Taktičke zamjene

Ispitajte mišljenje drugih o raznim temama

Smatrate li da je ponovno uvođenje taktičkih zamjena dobro ili loše?

dobro
15
71%
loše
6
29%

Ukupno glasova: 21

Nikola
Raspisani lik

Re: Taktičke zamjene

Post Postao/la Nikola » 08 ruj 2011, 12:33

josip1 je napisao/la:1. nemam pojma da li u svim, ali sve u regiji centar će koristiti taktičke zamjene
2. ako je igrač zamijenjen taktičkom zamjenom može normalno nastupati kao sekundant i navijač, ali ne i igrač

hvala[/quote]

Josipe, ako te zanima Regija Zapad, u njoj taktičke izmjene nisu prihvaćene uz obrazloženje voditelja lige (citiram): Preskupo je putovati na utakmice sa dva auta, a koliki bi troškovi bili tek sa tri auta i samim time bi domaćin bio u prednosti... :lol: :lol:

josip1
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la josip1 » 09 ruj 2011, 11:43

Josipe, ako te zanima Regija Zapad, u njoj taktičke izmjene nisu prihvaćene uz obrazloženje voditelja lige (citiram): Preskupo je putovati na utakmice sa dva auta, a koliki bi troškovi bili tek sa tri auta i samim time bi domaćin bio u prednosti... :lol: :lol:[/quote]

MOŽDA BI I BILO SKUPO, ALI NE MORAŠ RADITI TAKTIČKE ZAMJENE,
A O TEBI OVISI DA LIO HOĆEŠ ILI NEĆEŠ.
ZAR JE BILO JEFTINIJE PREĆI NA PLOČASTE KUGLANE ?- PA SE PO DIREKTIVI PROŠLO I JA SMATRAM DA JE TO NABOLJE.
ZAŠTO ZA NEKE UTAKMICE SE NE BI RADILE ZAMJENE KOJE BI BILE DRAŽ I ZA SAMU UTAKMICU.
MENI JE BILO NAJDRAŽE KADA SE JE TAKTIZIRALO ZA SVAKI PAR PRED SAM NASTUP.-NE KOŠTA NIŠTA A DAVALO JE DODATNU NEIZVJESNOST.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 ruj 2011, 08:23

josip1 je napisao/la:Josipe, ako te zanima Regija Zapad, u njoj taktičke izmjene nisu prihvaćene uz obrazloženje voditelja lige (citiram): Preskupo je putovati na utakmice sa dva auta, a koliki bi troškovi bili tek sa tri auta i samim time bi domaćin bio u prednosti... :lol: :lol:
Slagao se ja ili ne sa taktičkim izmjenama zbilja mi nije jasno kako neke regije imaju svoju pravila??? I, zašto se to dopušta? :o Isto tako su mogli reći da regija zapad drugu ligu nije obvezna igrati na pločama primjerice... :shock: Ako krovna kuglačka organizacija u RH (HKS) kaže da moraju biti taktičke zamjene onda SVE lige i SVE regije ima da igraju tako... od 1HKL do 89 HKL :evil:
A ovo obrazloženje (ako je vjerodostojno) je na razini jednostanične amebe, uvođenje taktičkih zamjena ne košta nikoga ništa extra. :roll:

Prvaku 2HKL zapad zabraniti nastup na kvalifikacijama po završetku sezone! 8-)
Zadnja izmjena: lukodp, dana/u 11 ruj 2011, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.
Luko Del Ponte

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 10 ruj 2011, 08:38

lukodp je napisao/la:
josip1 je napisao/la:Josipe, ako te zanima Regija Zapad, u njoj taktičke izmjene nisu prihvaćene uz obrazloženje voditelja lige (citiram): Preskupo je putovati na utakmice sa dva auta, a koliki bi troškovi bili tek sa tri auta i samim time bi domaćin bio u prednosti... :lol: :lol:
MOŽDA BI I BILO SKUPO, ALI NE MORAŠ RADITI TAKTIČKE ZAMJENE,
A O TEBI OVISI DA LIO HOĆEŠ ILI NEĆEŠ.
ZAR JE BILO JEFTINIJE PREĆI NA PLOČASTE KUGLANE ?- PA SE PO DIREKTIVI PROŠLO I JA SMATRAM DA JE TO NABOLJE.
ZAŠTO ZA NEKE UTAKMICE SE NE BI RADILE ZAMJENE KOJE BI BILE DRAŽ I ZA SAMU UTAKMICU.
MENI JE BILO NAJDRAŽE KADA SE JE TAKTIZIRALO ZA SVAKI PAR PRED SAM NASTUP.-NE KOŠTA NIŠTA A DAVALO JE DODATNU NEIZVJESNOST.
Slagao se ja ili ne sa taktičkim izmjenama zbilja mi nije jasno kako neke regije imaju svoju pravila??? I, zašto se to dopušta? :o Isto tako su mogli reći da regija zapad drugu ligu nije obvezna igrati na pločama primjerice... :shock: Ako krovna kuglačka organizacija u RH (HKS) kaže da moraju biti taktičke zamjene onda SVE lige i SVE regije ima da igraju tako... od 1HKL do 89 HKL :evil:
A ovo obrazloženje (ako je vjerodostojno) je na razini jednostanične amebe, uvođenje taktičkih zamjena ne košta nikoga ništa extra. :roll:

Prvaku 2HKL zapad zabraniti nastup na kvalifikacijama po završetku sezone! 8-)[/quote]

Ma ne lupetaj. Da li je kriv klub zato što je voditelj idiot?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 10 ruj 2011, 09:50

Odlukom IO HKSa ploče su bile obvezatne za sve 2.lige...dok su odlučili da taktičke nisu obvezne, tj. da svaka regija/liga može sama odlučiti o istome...
dakle, sve je formalno čisto...
jedino je pitanje dal je odluka krovnog saveza da se odluka prepusti regijama baš pametna
Zadnja izmjena: ZrntscheZ, dana/u 10 ruj 2011, 12:44, ukupno mijenjano 1 put.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 10 ruj 2011, 11:05

ZrntscheZ je napisao/la:Odlukom IO HKSa ploče su bile obvezatne za sve 2.lige...dok su odlučili da taktičke nisu obvezne, tj. da svaka regija/liga može sama odlučiti o istome...
dakle, sve je formalno čisto...
jedino je pitanje dal je odluka krovnog saveza baš pametna
A tko je rekao da je "krovni savez" pametan?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 10 ruj 2011, 12:43

Krunoslav je napisao/la:A tko je rekao da je "krovni savez" pametan?
zar je to ikad i bilo upitno?!?
oni su po hijerarhijskom defaultu pametni...najpametniji čak 8-)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

rambata
Tek protipkao

Post Postao/la rambata » 10 ruj 2011, 15:45

Bile taktičke zamjene ili ne, bilo sa 2 ili više auta, avion, brod ili što već, ovo naše kuglanje poprima razmjere jedne sapunice poput Santa barbare, tu ne znaš ko koga j... Boljitak kuglanja nije u pločama ili taktičkim zamjenama, boljitak je kad se desi nešto pozitivno, a kad se tako nešto desilo?????????

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 11 ruj 2011, 12:01

Sorry, nisam znao da je "naputak" takav da svatko po tom pitanju može kak hoće, stoga ono o zabrani kvalifikacija za prvaka mi ne drži vodu :lol: ..., ali mislim da to nije u redu, pravila za jedan sport moraju biti uniformna za sve lige i sve regije, koliko god pravila bila banalna.
Luko Del Ponte

Odgovorite