Repka za Dettenheim

Aktualne teme

Re: Repka za Dettenheim

PostPostao/la Dark_M » 29 ožu 2009

Kako to misliš??Pa šta nije ona na popisu i trenutno u Ravnoj Gori???
Dark_M
Tek protipkao

PostPostao/la andrej kovač » 29 ožu 2009

Mislim da je nedopustivo da se prema jednoj mladoj i jako dobroj kuglačici,kao što je Manuela,ponaša na ovakav način od strane "stručnog" rukovodstva.Zašto Leko nisi napisao i to da je,za potrebe priprema reprezentacije u Zadru ta ista igračica morala puno prije u firmi gdje radi zatražiti godišnji odmor kako bi ga mogla dobiti,te ga je i dobila,a na kraju,kada su otkazali pripreme u Zadru zbog smanjenja sredstava HKS-u,joj nisu rekli niti, barem,oprosti Manuela kaj ti je propalo 7 dana godišnjeg odmora.Ja u stvari neznam zašto su i propale te pripreme.Pa kaj mi nemamo budžovana od direktora reprezentacije,koji je i zadužen za takve stvari.Užas.Samo još mali osvrt na to zašto je vjerojatno izbačena.Ja,koliko sam uočio,cura ima svoj stav i mišljenje,a u ovo doba gnjusne diktature,vrlim diktatorima sigurno ne paše da imaju nekog ko ima nešto glavi,pa idu starim prokušanim metodama.Napad je najbolja obrana,pa tako i Manuelu proglasiše curom koja nema niš u glavi,a u stvari,oni su ti koji nemaju niš u glavi i izbace je iz reprezentacije.Žalosno,žalosno,samo se nadam da će njen trener nešto poduzeti u svezi s tim,kao i vlasnik kluba,gosp.Sedlar.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 29 ožu 2009

Dakle, Saša, Ti si na redu, izvjesti kuglačku javnost....
newform1
Forumsko piskaralo

Pa dobro, zna li tko uopće tko se sve odazvao s onog popisa?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 29 ožu 2009

newform1 je napisao/la:Dakle, Saša, Ti si na redu, izvjesti kuglačku javnost....

a ne znam što reći
teško mi je to
kakvog smisla ima raditi u kuglanju uopće dok ovakvi ljudi (?????) vode reprezentaciju?

manuela je divna osoba i nadasve talentirana kuglačica
na početku sezone rekla mi je da želi u reprezentaciju, a ja njoj da bez treniranja i rezultata to neće biti izvedivo
imala je volju, radili smo puno, rezultati su tu - a ja sam ispao lažov

utakmice na pločama ove sezone:
prvi dio - 576 (sisak) - 561 - 557 - 565 (novska) - 580 - 583
drugi dio - 607 - 550 (karlovac) - 612 - 613 (grmoščica 1-4) - 607 - 536 (pongračevo) - 583 - 617 (zaprešić)

prvo okupljanje potencijalnih reprezentavki na pongračevu - bila je
drugo u zaprešiću - bila je
i iza toga su trebale biti famozne pripreme u zadru, 7 dana za koje je potrošila godišnji odmor jer u njenoj firmi baš i ne priznaju kad im 2 dana ranije kažeš da ipak ne trebaš godišnji jer nema priprema
taj tjedan smo trenirali i pripremali se za zadnje kolo protiv zaprešićanki
i onda u četvrtak kažu - pripreme u ravnoj gori od petka do nedjelje
pripreme na koje ona tada nije mogla otići jer je u subotu ujutro imala ispit iz nekog seminara u sisku (kojeg je dogovorila nakon što su joj otkazali pripreme, a da joj godišnji ne propadne do kraja) poslije kojeg je došla u zaprešić na utakmicu
naravno da se javila da ne može doći
i onda dođu pripreme ovaj vikend od petka do nedjelje, a ona radi i petak i subotu
odluka iz kluba je da ide petak nakon posla i subotu nakon posla i da odradi treninge
a kada je došla u petak izbornik ju dočeka riječima - što ti radiš tu, nema za tebe mjesta
čekala je tamo i sjedila i na kraju kad je ostala sama trenirat izbornik se pobrao s kuglane
da ne ostane sama na kuglani s njom je ostao pristojni gospodin miljenko šarac, a da ne kugla sama mario mušanić se pobrinuo da i on dobije titulu finog gospodina
mislio je bacit samo 60, al kako je gubio tada morao je odigrat svih 120
rezultat je bio 580-588 ako nekog zanima
za marija ipak

da li biste vi išli ponovo tamo u subotu? samo ako ste mazohist...

a par dana prije toga na grmoščici petrović je rekao maričiću da ju neće zvati jer nema glavu
istina je petroviću da nema glavu, ali da nema glavu poput tebe
da jedno napišeš, drugo radiš, a treće misliš...
sasa
Forumsko piskaralo

Saša, hvala na informacijama. Mislim da je sve takve primjere potrebno iznijeti u javnost, i to ne samo kuglačku. Za ljude koji žive na račun kuglanja (mislim na NJIH), nije čudno da ne razumiju da ljudi imaju svoje obaveze o kojima im ovisi i sadašnjost i budućnost. U postu "Kuglački treneri" sam napisao da izbornik mora raditi po PLANU I PROGRAMU koji je donesen unaprijed vezan uz kalendar natjecanja. I tu NE SMIJE biti izmjena, naročito ne u zadnji čas. Ako nisu bili u stanju organizirati te pripreme u Zadru, trebali su tog časa dati OSTAVKE i prepustiti nekome organizaciju ko je to bio u stanju napraviti, makar organizirati smještaj u privatnim kućama. Petrović, kao izbornik, istog časa kad je saznao da mu se plan priprema mijenja, trebao je također ponuditi ostavku i tražiti da ga se oslobodi odgovornosti za eventualni neuspjeh (to bi mu dobro došlo). To bih ja učinio, ali mislim da ja, za razliku od njega, imam kičmu.
Inače, to nije prvi slučaj za koji znam. Mance nije išao u Banja Luku jer je na dan puta imao ispit i nije mogao krenuti s ostalima u 12, nego je htio doći popodne isti dan. Znam da mu se zbog toga prijetilo kaznama, ali ne znam kako je to završilo. Vjerojatno tako da je morao potpisati za Oglasnik (ovo je nagađanje).
ONI moraju biti svjesni da da dok god najbolji igrači ne žive isključivo od kuglanja, svoje planove moraju prilagoditi njima. Znam da se nadaju da će netko ugrabiti koju medalju jer to donosi novac u njihove džepove (za Banja Luku je na osnovu Željkinog zlata Petrović dobio 60 000,00 kn) isto i pomoćni i kondicioni (manje, ali mi se ne da sada tražiti). Za taj novac će malo i pojesti govna. Da mi nije stalo do igrača, rekao bih da bi mi bilo drago da ne osvoje ništa.
Manueli samo riječi utjehe i želja da je ovo ne poremeti kao igračicu i osobu, a i Saši poruka da ne posustane, jer rezultati su mu očiti, a oni su ipak najvažnije mjerilo. Vremena se brzo mijenjaju, tako da će i NJIH vrijeme brzo otpuhati. Što prije to bolje.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la andrej kovač » 29 ožu 2009

saša,žalosno je da se na takav način ophode prema ljudima općenito,a da ne govorim kako to izgleda kada se tako poneseš prema ženi,tako s visoka,tako jadno i tako hladno,bez imalo želje za razumijevanjem te osobe i njenim privatnim problemima i prema cjelokupnom trudu da postigne te rezultate koje postiže uz sve obaveze koje ima.Ne bi me čudilo niti da je Manuela i zaplakala od jada i nemoći i ne mogu uopće zamislit nekoga da tako sjedi i nitko mu ne prilazi,a ona od nemoći i vjerojatno nevjerice da se to događa ne može da se uopće pomakne s mjesta.Čisto poniženje s kojim je u tim trenucima bila suoćena vjerujem da je bilo strašno,ali je ustrajala,bacila trening s Mariom,a s rezultatom koji je postigla potukla bi pola Perovićeve muške momčadi.Svaka čast Miljenku,uopće me ne čudi njegova gesta,to što je ostao s njom,mene jedino čudi kako tako školovan čovjek,kulturan,suosječajan i tako sve u superlativima,može uopće komunicirati s jednim malim Petrovićem koji od svoje guzice ne vidi dalje.Mislim da je krajnje vrijeme da se taj čovječuljak makne od tuda gdje je sada i da se više nikad ne pojavi tu, među kuglačima.Možeš biti loš trener,ali ne smiješ biti loš čovjek.Kako se newform1 potpisuje,život je lijep,tako će biti još ljepši za nas kuglače kada se ove EGOISTE udalji s kuglane.I od kuda pravo nekome darivati Petrovića sa 60000 kuna na osnovu pojedinačnog rezultata.Pa valjda prvo treba darivati igrača,a ja neznam da je ikada itko tako darivan od igrača.Prestrašno.
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 30 ožu 2009

Kopajući neki dan po netu, tražeći neke podatke o nekim individuama, naišao sam na pdf dokument odluke Tijela ( ne znam kojeg) o nagrađivanju za zlato u Banja Luci. I željka je dobila isti iznos, naravno. Pronaći ću link pa ga postati.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Dark_M » 30 ožu 2009

Pazi ti to molim te, ženska je na svoju ruku došla u Ravnu Goru,pokazala da joj je stalo do toga i onda su joj pljunuli u lice tako?Koja je to gamad...al Manuela je prije svega čovjek,i drago mi je da se nije spustila na nivo drugih i da se ne natječe tamo s ostalim curama u konkurenciji koja bolje....,jer statistički gledano zaslužila je tamo biti više od njih polovice što su pozvane!Doći će i taj dan kad će Petrović sići s trona na kojem se ne drži više tako čvrsto...jedva čekam!!:-)
Dark_M
Tek protipkao

PostPostao/la Dark_M » 30 ožu 2009

Željka je navodno dobila 60.000, i 60.000 su dobili treneri s tim da si je Petrović zadržaao 30.000, a po 15.000 su si podijelili Šarac i još netko..eto to je info iz saveza
Dark_M
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.