2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Natjecanja i novosti iz regije
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: 2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Post Postao/la Neron » 16 ožu 2017, 12:56

Luko kako stoje stvari u vasoj ligi? Gledajuci sve sigurno ispadaju tri a mozda i cetiri? Tvoj klub je siguran u sredini.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 18 ožu 2017, 09:38

Neron je napisao/la:Luko kako stoje stvari u vasoj ligi? Gledajuci sve sigurno ispadaju tri a mozda i cetiri? Tvoj klub je siguran u sredini.
Vraga je siguran. Još uvijek postoji šansa da ispada 5 klubova. Poslije ovog kola će se znat više...
Po meni najvjerovatnije ispadaju 4 kluba. Tak da ako mi izgubimo u zadnja dva kola Belina pobijedi i eto nas opet u 3. Ligi :)
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 19 ožu 2017, 10:45

Sad smo sigurni. Al ne zahvaljujući sebi nego ponajviše pobjedi Zaboka nad Željom iz Belišća. Znaći iz lige ispadaju 4 kluba a mi možemo biti u najgorijem slučaju na 6.mjestu. Zanimljiv je i rasplet u borbi za naslov prvaka. Ako Sirela pobjedi Belinu danas u Novskoj oni su sigurno prvi ako izgube onda im jedino mi stojimo na putu u zadnjem kolu u Bjelovaru ... Sve u svemu zanimljiva i napeta sezona ali definitivno daleko najslabija konkurencija ikad. Mi ostajemo s katastrofalno lošim igrama u drugom dijelu ... Iduće sezone će to biti neka druga priča.
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 19 ožu 2017, 11:38

Bas pogledao tablicu. Zadnje kolo ce biti svega. Tri putnika su sigurna. Koprivnica,dva zeljeznicara i jos granicar ili Belina. Mada se jos svi osim koprivnice mogu nadati spasu u nekom ludom zadnjem kolu ali mislim da ce tako biti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 20 ožu 2017, 11:15

Koprivnica, Graničar i Željezničar iz Bjelovara su sasvim sigurno ispali. Željo iz VŽ mora pobjediti Slavoniju u Novskoj, nerješeno mu nije dosta, uz uvjet da Belina izgubi od Graničara u Koprivnici. I to je jedina dvojba oko ispadanja.
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 20 ožu 2017, 11:42

Da to je tako zbog tih prvih b liga. U svim regijama. Valjda ce se sada to iskristalizirati napokon. Mada ne vjerujem bas. Fuckas ti lige gdje ti 5 klubova od 10 ispadaju iz lige. Malo nesportski.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 20 ožu 2017, 12:40

To je prvenstveno problem zbog 2.HKL centar iz koje nitko nije želio u 1.B. Sada je tamo prvi Zaprešić 2 a mislim da oni imaju ambicija igrati 1.B ligu tako da će biti jedan klub iz centra više, ukupno 2 što je opet dosta neuravnoteženo, tak da i slijedeće sezone možda bude 3-4 ispadanja iz 2.HKLS. Ovisi i o 1.HKL
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 20 ožu 2017, 13:33

lukodp je napisao/la:To je prvenstveno problem zbog 2.HKL centar iz koje nitko nije želio u 1.B. Sada je tamo prvi Zaprešić 2 a mislim da oni imaju ambicija igrati 1.B ligu tako da će biti jedan klub iz centra više, ukupno 2 što je opet dosta neuravnoteženo, tak da i slijedeće sezone možda bude 3-4 ispadanja iz 2.HKLS. Ovisi i o 1.HKL
To je zbog glupe izmjene sustava natjecanja koja je napravljena samo zato da se nešto napravi, pa makar bila i preslika sustava od prije 25 godina i makar bilo i loše. 1. B liga nikome u regiji Centar ne donosi ništa i procjena je praktično svih klubova da je to bespotrebno bacanje novca. Niti Radnik je vjerojatno ne bi igrao da nije morao. Ali o tome smo već pisali, zar ne?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 20 ožu 2017, 13:40

Izgleda da Zaprešiću ipak nije "bespotrebno bacanje novaca" ... ali OK svaki klub ima pravo sam odlučivati što mu se isplati a što ne. Moj komentar je bio više komentar činjeničnog stanja, ne ulazim u razloge ...
Luko Del Ponte

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 20 ožu 2017, 17:10

lukodp je napisao/la:Izgleda da Zaprešiću ipak nije "bespotrebno bacanje novaca" ... ali OK svaki klub ima pravo sam odlučivati što mu se isplati a što ne. Moj komentar je bio više komentar činjeničnog stanja, ne ulazim u razloge ...
Koliko ja znam Zapresic 2 nema ambicija za 1b ligu. Sigurno im nije u interesu igrati utakmice istim danom kada i prva ekipa. A i ova liga im je sasvim dovoljna za skupljanje iskustva za mlade igrace.

Odgovorite