Repka za Dettenheim

Aktualne teme
raikkonen23
Tek protipkao

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la raikkonen23 »

mislim da u repku sigurno spada d l m zvani krcko,

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

raikkonen23 je napisao/la:mislim da u repku sigurno spada d l m zvani krcko,
u koju to repku spada mLeko?!
seniorsku?!

get real...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Miroslav Kovač

Post Postao/la Miroslav Kovač »

leo je napisao/la:Molio bih Gospodina Miroslava Kovača da se ne živcira previše.Svi znamo tko je Miroslav Kovač u Hrvatskom kuglanju,a onaj tko ne zna s njim ne treba niti raspravljati.Podsjetio bih Miroslava da je forum mjesto di svatko iznosi svoja mišljenja (pa makar ona bila i kriva) i da se ne polemizira na takav način (ipak se moraju malo birati riječi).Ovim niti napadam niti branim pojedine osobe.
Ispričavam se na pojedinim nedoličnim rječima.Potpuno si u pravu.

Vanja - Osk
Nevini

Post Postao/la Vanja - Osk »

Veliki pozdrav dragi prijatelji i kugloljupci, iz Osijeka! Vjerujem da znate tko se krije iza ovoga nicka :D jer mislim
da nema potrebe da se skrivamo jedni od drugih. (čast braći Kovač) i ostalima koji imaju prepoznatljive nadimke!

Htio bih se samo zahvaliti kolegama - Kruegeru i Galebu na lijepim riječima i nadovezati se također
na nadolazeću generaciju u-18 Dettenheim 2008. Poštovanje prema mojoj bivšoj generaciji sa
SP 2006 i 2007. koja je dvije godine zaredom osvajala medalje, srebrnu (Sarajevo) i brončanu (Košice).
To se nikada neće zaboraviti, poseban je osjećaj i vrhunac - osvojiti svjetsku medalju. Obje generacije
sa malom izmjenom iz 2006. u 2007. (Mance-Marinović) su bile izuzetno jake i borile se za naslov svjetskog prvaka
(oba puta smo bili vrlo blizu). Nadalje, nadolazeća generacija je po mom nekakvom opusu zasigurno TA!
Mišljenja sam da bi upravo naši mladi dečki mogli postati svjetski prvaci u Njemačkoj!
Bez imalo ljutnje, moji kolege kuglači...prednost dajem i mjesto u prvome sastavu - Marinoviću, Popovčiću i Sedlaru...
4 mjesto (ako u-18 igraju po starom sistemu još uvijek, 4 igrača..?!?!?!) će u momčadi pokušat će izboriti
Turk ili Tomasović. Mali Žubrinić je također tu, Josip Kramer (15god)...i iskusniji Mesić, Jeličić...
bit će zanimljivo, sve u svemu. Posebno bih se osvrnuo da mladog Luku Popovčića...vjerujem da je i vas
osvojio svojom mirnoćom, tehnikom...želim reći - zrelošću. Kakav dragulj hrv.kuglanja!!
Također i mladi Sedlar, premda ga nisam puno gledao, rezultati govore više od tisuću riječi.

Dečkima i curama (koje također imaju ogromni potencijal za medalju, prevođene Riječankama - Nanić, Cvitković i
sjajnom Snježanom Kramer, koja je zablistala ove godine u potpunosti) želim puno sreće, hrabrosti i najviše
SRCA - DA SRCEM IGRAJU na SP u Dettenhiemu i usreće i sebe i sve nas osvojenim medaljama...
Isto tako vrijedi i za seniore i seniorke! :D IZNAD SVIH - HRVATSKA!

Lijep pozdrav!

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

Vanja - Osk je napisao/la:Dečkima i curama (koje također imaju ogromni potencijal za medalju, prevođene Riječankama - Nanić, Cvitković i
sjajnom Snježanom Kramer, koja je zablistala ove godine u potpunosti) želim puno sreće, hrabrosti i najviše
SRCA - DA SRCEM IGRAJU na SP u Dettenhiemu i usreće i sebe i sve nas osvojenim medaljama...
Isto tako vrijedi i za seniore i seniorke! :D IZNAD SVIH - HRVATSKA!

Lijep pozdrav!
nažalost, snježana je prebrzo ostarila :D
nije više u-18 :(

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Ne znam kolko je Sedlar baš idealan izbor sa početni sastav...
evo nekoliko argumenata...

on je više tip igrača razbijača i velike rezultate radi na kuglanama gdje se dobiva puno nagradnih drva od povratnih čunjeva...a to je u Splitu (580) i kod sebe doma u Zaboku (595) ili u Zaprešiću (600) i Bjelovaru (580)

na prvenstvima koja su bila na drugim kuglanama imao je: Grmoščica 520, na svjetskom u ZD 480, u Skradu 560 i 540, Pakrac 537...u 2.HKL ligi ima na svojoj kuglani prosjek 575, ali zato ima gostujući od samo 540...

nemam ja ništa protiv dečka, ni najmanje, ali mislim da ipak nije kalibar za tako sigurno mjesto u početnoj postavi jer nije za očekivati da će mu u Dettenheimu biti domaća kuglana, a kolko sam ovdje imao priliku pročitati Funk će pripremiti kuglanu koja neće dozvoljavati povratne čunjeve pa razbijači neće toliko dolaziti do izražaja.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

ZrntscheZ je napisao/la:Ne znam kolko je Sedlar baš idealan izbor sa početni sastav...

on je više tip igrača razbijača i velike rezultate radi na kuglanama gdje se dobiva puno nagradnih drva od povratnih čunjeva...a to je u Splitu (580) i kod sebe doma u Zaboku (595) ili u Zaprešiću (600) i Bjelovaru (580)

na prvenstvima koja su bila na drugim kuglanama imao je: Grmoščica 520, na svjetskom u ZD 480, u Skradu 560 i 540, Pakrac 537...u 2.HKL ligi ima na svojoj kuglani prosjek 575, ali zato ima gostujući od samo 540...

nemam ja ništa protiv dečka, ni najmanje, ali mislim da ipak nije kalibar za tako sigurno mjesto u početnoj postavi jer nije za očekivati da će mu u Dettenheimu biti domaća kuglana, a kolko sam ovdje imao priliku pročitati Funk će pripremiti kuglanu koja neće dozvoljavati povratne čunjeve pa razbijači neće toliko dolaziti do izražaja.
a di nam je tek onda marinović po tom pitanju???? :D

Vanja - Osk
Nevini

Post Postao/la Vanja - Osk »

nažalost, snježana je prebrzo ostarila :D
nije više u-18 :(
ISPRAVAK NETOČNOG NAVODA! Hvala Saša, moja greška, nisam ni pazio misleći da Snježana svakako
pripada u-18. Ispričavam se i njoj, što će ona sigurno sa srećom primiti mišljenje druge osobe, da je mlađa. :D

Nisam gledao Sedlara jr. moram priznati nikada, pratio sam malo više mladog Popovčića.
Slažem se i sa tobom ZrntscheZ, ipak će forma presuditi pred sa put za Njemačku, koja četvorka će igrati...
samo sam želio istaknuti da imamo sjajnih mladih bisera, izuzetno perspektivnih i da treba samo raditi.
Možemo biti ponosni na naše mlade dečke.

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

sasa je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:Ne znam kolko je Sedlar baš idealan izbor sa početni sastav...

a di nam je tek onda marinović po tom pitanju???? :D
Puno ispred Sedlara, kod Marinovića se bar vidi što igra, kod Sedlara bome ne. Nemam ništa protiv Sedlara, ali Marinović je daleko ispred njega bar za sad kasnije ko zna što će bit.

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan »

Vanja imaš pravo,mali Luka je već sad pravi igrač, garantiram ako tako nastavi u Njemačkoj ima sigurno medalju, a u budućnosti jedan od najboljih igrača u svijetu može postat..
Igramo zajedno drugu ligu i stvarno je fenomenalan..

Odgovorite