k.k. varaždin

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la RamzesII » 25 stu 2010

gox je napisao/la:
0013 je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Sorry kaj vam se petljam u regiju..., ali: imate u VŽ trenerskog potencijala...imali ste državne prvake, reprezentativce. Doduše žene, ali kaj se bojite žena? Darinka, Ljiljana, Vesna... te cure jako dobro znaju kaj i kak treba delati. Pokojni Pigi vam je ostavio veliko nasljedstvo!

To što je netko bio odličan kuglač ne znači da je i dobar trener.

slažem se...možda nije dobra , al je trenutno od svih najbolja (jbga ...kad je jedina)

Da, Darinka je jedini kvalificirani trener i hvala bogu zna svoj posel,al posto je jedina i ima pod sobom žensku ekipu i školu kuglanja,jednostavno nema vremena
Fifteen men on a dead man's chest, Yo ho ho and a bottle of rum
RamzesII
Tek protipkao

PostPostao/la gox » 25 stu 2010

al kod nje barem klinke nakon prvog treninga znaju da trebaju gledat i bacat kugle na dasku...dok neki klinci u muškoj ekipi i nakon 3-4-5 godina gledaju u čunjeve .....JER IM NIKO NIJE REKEL....ma daj....
njihova filozofija ti je takva..pusti ga nek baca,ako bude dobar bude ako nebube nebude....jbga...bude možda neko drugi....
Zadnja izmjena: gox; 25 stu 2010; ukupno mijenjano 1 put/a.
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 25 stu 2010

RamzesII je napisao/la:Da, Darinka je jedini kvalificirani trener i hvala bogu zna svoj posel,al posto je jedina i ima pod sobom žensku ekipu i školu kuglanja,jednostavno nema vremena

platite joj privatne sate, vi želite napredovati, ona sigurno zna kako, a ništa nije džabe...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pinta » 25 stu 2010

gox je napisao/la:AJMO SRUŠIT vžSAVEZ.....
kak pinta još 4 godine,kad je bila izborna?

Prije mjesec dana :cry:
pinta
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la gox » 25 stu 2010

koji kandidati su bili? Jergan i?
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pinta » 25 stu 2010

gox je napisao/la:koji kandidati su bili? Jergan i?

Jednopartijski sistem :lol:
pinta
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la 0013 » 25 stu 2010

Mislim da u Varaždinu nije problem trener, trener bi se našao kada bi bilo volje saveza, Varaždinsko kuglanje polako propada, samo je par. Kako imati malde kad su svi termini nove kuglane zauzeti za klubove. Jel je tak veliki problem kuglanu otvoriti ujutro za školu kuglanja? Neki imaju školu popodne, neki dopodne, kuglana radi samo od 16-22 i to sve rezervirano za klubove, za malde 0 bodova, jedino ako su u nekom klubu pa mogu trenirati. Treba otić u srednje, osnovne škole i napraviti školu kuglanja, nek savez, grad bilo tko plati trenera-trenericu, ali nek taj radi dnevno bar 4 sata s mladima i rezultat će doći za koju godinu. Svi u Vž samo znaju pričat kak ne valja kak ovo kak ono, kaj bi trebalo kaj nebi. A nitko nema volje ništa pošteno napraviti i tu je glavni problem.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la 0013 » 25 stu 2010

RamzesII je napisao/la:Da, Darinka je jedini kvalificirani trener i hvala bogu zna svoj posel,al posto je jedina i ima pod sobom žensku ekipu i školu kuglanja,jednostavno nema vremena

NEma vremena? Ajde molim te reci mi koliko to ima mladih cura koje kuglaju? Toliko da moja mama mora igrat utakmice jer ih nema dovoljno, pa po meni je to sramota. Škola kuglanja koju ima već pitaj boga koliko godina, a di su te cure? koliko ih je ostalo? 2-3? To je škola kuglanja?
Nema vremena, daj molim te.
0013
Zna gdje su sva slova

gox je napisao/la:al kod nje barem klinke nakon prvog treninga znaju da trebaju gledat i bacat kugle na dasku...dok neki klinci u muškoj ekipi i nakon 3-4-5 godina gledaju u čunjeve .....JER IM NIKO NIJE REKEL....ma daj....
njihova filozofija ti je takva..pusti ga nek baca,ako bude dobar bude ako nebube nebude....jbga...bude možda neko drugi....

To nije istina da im niko nije rekel,jer svi mladi koji su u moskoj ekipi su prosli kroz njeinu skolu kuglanja tak da.....to je prvo kaj se uci....
RamzesII
Tek protipkao

0013 je napisao/la:

NEma vremena? Ajde molim te reci mi koliko to ima mladih cura koje kuglaju? Toliko da moja mama mora igrat utakmice jer ih nema dovoljno, pa po meni je to sramota. Škola kuglanja koju ima već pitaj boga koliko godina, a di su te cure? koliko ih je ostalo? 2-3? To je škola kuglanja?
Nema vremena, daj molim te.

Nzm,jer mi svaki put dok pitamo dal ima mesta kod nje na satnici uvijek je sve puno tak da...
RamzesII
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.