k.k. varaždin

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la ŠALABAJZER » 25 stu 2010

tema vam je vrlo zanimljiva.. ali ne spada pod treću ligu sjever... otvoritie si novu temu pa.. debatirajte.. lamentirajte.. itd... a kaj se tiče trenera.. ja u vž neznam niti jednog jedinog.. osim starog Jage.. koji je samo istreniral svog sina.. i NIKOG VIŠE.. a zakaj i bi.. kad to nitko ne plaća.... a 98 posto igrača koji sada kuglaju u vž... NIKAD NIJE IMALO PRAVOG TRENERA.. koji zna hoće i može nekaj pokazati... govorim samo za vž.. JE lEPOGLAVA IMA SVOJU ŠKOLU KUGLANJA IZ KOJE SU POTEKLI MNOGI DOBRI IGRAČI..
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Re: k.k. varaždin

PostPostao/la 0013 » 25 stu 2010

Kad je imal volje, bilo je nas mladih u vž koje je on treniral i to besplatno, AP2 ekipa. Problem je bio to financirati, AP je rekao ne želimo više drugu ekipu, u prijevodu ne želimo mlade, i naravno sve se raspalo. Čak mislim da su i besplatni suci nam bili dok smo igrali i kuglana, ali nitko nije stajal iza nas osim tate i pinte koji su dali dosta tog iz svog đepa. Od te ekipe ostal je Vjeko Kreš i ja, Fučkar bi isto ostal da nije u Osijeku zbog faksa.
Zato postoji savez koji u vž ne radi ama baš ništa po pitanju mladih.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la gox » 25 stu 2010

0013 je napisao/la: Fučkar bi isto ostal da nije u Osijeku zbog faksa.

kugla spomenuti možda pod OS savezom?
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la 0013 » 25 stu 2010

gox je napisao/la:
0013 je napisao/la: Fučkar bi isto ostal da nije u Osijeku zbog faksa.

kugla spomenuti možda pod OS savezom?

Hm do sad nije zobg puno obaveza ipak čovjek medicinu studira. Ove godine se opet nešto aktiviral. Mislim da mu je sad zadnja godina na faksu.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la ŠALABAJZER » 27 stu 2010

pa nek onda taj famozni savez financira jednu mladu ekipu.. varteks je imal klince.. sad ni njih više nema.. milsim da igraju ligu.... ali sve je to utopija.. kad se svake godine ukine bar po jedan klub.. za koju godinu od kuglanja više nebu ni K.. s mladima ili bez njih... a kaj se tiče tebe Zoran.. tebe je tata stesal.. nisi produkt neke škole i rada s mladima .. kao blanka ili janica..
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 27 stu 2010

A tko je uopće od današnjih igrača produkt neke škole osim onih koje je pok. Liović stvorio? Sad postoji nekoliko škola u Hr, a rezultate tog rada ćemo vidjeti za nekoliko godina...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la gox » 27 stu 2010

newform1 je napisao/la: Sad postoji nekoliko škola u Hr, a rezultate tog rada ćemo vidjeti za nekoliko godina...

Koje su to?
gox
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 27 stu 2010

Pa imaš ih u Zg nekoliko...ne znam za ostatak HR
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la 0013 » 27 stu 2010

Ima i Osijek, Split je imao sad neznam kakvo je stanje tamo, Rijeka cure, Čakovec ima. A najbolja škola kuglanja u Hr je u Đurđenovcu barem bila, e da im je samo malo financija.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 28 stu 2010

A "šljakeri" ?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.