Razlika izmedu kuglanja i bowlinga

Aktualne teme

Razlika izmedu kuglanja i bowlinga

PostPostao/la zorislaw » 19 vel 2009

zasto je bowling miljama ispred kuglanja?
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Re: Razlika izmedu kuglanja i bowlinga

PostPostao/la ZrntscheZ » 19 vel 2009

zato jer je amerikaziran...a oni sve svoje dobro prodaju...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la batina » 19 vel 2009

nećemo miješati sport i rekreaciju
batina
Tek protipkao

PostPostao/la razbijač » 19 vel 2009

nije problem u bowlingu, problem je u ljudima koji vode ovo naše kuglanje u propast suludim idejama
da se juga nije raspala ne bi imali niti 10 reprezentacija - bilo bi fora da se europa ujedini pa da igramo mi balkanci protiv europe - to bi možda spasilo Izbornika :lol:
pa vidite da se ne mogu dogovoriti oko načina igranja svjetskih, u njemačkoj se još uvijek igra 200 hitaca, kup sistem baš i nije priljepak za medije, ukidaju se parovi, povećavaju se čunjevi, stalno neki eksperimenti koji se uvode bez prethodnih analiza i dogovora - igrače se ništa ne pita, igrači prelaze iz jednih reprezentacija u druge nezadovoljni svojim šefovima itd.

makar, koliko čujem Obama ruši kuglanu u bijeloj kući (šansa za Pavlica da odradi biznis) i gradi dvoranu... mislim da i bowling polako pada - bar što se tiče olimpijskog sporta

Imam prijedlog - ajmo izmisliti kuglanje na ledu - umjesto ploča bio bi led. Imali bi šanse upasti na zimske olimpijske igre, ništa se previše ne bi promijenilo u samoj tehnici kuglanja, bilo bi atraktivno.. kuglane bi se mogle iznajmiti i ujutro kao klizališta djeci u osnovnoj školi ili rekreativcima... i bose bi se itekako vidjele :lol:
Kada smo već ulagali u ploče, možemo i u led - ionako je kuglanje dvoranski zimski sport
Kasnije bi mogli igrati i na otvorenom - tu nam je šansa ubaciti sport u nordijske zemlje :lol: :lol: :lol:
razbijač
Tek protipkao

PostPostao/la Moky » 19 vel 2009

To kuglanje na ledu bi bila prava stvar. Ja jedino neznam koliko bi onda igrači imali krpica za brisanje kugli i koliko bi onda trajao set.O manjku zarade raznih proizvođača ovih današnjih ulja za špricanje čunjeva neću niti govoriti. Nekada su ljudi radili na staroj plastici i asfaltu po 1100 čunjeva, kuglana se namazala jednom tjedno i kuglalo se u starim platnenim tenisicama. Ako vas zanima tko je radio toliko; npr. pokojni Drago Popović, Nikola Dragaš i drugi. Pozdrav
Moky
Tek protipkao

PostPostao/la razbijač » 19 vel 2009

mali problem bi bio led tj kanali... :)
ako ništa drugo opet bi i hrvati radili 7 stoja... :oops:
razbijač
Tek protipkao

PostPostao/la sasa » 19 vel 2009

zorislaw je napisao/la:zasto je bowling miljama ispred kuglanja?

možda zato što bowling radi i subotom i nedjeljom za građanstvo?
možda zato što bowlingom ne upravljaju državne strukture nego privatnici?
možda zato što je zanimljiviji i dinamičniji?
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la batina » 19 vel 2009

na ledu se zove curling i koliko znam to igra uvaženi bloger ribafishpaprikaš
batina
Tek protipkao

PostPostao/la zorislaw » 19 vel 2009

u bowlingu je momentalno najveći problem što slovenci žele prigrliti našega igrača krunoslava štrumbla raznoraznim obećanjima i koliko znam savez uz nadljudske napore nekako uspijeva sve držati pod kontrolom
zorislaw
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la razbijač » 20 vel 2009

trebalo bi petrovića pozvat da ga vidi, možda ga on uzme ako ima lijep stil :lol:
razbijač
Tek protipkao

Sljedeća

Natrag na Kuglanje danas

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.