2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Natjecanja i novosti iz regije
nisam zavarko
Tek protipkao

Re: 2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Post Postao/la nisam zavarko » 09 lis 2013, 09:29

Zanimljivo 3 liga se vodi prosijek igrača več nakon 2 kola ,a 2 HKLRS se ne vodi!Rušili ste Globana iz čiste gluposti,koliko mi je bilo čuti Huten iz Lepoglave nije opče dao glas niti ga se pitalo a sami sebi su ga prepisali Jagići,toliko o poštenju i regularnosti izbora!Al dobro tako je u cijeloj našoj Državi pa mi nije ni za ovo ništa čudno! :oops:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 lis 2013, 10:36

Dečki iz Lepoglave zašt se niste očitovali o tome 29.06.2013. kada je stari voditelj poslao svima dopis oko izbora novog? Ako je tako kako kažete da je, onda ste s time što ste prešutjeli upravo vi i odlučili o novom voditelju.
Što se tiće prosjeka igrača, sustav g.Globana je malo drugačiji od onoga s ćime radi Zoran Jagić. Neznam zašto su prosjeci igrača toliko bitni nakon samo dva kola ali, koliko znam, bit će i to uskoro dostupno.
Luko Del Ponte

nisam zavarko
Tek protipkao

Post Postao/la nisam zavarko » 09 lis 2013, 12:05

Kao prvo ja nisam dečko iz Lepoglave nego samo kažem kako sam bio pričao s Hutenom,i on je meni kazao kako ih niko nije pitao za koga bi dali glas nego su taj presudni dali Jagiću,a taj glas je bio namjenjen Globanu!To je šta ja znam al možda sam u krivu!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 09 lis 2013, 13:24

nisam zavarko je napisao/la:Kao prvo ja nisam dečko iz Lepoglave nego samo kažem kako sam bio pričao s Hutenom,i on je meni kazao kako ih niko nije pitao za koga bi dali glas nego su taj presudni dali Jagiću,a taj glas je bio namjenjen Globanu!To je šta ja znam al možda sam u krivu!
Zgodno. Ali, sad je malo prekasno za takve stvari.
Ja sam smatrao da se to glasovanje (odabir) obavilo na iole službeniji način. Nešto tipa dopis-zahtjev za očitovanjem ili slično prema klubovima (predstavnicima) i onda se oni službeno (pismeno) očituju o istom. Sve drugo je bezveze.
Luko Del Ponte

Stabilan
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Stabilan » 11 lis 2013, 21:38

Svaka čast dečkima iz čakovećkog Željezničara na izvrsnom rezultatu u Varaždinu!Bravo!!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 lis 2013, 08:32

Stabilan je napisao/la:Svaka čast dečkima iz čakovećkog Željezničara na izvrsnom rezultatu u Varaždinu!Bravo!!!
Pridružujem se čestitkama.
Andrija kaj si ti pil prije tekme :o ? Konačno da i tvoju sliku vidimo kao igrača utakmice :D
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 12 lis 2013, 12:49

lukodp je napisao/la:
Stabilan je napisao/la:Svaka čast dečkima iz čakovećkog Željezničara na izvrsnom rezultatu u Varaždinu!Bravo!!!
Pridružujem se čestitkama.
Andrija kaj si ti pil prije tekme :o ? Konačno da i tvoju sliku vidimo kao igrača utakmice :D
crni pan točeni - pola kile, 3 sata prije nastupa 8-)
sad imam samo trošak - moram na express fotkanje :lol:
i u ime ekipe thx na čestitkama
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 lis 2013, 09:22

Nekak si razmišljam, koji je ekipni rekord 2.HKLS. Ne sječam se da je ijedna ekipa bila blizu 3600. Zbilja respektabilan rezultat. Vidim Novska proigrala konačno, i izgleda mi da će trio Novska, Lepoglava, Željo Čk biti u borbi za vrh.
Luko Del Ponte

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 18 lis 2013, 18:12

Na stranicama KSVŽa pod trenutni rezultati ima moći ćete pratiti uživo 3 utakmice ovog kola. MIV-Zabok, Zanatlija SI-Željezničar Čk i Lepoglava - Novska.
Još je u test fazi pa se ispričavam na eventualnim greškama. Evo i direktni link
https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... piTzdZYUE&

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 18 lis 2013, 19:34

0013 je napisao/la:Na stranicama KSVŽa pod trenutni rezultati ima moći ćete pratiti uživo 3 utakmice ovog kola. MIV-Zabok, Zanatlija SI-Željezničar Čk i Lepoglava - Novska.
Još je u test fazi pa se ispričavam na eventualnim greškama. Evo i direktni link
https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... piTzdZYUE&
Super.
Jedna stvar samo, negdje ubaci razliku u čunjevima za svaku tekmu. Možda pored ukupnih cifri. Nije nešt puno al dobro dođe :)
A naravno radi i na stranicama saveza:
http://www.kuglacki-savez-vz.hr/?page_id=885
Luko Del Ponte

Odgovorite