Kalendar natjecanja za sezonu 2010./2011.

Svaki tjedan komentirajte aktualnu temu

Re: Kalendar natjecanja za sezonu 2010./2011.

PostPostao/la sasa » 16 tra 2010

nakon ovog tvog posta padaju mi na pamet jedan problem i jedna mogućnost

mogućnost je odigrat 2 kola u jednom vikendu

a problem je 12 ekipa u 1. muškoj ligi, da je 10 kao i u svim ostalim državama (kao i kod žena) ne bi bilo problema složiti suvisli kalendar...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la tata_duh » 16 tra 2010

dali je u pripremi neko školovanje sudaca na kompjutorima????

tako da se rezultati utakmice, prvenstva ili turnira odmah po završetku stavljaju na stranice saveza koji je organizator

u današnje vrijeme stvarno nije toliko veliki trošak da svaka kuglana ( ako za ništa drugo ) onda samo za to ima neki stick za povezivanje na net

kompjutori su već na kuglanama a programi

valjda
tata_duh
Tek protipkao

PostPostao/la Orson » 16 tra 2010

Pitanje ti je off topic i trebalo bi ići u zasebnu temu, ali komentirat ću: sve dok u prvim ligama postoje klubovi koji rezultate javljaju telefonom (!?) i čitaju voditelju lige igrača po igrača zato što kuglana nema faks/pristup netu ili, još gore, oprema postoji, ali netko ne dozvoljava pristup istoj, ovo o čemu pričaš je sajns fikšn.

Inače, u idealnom svijetu, softver za upravljanje kuglanom je intuitivan, preveden na hrvatski jezik, s kvalitetnim i opsežnim uputama za rukovanje te mogućnošću kontaktiranja osobe koja predstavlja proizvođača i koja zna svaku pa i najopskurniju funkciju programa. Ispis rezultata prilagođen je našim standardiziranim obrascima te se podatci mogu uvoziti/izvoziti u i iz programa u raznim formatima kako bi se omogućila automatska obrada podataka.

Dakle, pitanje je mnogo složenije i dublje od sudačkog nesnalaženja i troška usb sticka za pristup netu.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 17 tra 2010

Ne znam gdje je tu problem: u propozicije uvesti da kuglana mora imati svu opremu za povezivanje i predaju rezultata i gotovo! Suce koji to ne znaju, naučiti i provesti u djelo!
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 09 lip 2010

sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la OS187DC » 09 lip 2010

Opet će sezona trajati do kraja travnja, a tko će voćnjak obrezati. Predlažem u veljači ako ne bude previše hladno još se da razmotriti da igrači koji budu na rang listi od 20. do 30 mjesta da dođu kod mene na teletinu ispod peke, čašicu rakije, malo vina, i naravno da jednim potezom obrežemo vočnjak....
OS187DC
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zjopa » 09 lip 2010

Jel ti znaš obrezivat vočnjak a i bogami treba znati spremiti teletinu.Za rakiju biti će najlakše :lol:
zjopa
Tek protipkao

PostPostao/la Janica » 11 lip 2010

Nema frke za vočnjak a APSOLUTNO nikakve frke nema za riješiti teletinu i rakiju, jedino što bi mi moglo biti frka je ovaj tvoj kriterije od 20 - 30, mjesta :lol: .

Evo nisam dugo pisao po forumu, al me pukla jučer nakon ljetne lige neka inspiracija (uz stellu, više njih), pa si mislim , čovječe gle rasporeda sad bi još trebao nedjeljom kuglati nekakve sprinteve, tandeme, mix tandeme, a na ta prvenstva redovito dolazi samo jako mali broj ljudi koji jaaaako vole kuglati, ali nisu baš rezultatski motivirani,
Kada ono lampica u meni koja kaže, zašto prvak države u ove tri discipline automatski ne predstavlja Hrvatsku na svjetskom prvenstvu??
Zanima me mišljenje forumaša, jer jučer smo se malo razgovarali kako na primjer u tenisu imamo tenisače koji odlično igraju parove a nisu baš nešto u pojedinačnoj konkurenciji, pa možda možemo stvoriti ili zainteresirati neke od kuglača da probaju specijalizirati ove discipline, a uz uvjet da prvak DRŽAVE istu i predstavlja, izbornici i teneri imali bi puno manje briga. :lol:
Janica
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 11 lip 2010

Želiš reći da bi se ti specijalizirao za tandem? :lol:

Mislim da je to odličan prijedlog i da bi o tome hks trebao ozbiljno razmisliti!!
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arcy » 11 lip 2010

Kegelmaniac je napisao/la:Želiš reći da bi se ti specijalizirao za tandem? :lol:

Mislim da je to odličan prijedlog i da bi o tome hks trebao ozbiljno razmisliti!!

Točnije za mix tandem i čini mi se da nije jedini :D
arcy
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Tema tjedna

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.