ŠPRICANJE

Ispitajte mišljenje drugih o raznim temama

Špricanje - da ili ne?

da, treba sve natopit
3
11%
da
15
56%
da, al tek toliko da nije suho
5
19%
ne, možda ipak malo
0
Nema glasova
ne
0
Nema glasova
ne, jer šalabajza i crnća vole na suho
4
15%

Ukupno glasova : 27

Re: ŠPRICANJE

PostPostao/la arcy » 11 stu 2010

newform1 je napisao/la:...Rekoh, pitajte Arcija kako Zaprešić održava kuglanu - kolko znam, priprema za subotu počne u ponedjeljak! ...

Moj skoro prezimenjak je u pravu.
Vosak na staze u pravilu svaki drugi ponedjeljak. (Skidanje voska 2 puta godišnje - u pauzama)
Glancanje na dan utakmica ( to vrijedi za sve utakmice uključujući i druge lige) a utorak-četvrtak obavezno (kada se igra 1. liga onda naravno i subota).
Špircanje na utakmicama se zna, a kada nije utakmica ponedjeljak jednom, utorak i četvrtak 2 puta i petak jednom.
Usisavač je na čunjskom postolju minimalno svaku subotu, na zaletištu 3 puta tjedno.
Uz to treba čistiti stabilizatore čunjeva i sve one kotačiće...
Ali ko nezna igrati opet je sve to badava.
Ako je netko zainteresiran za dodatne informacije tu smo.
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 11 stu 2010

Hvala Arcy, Mislim da ovo može svima pomoći. Osobno, mislim da je špricanje na utakmici samo onaj fini šećer na već predobrom kolaču. Naravno, ukoliko mislite da je na Zaprešiću uvijek lijepo igrati! Kad bi se bar Torbari i Jelačići vratili u 3. ligu... :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 11 stu 2010

Pitajte dečke iz Grmoščice kakva je kuglana i da li su imali primjedaba...
P.s. četvrtkom rade generalku.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la Macna » 11 stu 2010

ZrntscheZ je napisao/la:Pitajte dečke iz Grmoščice kakva je kuglana i da li su imali primjedaba...

kugle ne valjaju.. ja ih "bacim", a ona nikako u loh :shock: tu nešto ne valja :shock:
Macna
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la el'bolanjo » 11 stu 2010

ZrntscheZ je napisao/la:Pitajte dečke iz Grmoščice kakva je kuglana i da li su imali primjedaba...

5 igrača od 6 odigraju besprijekornu partiju i ukupni rezultat jedva premašuje 600 prosjek...daj molim te nemoj me potezat za jezik..ili za prste
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la gox » 11 stu 2010

kaj to znači da je i Fridl odigral bezprijekorno?
To vam je bil najbolji gostujuči rezultat do sad, i da je macna odigral svoju realnu cifru bili bi možda i na 3700 !
Gorica,Pampas,Plitvice?
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la gox » 11 stu 2010

Jedino na kaj se kvalitetan igrač može žalit u Čk-u je zadnji čunj na drugoj...........
al kolko sam videl Boretu je čak i on padal ko od šale
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 12 stu 2010

el'bolanjo je napisao/la:5 igrača od 6 odigraju besprijekornu partiju i ukupni rezultat jedva premašuje 600 prosjek...daj molim te nemoj me potezat za jezik..ili za prste

sa jednim trećeligaškim rezultatom imali ste preko 600 prosjek... (ilitiga praktično bez 16% ekipe)

Šebalj je krenuo sa 130, a čini mi se da je i Mrki jedan set bil na 130 (što i nije baš besprijekorno, jelda?!) pa završili na 621 odnosno 606...

na 3. stazi Košak ima 130, Mance 134 (u tom ritmu su na 530-540), a na toj istoj Bore radi 161, Turk također preko 160 i Duško 170 (btw ja kao rekreativac samo sat kasnije 163, što bi u zbroju te četvorice dalo cca 655)...
stazu pokraj Mance ponovno na 130, Plevnjak 132 (jedva 530-540 ako nastave tako), a Bore 161, Pokrivač 167, Šebalj 169, Košak 170 (to bi bilo 667 ak me digitron ne laže)...

i tako za svaku stazu...

dakle, ima nešto i u igraču tj. preciznosti izbačene kugle...nije da su čunjevi zacementirani, špage na silu od 3 kilonewtona naštelane, a postolje sa ljepilom za keramičke pločice tretirano pa da drva ne padaju...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la cigla » 12 stu 2010

Ma bitno je de su uvjeti za sve isti. Pa tko bolji i sretniji taj dan.
cigla
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la sasa » 12 stu 2010

cigla je napisao/la:Ma bitno je de su uvjeti za sve isti. Pa tko bolji i sretniji taj dan.

upravo tako

ako igramo bingo
sasa
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Ankete

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.