k.k. varaždin

Natjecanja i novosti iz regije
gox
Forumsko piskaralo

k.k. varaždin

Post Postao/la gox » 22 tra 2009, 13:47

dali ima zainteresiranih aktivnih ''mlađih'' kuglača iz varaždina i okolice koji bi rado igrali u novom klubu.....
koji jos nije osnovan...hm..(naravno razlog je to da je projekt jos samo ideja)
zato me zanima dali postoji netko nezadovoljan u svom klubu a da je relativno mlad
pa da se osnuje klub u kojem bi takvi ''mladi'' kuglaci imali kontinuitet igranja i mjesta za
napredak...............

znaci bez nekakvih :ožvatiča,habeka,drevena,markovica.....kojima ocito nije u interesu da
varaždin i za 10 godina ima dobrih kuglača

0013
Zna gdje su sva slova

Re: k.k. varaždin

Post Postao/la 0013 » 22 tra 2009, 14:18

gox je napisao/la:dali ima zainteresiranih aktivnih ''mlađih'' kuglača iz varaždina i okolice koji bi rado igrali u novom klubu.....
zato me zanima dali postoji netko nezadovoljan u svom klubu a da je relativno mlad
pa da se osnuje klub u kojem bi takvi ''mladi'' kuglaci imali kontinuitet igranja i mjesta za
napredak...............

znaci bez nekakvih :ožvatiča,habeka,drevena,markovica.....kojima ocito nije u interesu da
Nažalost u Varaždinu ima jako jako malo mladih, treba mlade nać i naučit ih kuglat to je jedino rješenje za Varaždin. Darinka što radi s curama to je ok, ali treba s mladima radit netko tko to zna, u Vž je jako malo onih koji znaju pokazat kako se kugla (ne lupeta nego kulga). Inače pozdravljam tvoju ideju da se pokrene nešto u Vž. Moj stari je par puta pokušao al jednsotavno nije bilo razumjevanja
Zadnja izmjena: 0013, dana/u 21 pro 2016, 22:07, ukupno mijenjano 1 put.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 22 tra 2009, 16:29

gox je napisao/la:dali ima zainteresiranih aktivnih ''mlađih'' kuglača iz varaždina i okolice koji bi rado igrali u novom klubu.....
napredak...............

Ambiciozna ideja...nažalost bojim se teško provediva...
Možda kao skupite sve klince iz Varteksa, Gluhih i Željezničara 2 VŽ u jedan klub onda ima perspektive...naravno, ako nađete prvo financijera i nekog tko će s njima raditi...
I morate se naoružati strpljivošću...jer kuglanje se dugo uči...
Prvih 5g ne smijete očekivati apsolutno ništa od ligaških rezultata...
U Željezničaru 2 ČK je trebalo 6g da se prvi put dođe do nekog 5.-6. mjesta u 3.HKL...
i tek tada su počeli stizati pravi rezultati...bilo u vidu visokih plasmana u ligi, bilo u činjenici da su stasali mladi kuglači koji su zamijenili starije u prvoj momčadi, a i na državnim prvenstvima mlađih kategorija da su počeli igrati značajniju ulogu.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 24 tra 2009, 09:13

dobra ideja... ali .. a zaaj u vž nema zainteresiranih da se oformi jedan normalan klub koji bi se zval recimo kk varaždin / ili bilo kak/.. i skupiti igrače koji su iz vž a igraju sveposu , a kvalitete ima / npr... JAGIĆ,BAJER,VRČEK,JAGIĆ JURNIOR. 2 SILIĆA.. I TD ITD.. NABAVITI SDPONZORA / GRAD PLUS JOŠ PAR FIRMI.. I TO JE TO... šteta je da se na novoj predivnoj kuglani ne igra prva liga... varaždin kao grad izuzetne kuglačke tradicije to zaslužuje... samo kaj treba sve pametne i normalne glave desti skupa.. i žalosno je da međimurci to mogu a jedan Varaždin ne... a one klince koje ste spomenuli, staviti u drugu ekipu tog klupa pa nek se dečki kale..... toliko od mene..

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 24 tra 2009, 09:21

ŠALABAJZER je napisao/la:dobra ideja... ali .. a zaaj u vž nema zainteresiranih da se oformi jedan normalan klub koji bi se zval recimo kk varaždin / ili bilo kak/.. i skupiti igrače koji su iz vž a igraju sveposu , a kvalitete ima / npr... JAGIĆ,BAJER,VRČEK,JAGIĆ JURNIOR. 2 SILIĆA.. I TD ITD.. NABAVITI SDPONZORA / GRAD PLUS JOŠ PAR FIRMI.. I TO JE TO... šteta je da se na novoj predivnoj kuglani ne igra prva liga... varaždin kao grad izuzetne kuglačke tradicije to zaslužuje... samo kaj treba sve pametne i normalne glave desti skupa.. i žalosno je da međimurci to mogu a jedan Varaždin ne... a one klince koje ste spomenuli, staviti u drugu ekipu tog klupa pa nek se dečki kale..... toliko od mene..
Varaždin nema igrače za 1. ligu, Bajer gledaj njegove rezultate na pločama, Vrček isto tak. može bit samo 1 Silić i to Ivan da trenira a ostalo nema nikog. Prije češ u Lepoglavi nać igrača koji mogu igrat prvu ligu nego u Vž

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 24 tra 2009, 09:30

hahahahahhahahaa.. nema nikog?? bajer na pločama?? pa da trenira i igra na pločama normalno da bi imal rezultate i na pločama... a kaj sa 2 jagića? kaj oni nisu obadva iz prve lige? ak su dobri za grmošćicu i bjelovar zakaj nisu dobri za varaždin.. a ko veli da se i koji lepoglavac nebi uklopil u tu ekipu? i nije pitanje ovaj ili onaj igrač.. bitna je ideja i naravno volja.. i sloga.. i onda krvavi rad.. organizacija , treninzi,ozbiljnost i sve kaj ide uz to..

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 24 tra 2009, 12:19

ŠALABAJZER je napisao/la:hahahahahhahahaa.. nema nikog?? bajer na pločama?? pa da trenira i igra na pločama normalno da bi imal rezultate i na pločama... a kaj sa 2 jagića? kaj oni nisu obadva iz prve lige? ak su dobri za grmošćicu i bjelovar zakaj nisu dobri za varaždin.. a ko veli da se i koji lepoglavac nebi uklopil u tu ekipu? i nije pitanje ovaj ili onaj igrač.. bitna je ideja i naravno volja.. i sloga.. i onda krvavi rad.. organizacija , treninzi,ozbiljnost i sve kaj ide uz to..
Bajer je treniral prošle 2g na pločama u ČKu, pa nije imal ništa bitno bolje rezultate na sličnim kuglanama.
Uz to na njega se baš ne može ni pouzdati da bu ozbiljno treniral zbog utjecaja tekućih sredstava...
Biljka pa je priča za sebe...
ti Bajeri i Vrčeki su prošle 2g se dok su igrali za ČK se svaki put usrali na kvalifikacijama i nisu bili ni blizu plasmana u ligu..

uglavnom kak ti veli 0013, nemate igrača za prvu ligu i ne maštajte...

a kolko vidim Goxova ideja je bila da se stvori klub mladih igrača koji će biti na okupu u jednom klubu, da se s njima radi pa da za 5-6-10g ima nekog rezultata...
ne može se preko noći...
Željo ČK je ovu sadašnju ekipu selekcioniral 5 sezona...sa mladima se krenulo 1999. i tada se cijeli VŽ smijal i bilo im ispod časti igrati protiv nas...
prvih godina bilo smo zadnji ili pri dnu sa tek pokojim bodom....onda smo s vremenom postali jako jako konkurentni pa i uzeli naslov 3.lige 2007.g...ove godine su dečki drugi...
što je najbitnije iz tog podmlatka sada imaju jednog važnog prvotimca (Plevnjaka), jednu rezervu (Maček),a ja igram za ČK.
ak me sjećanje ne vara 2002.g je iz 3.lige uzet Ivica Punčikar..
čini mi se 2004.g su maknuli kompletnu staru igračku gardu (Crnčec, Knez, Baksa, Levačić, Rođak) koja je u klubu bila 20g i premjestili ju u upravu ili kao pomoćne igrače/trenere rezervne momčadi da uz njih klinci uče.
od iskusnih su ostavili samo Predraga Turka...uzeli su Mikaca i Košaka iz 3.lige i to je bil kostur od 6 igrača koji su 4g zajedno igrali i stasali te stalno bili pri vrhu 2.lige (2.,3. i 4. mjesto)...
pojačali se ove sezone sa 2 uvjetno rečeno stranca (Pokrivač i Jagić) i uspjeh je bil zagarantiran...

kao što vidiš, nede to na horuk...da bi iz vlastitog pogona dobili jaku ekipu potrebno je 5-6g rada s vizijom...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 24 tra 2009, 12:48

ŠALABAJZER je napisao/la:hahahahahhahahaa.. nema nikog?? bajer na pločama?? pa da trenira i igra na pločama normalno da bi imal rezultate i na pločama... a kaj sa 2 jagića? kaj oni nisu obadva iz prve lige? ak su dobri za grmošćicu i bjelovar zakaj nisu dobri za varaždin.. a ko veli da se i koji lepoglavac nebi uklopil u tu ekipu? i nije pitanje ovaj ili onaj igrač.. bitna je ideja i naravno volja.. i sloga.. i onda krvavi rad.. organizacija , treninzi,ozbiljnost i sve kaj ide uz to..
Gle ideja i volja nije dovoljna za prvu ligu treba imat igrača. A Varaždin to jendostavno nema, Bajer i Vrček nisu pouzdani igrači pogotovo ne za 1. ligu, Jagići jedan sam od njih :P al budimo realni tata ima skoro pa 60 godina od njega više nemožeš očekivat da vuče ekipu.
Po meni jedino rješenje za Varaždin je počet ispočetka a to je stvarat mlade i ne očekivat ništa 6-7 godina,samo nema nikog da to pokrene, tata je pokušao jednom al nije uspjelo.

ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER » 24 tra 2009, 13:20

ja i dalje mislim da varaždin itekak ima igrača koji bi mogli igrati u prvol ligi.. pa taj Punčikar i recimo košak .. i da ne nabrajam dalje , kaj oni nisu potekli iz treče lige? tak i sad ima i u drugoj i u trećoj ligi potencijala u vž da se ozbiljnim pristupom i treningom i uz pravog trenera može igrati bez problema... samo je pitanje kak okupiti te potencijale u jednu ekipu... naravno plus oni koje sam prije nabrojal... a ta ekipa o kojoj se priča / mladi/.. kao druga momčad da se kali u trećoj ligi.. ako more jedna novska imati klub koji je drugi ili treći u hrvatskoj, zakaj vž nebi mogel imati to isto??

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Post Postao/la ZrntscheZ » 24 tra 2009, 13:28

ŠALABAJZER je napisao/la:ja i dalje mislim da varaždin itekak ima igrača koji bi mogli igrati u prvol ligi.. pa taj Punčikar i recimo košak .. i da ne nabrajam dalje , kaj oni nisu potekli iz treče lige? tak i sad ima i u drugoj i u trećoj ligi potencijala u vž da se ozbiljnim pristupom i treningom i uz pravog trenera može igrati bez problema... samo je pitanje kak okupiti te potencijale u jednu ekipu... naravno plus oni koje sam prije nabrojal... a ta ekipa o kojoj se priča / mladi/.. kao druga momčad da se kali u trećoj ligi.. ako more jedna novska imati klub koji je drugi ili treći u hrvatskoj, zakaj vž nebi mogel imati to isto??
kak ne može se istrenirat igrača...ali kroz 5-6g...

a pošto Novska ima već 10g klub u prvoj ligi, a VŽ nema ni blizu prvaka 2.lige, onda očito da ne može VŽ imat prvoligaša...

Odgovorite