Kvalifikacije za 1. ligu - muški

Ispitajte mišljenje drugih o raznim temama

Tko će biti novi prvoligaši?

Fortuna
6
14%
Rječina
3
7%
Sidra
7
17%
Vrni
10
24%
Željezničar
16
38%

Ukupno glasova: 42

sasa
Forumsko piskaralo

Kvalifikacije za 1. ligu - muški

Post Postao/la sasa » 06 tra 2009, 19:19

!!!možete glasati za 2 kluba!!!

komentirajmo i predviđajmo ovdje moguće rasplete ovogodišnjih kvalifikacija za 1. ligu

po meni željo iz čakovca je ekipa broj 1 u kvalifikacijama (i mali će jagić igrat u kvalifikacijama?)

a drugi bi bili vrni
lasić pavić i tolić (ako nisu već prstali kuglat i otišli na boće :D ) uz još 3 lajbeka na 540 i to bi trebalo bit dovoljno

player4
Tek protipkao

Re: Kvalifikacije za 1. ligu - muški

Post Postao/la player4 » 06 tra 2009, 21:04

Djelomično bi se složio s tobom,Saša,mislim da je Čakovec najuvjerljiviji i najozbiljniji od ovog peteročlanog društva-priča se da su već bili i na treningu na Plitvicama,ozbiljno,nema šta. A za drugog prvoligaša bi moglo bit vrlo napeto,Rječina i Sidra su izgubili samo po 2 utakmice,a Fortuna i Vrni su ipak bili nijansu lošiji u ligi,iako to neće vjerovatno imat neki presudni značaj. Teško za prognozirat,ali moj glas za drugo mjesto koje vodi u prvu ligu ide Rječini.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 06 tra 2009, 22:01

Nema dileme...
Željo ulazi...
u dva dana treninga standardna ekipa postigla je 3460 i drugo jutro nakon ne baš sportski provedene noći 3430...
uz napomenu da su i rezerve ostavile snažan dojam na treningu...jedan sa prosjekom od 580, a drugi 565.

bili su i Vrni...ova dvojica glavnih oko 580, ostali na 520...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 06 tra 2009, 22:07

Neću igrati, dečki stvarno igraju odlično cijelu seznu i mislim da će se plasirat bez grča na licu :D . A i ove sezone baš se nisam ni naigro da bi sad mogao garantirat neki solidan rezultat

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 06 tra 2009, 23:18

Željo zicer na kladari,morat ću vidit hoće biti u ponudi,a drugi bit će čupavo ali nekako najbliže mi je Fortuna.
Kod cura Osijek i Zaboky su mi favoriti,cure iz Policajaca još su premlade...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 07 tra 2009, 08:53

Željo ulazi (ako uđe) i nagodinu izlazi ako se ne pojača, ima sreće da ulazi ove sezone jer će imati veću konkurenciju za ispadanje: Zanatlija, Grmoščica i Bjelovar jer kako se priča nitko neće u Zanatliju, iz Grmošćice odlaze neki igrači dok tamo u takvoj atmosferi nitko ne želi igrati a Bjelovaru odlazi Manev, Betlehem i Zadravec koji je kakav-takav ipak bio pojačanje Bjelovaru a borili su se za opstanak.
Želji dolazi Betlehem koji njima nije pojačanje i ako ne dođu još barem dvojica, biti će se teško održati u prvoj ligi.
Ako se želi usporediti, jedino Dalmatinci imaju iskusne bivše prvoligaše i trebali bi imati najveću prednost za ulazak dok će se Željo i ostali boriti za drugo mjesto gdje Željo ima veliku prednost ispred Slavonaca i Sidre

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 07 tra 2009, 09:31

razbijač je napisao/la: Ako se želi usporediti, jedino Dalmatinci imaju iskusne bivše prvoligaše i trebali bi imati najveću prednost za ulazak dok će se Željo i ostali boriti za drugo mjesto gdje Željo ima veliku prednost ispred Slavonaca i Sidre
Svaka čast tim iskusnim dalmatincima Pavić, Lasić i Tolić, ali ti isti dalmatinci prošle godine su uspjeli skupiti čak 3 boda u prvoj ligi. A željo ima dosta iskustva u ekipi, Jagić, Pokrivač su im oslonac ekipe tu je mladi Plevnjak koji igra odlično, ostala trojica su solidni, pogledajte prosjeke igrača te lige po gostujućim nastupima, u prvih 6 igrača 5 ih je iz Željezničara, najslabiji rezlutat sezone im je 3347 u Kutini, na pločama jedino u Sisku imaju ispod 3400, 3368 bez Jagića koji bio bolestan. Po meni 1. favorit za ulazak u prvu ligu, a ostala 4 kluba ravnopravno će se borit za to drugo mjesto.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 tra 2009, 10:46

razbijač je napisao/la: Želji dolazi Betlehem.
Ako se želi usporediti, jedino Dalmatinci imaju iskusne bivše prvoligaše i trebali bi imati najveću prednost za ulazak dok će se Željo i ostali boriti za drugo mjesto gdje Željo ima veliku prednost ispred Slavonaca i Sidre
Odakle to da Betlehem dolazi?!
To ga netko želi na silu ušićariti ili se to on sam nudi i prodaje?
Ne vjerujem u taj transfer nimalo...nema razloga da do njega dođe, jer kak sam veliš, on nije pojačanje.

Dalmatinci se nisu baš iskazali na treningu na Plitvicama, dok je Željo bil na razini rekorda kuglane...
(a pošto se na Plitvicama igra 1.bosanska liga, onda taj rezultat znači nešto)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 07 tra 2009, 11:19

hehe
tak se priča ;) a priča se svašta...
mene je isto tako začudilo jer mislim da igra loše, a rekao si da vam je potrebno pojačanje

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 07 tra 2009, 11:24

razbijač je napisao/la:hehe
tak se priča ;) a priča se svašta...
mene je isto tako začudilo jer mislim da igra loše, a rekao si da vam je potrebno pojačanje
da, ali pojačanje...a ne gomilanje igrača kakvih imamo u ovom kraju barem još petoricu...
ništa ne znači igrač koji će u ZDu, STu ili kojem gostovanju slučajno napraviti 660 i tako si podići osobni prosjek u poretku igrača lige...treba igrač koji će u ČKu kroz 11 domaćih tekmi imati 600 prosjek...

pričaju se gluposti uglavnom...

Odgovorite