Repka za Dettenheim

Aktualne teme
Odgovorite
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: Repka za Dettenheim

Post Postao/la ZrntscheZ »

Mesko je napisao/la:ne mogu citirat tekst jer nisam na računalu,al rado bih se obratio ovom liku što je komentirao sedlara...
baja moj, pogledaj rezultate s jun. prv.hrv i spomeni drugi nastup Fiće u zadru i shvatit ćeš da je on trenutno jedan od onih 4 što su sigurni za igrat u Švabiji... Nemoj iznositi samo ono negativno jer svi znaju loše odigrat(Brna u finalu champion lige imao 535), a pogotovo mladi...
poz
da, priznajem da mi drugi nastup u ZD gdje je super odigral promaknul, ali ostali podaci su uzeti upravo sa državnih prvenstava...kako oni dobri tako i oni loši...niti jedan rezultat nije izmišljen...

a ovih Brninih 530tak u Zalaegerszegu mi još ni danas nije jasno...ne mogu se ja nikad mjeriti s njime, al igrao sam na toj istoj kuglani 2-3 puta na turniru i uvijek mi cifre na 570...zato mi to nede u glavu...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

ZrntscheZ je napisao/la:Ne znam kolko je Sedlar baš idealan izbor sa početni sastav...
evo nekoliko argumenata...

on je više tip igrača razbijača i velike rezultate radi na kuglanama gdje se dobiva puno nagradnih drva od povratnih čunjeva...a to je u Splitu (580) i kod sebe doma u Zaboku (595) ili u Zaprešiću (600) i Bjelovaru (580)

na prvenstvima koja su bila na drugim kuglanama imao je: Grmoščica 520, na svjetskom u ZD 480, u Skradu 560 i 540, Pakrac 537...u 2.HKL ligi ima na svojoj kuglani prosjek 575, ali zato ima gostujući od samo 540...

nemam ja ništa protiv dečka, ni najmanje, ali mislim da ipak nije kalibar za tako sigurno mjesto u početnoj postavi jer nije za očekivati da će mu u Dettenheimu biti domaća kuglana, a kolko sam ovdje imao priliku pročitati Funk će pripremiti kuglanu koja neće dozvoljavati povratne čunjeve pa razbijači neće toliko dolaziti do izražaja.
kada već pratiš rezultate i ovako ih taksativno navodiš onda budi pošten i napiši i drugi sedlarov rezultat iz Zadra i nastup u Rijeci na pojedinačnom kad već spominješ Skrad

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

pa evo upravo iznad tebe sam kazao da mi promaknuo taj drugi nastup u ZD kad je imao 580
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

krueger freak
Nevini

Post Postao/la krueger freak »

http://www.youtube.com/watch?v=kkxwwd082zYž

evo repke Košica... najjače! :lol:

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

krueger freak je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=kkxwwd082zYž

evo repke Košica... najjače! :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=OgqZR7og ... re=related

i jos jedna repka iz Kosica.... :D

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

ekipa:Matko Bulka,Mario Liović,Damir Ozuška,Lovro Benčević,Tomislav Karlo,Krunoslav Mrčela,Petar Bagić,Igor Šarkezi... zlatna generacija :lol:

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky »

ustvari kad čitam cijeli ovaj forum repka bi trebala bit bez mladih,netrebaju nam mladi... oni imaju vremena do 60 godine... ljudi,bio sam na svjetskom u košicama,nema tamo više starih igrača... ima, u danskoj,estoniji i takvim egzotičnim državama... negovorim da bi ja trebao iči zato što sam mlad nego svi govore da su mladi za k... i da ništa nevrijede... još dva-tri svjetska i imat čemo jednu od najačih reprezentacija na svijetu koja če se borit za medalju ali ona neče trajat jedno svjetsko... ekipe koje su otišle visoko u na zadnjem svjetskom nisu stari igrači kojima kugla ide 25 na sat,imaju škembice itd.to su nabrijani igrači,kugle 40 na sat... neki vrhunski igrači su pucali ko kokice (negovorim o našima) jer su več lagano istrošeni a i dalje igraju odlično u svojim klubovima... moje mišljenje je da mlade treba forsirat i za koju godinu čemo imat vrhunsku repku...eto...

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

ovo naše kuglanje ti je malo "čoškast" sport. Previše je egzaktno da bi se bilo što "interpretiralo" ovako ili onako. Čekalo se nije i neće nikada i nikoga niti ne treba. Ja sam prvi za to da na Svjetsko ne idu igrači koji nisu u stanju izdržati 5 nastupa u tjedan dana...ili odrediti za cilj ući među osam i voditi ljude za 2 nastupa. Ako oba igrača mogu izdržati 5 nastupa, a 60 godišnjak ima pola čunja više od tebe, to je tvoja sramota. pa onda lijepo sjedi i crveni se. I tek toliko, da ne lupaš puno po svojoj generaciji, povuci malo rezultate iz 97. Nikada nismo dobili ni gram kredita ni čekanja, a zaslužili smo. Sada smo jedina generacija koja je preskočena i kaj sada? Da plačem i civlim zbog toga?! Malo me ponos muči pri tome!
a da ti kažem jedan primjer s toga Svjetskog! Kada sam bio gotov s kuglanjem, dok sam silazio niz tri stepenice sa staze Ilinka je skidala majicu s mene, da ne bi nekome od nas palo na pamet da pokušamo ukrasti majicu za uspomenu na svoje zlato. Kakve premije, stipendije ili kaj takvoga.

ti si jedan od igrača koje je bilo lijepo gledati kako si igrao do ove godine i jedina ti je briga da to vratiš. Ne trebaju ti nikakve protekcije i guranja koja će ti poslije netko gurnuti pod nos. Vjeruj mi, takav uspjeh će ti biti pet puta draži!

nemoj, molim te, ovo shvatiti kao kritiku ili napad na tebe. Stvarno bi mi bilo drago vidjeti vas par iz Grmošćice da igrate kao znate i možete, al prestanite stalno cviliti i nešto tražiti. Uzmite to sami i zanjte da možete svakome pogledati u oči, ali s argumentima!

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Da li je u toj zlatnoj repki bio jedan dečko iz provincije.

goran bratkovic
Tek protipkao

Post Postao/la goran bratkovic »

ne znam što smatraš provincijom, ali bila nas je trojica iz Zagreba, četvorica iz Osijeka i jedan iz Zaprešića...eto jedan je bil iz sela Zaprešić. Pozdrav njemu dok se hihoće čitajući ovo

Odgovorite