2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2. Hrvatska Liga Sjever - muški

PostPostao/la perovz » 24 ruj 2018

zcanjuga je napisao/la:
perovz je napisao/la:I opet mi nije nitko odgovorio. Zašto na samo godinu dana? Ili je ispravna pa na 3 godine ili nije ...
Ma budemo odigrali i ovu sezonu jer klubovi nisu krivi ali ipak stoji da kuglana nije ispravna i HKS je trebao tražiti da se ti uvjeti malo poprave. Koliko pamtim problem je bio upravo sa grbavom plastikom a to itekako utječe na igru.
Čitam ovdje i da Bjelovar nije bio ispravan. Bjelovar je prema Kutini odlična kuglana.

na zalost nemam drugih informacija osim da su trebali:
1. podignuti zaletiste
2. pokrpati nastale rupe
3. promjeniti spage
4. dodati neke sitne stvario kao krpe za tenesice itd.
5. nove kugle

Pretpostavljam da je dana jedna godina kako bi se pritisnulo Grad za novu kuglanu.

Da kazem nesto dodatno preslo bi u spekulacije, tako dok nemam vise informacija to je kaj ja znam.

Hvala na odgovoru. Jel kaj napravljeno od toga? Jel bu netko provjeraval dal su pokrpane rupe, promjenjene špage i ostalo ...?
Ne kužim baš kak se može igrati utakmica kada treba krpati rupe i podignuti zaletište. Nije ovo ništa kontra klubova jer dečki su ok ali zbilja mi nije jasno do kada bu savez to dopuštao.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 25 ruj 2018

ista priča je bila sa bjelovarom prošle godine
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arhont » 28 ruj 2018

julio je napisao/la:ista priča je bila sa bjelovarom prošle godine

Još ja mislim šta me štucavica drži već par dana... :D
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la perovz » 12 lis 2018

lukodp je napisao/la:Dobila je licencu do 30.06.2019.
Ono što još znam je samo to da predstavnici klubova, HKS-a, Sportskog centra Kutina, Grada Popovače i Općine Lipovljani imaju sastanak početkom listopada kod gradonačelnika Grada Kutine vezano uz obnovu kuglane. Da li će što biti od toga ili ne, mislim da to više nitko ne zna ... ali eto, moramo biti optimistični.

I... jel ima kaj od toga ili ne?
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 12 lis 2018

I da i ne :lol: .
Iskreno, ne znam kaj bi rekao. Bio je sastanak. Lipovljani su odustali od toga na zahtjev dečkiju iz KK "Slavonac" iako je načelnik bio za. Gradonačelnik Popovače nije došao na sastanak iako je potvrdio dolazak :roll: . Uglavnom, obećano nam je da će se nešto napraviti, odnosno da će ugraditi određena sredstva u proračun za iduću godinu kako bi se išlo u obnovu kuglane. Tko će to platiti, ostaje za vidjeti... spominje se županija, Popovača načelno nije odustala od onih 30% što su već potpisali prije par godina kada je sve to trebalo biti odrađeno ali nije zbog Kutine ... i tak :roll:
U svakom slučaju do kraja ove sezone neće biti ništa. Ali to nije ni bilo za očekivati. Vidjet ćemo još što će biti od svega toga.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 17 lis 2018

Hvala na odgovoru. Mogli ste i HKS uključit u to. Pa nek i oni daju neka sredstva, barem simbolično.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la nije_namazana » 12 stu 2018

u subotu utakmica u Kutini prekinuta zbog kvara kuglane. što reći, koju posluku porati? ? šteta što listić za donaciju nije prošao, možda bi dio kolača stvarno i došao do kuglane... :roll: :roll:
nije_namazana
Nevini

PostPostao/la perovz » 12 stu 2018

Izgleda da su je popravili kada su žene jučer igrale na toj kuglani.
perovz
Tek protipkao

Prethodna

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.