Kuglački portal

Svaki tjedan komentirajte aktualnu temu

Re: Kuglački portal

PostPostao/la arhont » 31 lis 2011

Slažem se da bi, ako postoji interes za portal, trebali organizirati nekakav sastanak u cilju konkretnijeg dogovora, ali samo ako se krene u projekt, jer badava nama razglabat ako vodstvo ne smatra da bi trebali krenuti u ovakav nekakav projekt. Ja se prvi nudim i za web dizajn, i grafički dizajn (photoshop, illustrator, corel...), itd

Sa svake strane liga organizirati par ljudi koji će administratore snabdijevati materijalima i fakat se može u razumnom roku izvještavati građanstvo o našem plemenitom sportu, a i internet je jedan od načina da mu dignemo popularnost :-)
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 01 stu 2011

Ja takoder mogu pomoc...

Ali, nekako mi se cini da ce sve nakraju ostat na razglabanju ako ocekujemo da ce netko iz saveza povuc ili barem pokusat organizirat. Nazalost oni su aktivni jedino kad treba prikupit lovu, za nest pokrenut treba radit.
Saša kaj se ceka? Ideje su tu, cak i prijedlozi za realizaciju. Samo nas treba organizirat i ne vidim razlog da se ne krene u realizaciju...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 01 stu 2011

lukodp je napisao/la:Ja takoder mogu pomoc...

Ali, nekako mi se cini da ce sve nakraju ostat na razglabanju ako ocekujemo da ce netko iz saveza povuc ili barem pokusat organizirat. Nazalost oni su aktivni jedino kad treba prikupit lovu, za nest pokrenut treba radit.
Saša kaj se ceka? Ideje su tu, cak i prijedlozi za realizaciju. Samo nas treba organizirat i ne vidim razlog da se ne krene u realizaciju...

Pa ovo je dobro da se javljaju ljudi koji se razumiju u informatiku i imaju volju da to rade, pa ako saša ima vremena i volje neka bude kordinator i to je to.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 30 stu 2011

Ajde ovak,

Koliko od vas je zainteresirano da objavljuje vijesti i rezultate na kuglačkom portalu koji će uskoro biti gotov (offline), ako nema zainteresiranih za tako nešto, ne planiram stavljat online.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la dzokovic » 30 stu 2011

zainteresiran pokrivat jug :)
dzokovic
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 30 stu 2011

lukodp je napisao/la:Ajde ovak,

Koliko od vas je zainteresirano da objavljuje vijesti i rezultate na kuglačkom portalu koji će uskoro biti gotov (offline), ako nema zainteresiranih za tako nešto, ne planiram stavljat online.

Miro je dozvolio da se njegova stranica stavlja na portal, ako ti to šta znači.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 01 pro 2011

Krunoslav je napisao/la:

Ako pod time misli da možemo preuzimati vijesti, meni dovoljno... :D
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 01 pro 2011

lukodp je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:

Ako pod time misli da možemo preuzimati vijesti, meni dovoljno... :D

Da baš to
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 01 pro 2011

ja ti mogu utorkom slati vijesti vezane za klubove MKSa
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la lukodp » 01 pro 2011

ZrntscheZ je napisao/la:ja ti mogu utorkom slati vijesti vezane za klubove MKSa

thnx, but... :roll:
Pitao sam za objavljivanje... znači, recimo sve ono kaj napišeš na webu KK "Želje" copy paste tehnikom staviš i na ovaj portal... prije toga se ulogiraš, bla, bla...
Stvar i je u tome da ima više autora, jer jedan vjerovatno ne bi stigao sve pokrit. I ne radi se samo o suhoparnom izvješču kola sa ciframa, slobodno i svoj komentar dodaš, fotke itd...

Inaće, portal bi trebao biti dostupan u testnoj fazi, kroz nekih 15-20 dana (oko Božića ;) ) i trebao bi biti spreman za drugi, proljetni dio sezone...
Adresa: http://www.kuglanje.net
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Tema tjedna

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.