3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la Nikola » 21 lis 2018

cezar je napisao/la:
rambo je napisao/la:Prosvjetari su došli samo 5, zato nema rezultata. A zašto je Bubimir dobil crveni na utakmici Obrtnika i Ivančice može nam i sam napisat. :P

Zar je bilo problem napisati da i drugi znaju da je dobio crveni karton zbog napuštanja staze u čišćenju zadnjeg bloka.

GDPR

:mrgreen:
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 21 lis 2018

Nikola je napisao/la:
cezar je napisao/la:
rambo je napisao/la:Prosvjetari su došli samo 5, zato nema rezultata. A zašto je Bubimir dobil crveni na utakmici Obrtnika i Ivančice može nam i sam napisat. :P

Zar je bilo problem napisati da i drugi znaju da je dobio crveni karton zbog napuštanja staze u čišćenju zadnjeg bloka.

GDPR

:mrgreen:

????
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 22 lis 2018

Krunoslav je napisao/la:????

GDPR (eng. General Data Protection Regulation) ili Opća uredba o zaštiti podataka odnosi se na zaštitu pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i slobodu kretanja podataka.

Ali shvati kao zafrkanciju... :mrgreen:
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 22 lis 2018

GDPR s time nema veze, naravno.
Svakako bi trebalo sudačka izvješća sa utakmica objaviti javno za svaku utakmicu kao i ekipni zapisnik. Pogotovo sada kada to nije nikakav problem...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pedro » 22 lis 2018

Naravno da je DelPont u pravu i nadam se da će to tajnik Jagić usvojiti jednoglasno.............(bez sugestije)
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 22 lis 2018

To je samo moje mišljenje. Ne vidim zašto se izvješća ne bi objavila. Kao i oni famozni prilozi zapisnicima IO-HKS-a i Skupštine. Što više informacija, to manje rekla-kazala priče...
Btw. opet mi krivo pišete prezime. Ak i ja to počnem s vašim nickom raditi to bi moglo onda svakako izgledati :roll: :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 22 lis 2018

lukodp je napisao/la:GDPR s time nema veze, naravno.
Svakako bi trebalo sudačka izvješća sa utakmica objaviti javno za svaku utakmicu kao i ekipni zapisnik. Pogotovo sada kada to nije nikakav problem...

Mislim da nema potrebe objavljivati cijelo izvješće, ali ono s kartonima bi bio zgodan podatak... Možda bi tako mogli vidjeti i tko je od sudaca došao pokupiti lovu uz ugodno provedeno popodne, a tko je došao suditi... I ostajem pri prijedlogu, tri disciplinska žuta, zabrana 1 utakmicu...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 23 lis 2018

newform1 je napisao/la:
lukodp je napisao/la:GDPR s time nema veze, naravno.

Mislim da nema potrebe objavljivati cijelo izvješće, ali ono s kartonima bi bio zgodan podatak... Možda bi tako mogli vidjeti i tko je od sudaca došao pokupiti lovu uz ugodno provedeno popodne, a tko je došao suditi... I ostajem pri prijedlogu, tri disciplinska žuta, zabrana 1 utakmicu...

U potpunosti se slažem sa tobom a onda bi i disciplinska komisija imala što raditi ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la pedro » 23 lis 2018

Tako,tako,to su konstruktivni razgovori,treba uvesti maksimalnu transparentnost,uvijek se sve čita,uozbiljiti kuglanje koliko god se može propisima,
neka dobro plaćena i informatički educirana ekipa zaradi plaću,a ne samo forsirati automaitzam!
a za Del Ponte ,sorry,.....no ne bojim se anagrama za moj nick!!
pedro
Tek protipkao

Prethodna

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.