2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2. Hrvatska Liga Sjever - muški

PostPostao/la lukodp » 26 lip 2017

:lol:
Nije ni vama lako...
A gle, kod nas u klubu prosjek godina prijavljenih igrača je 45,75 a prva šestorka ima prosjek 40,50 godina. Nije baš da ne uvodimo mlade igrače u igru :roll:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 26 lip 2017

Ovu sezonu jos "svirate" u drugoj ligi na racun kuglane. A ako vam ne produze licencu eto vas u nizem rangu.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 26 lip 2017

Neron je napisao/la:Ovu sezonu jos "svirate" u drugoj ligi na racun kuglane. A ako vam ne produze licencu eto vas u nizem rangu.

Nemoj tako, vidiš da su se pojačali ovaj prelazni rok
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Ma svaka cast na pojacanjima. Ali ipak mislim a i svi drugi kazu da je graba u Kutini za veliku vecinu neosvojiva tvrđava. I osobno nemam nista protiv takvih kuglana ali postavljam pitanje zasto se njima odobrava igranje a druge su zatvorili i samim time ugasili hrpu klubova . Sad cujem i da se Vinodolski gasi jer put u Jelenje predstavlja veliki problem a to je samo zadnji u nizu klubova a bit ce ih jos nazalost. Ali ona stara kaze tko je blize vatri taj se bolje zagrije .
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 26 lip 2017

Neron je napisao/la:Ovu sezonu jos "svirate" u drugoj ligi na racun kuglane. A ako vam ne produze licencu eto vas u nizem rangu.

Ili višem ;)
Kakvo je trenutno stanje licenca se neće obnavljati ali evo novi je gradonačelnik pa tko zna ... :mrgreen:
Biti domaćin u Kutini je svakako velika prednost, mislim rezultatski. Vidjelo se to i prošle sezone gdje su nas uredno pregazile sve ekipe koje nisu spustile gače na sam spomen "grabe". A i mi zbilja uživamo u tim utakmicama na kojima potrošimo preko 1.100,00 kn a nema domara... kada ga ima onda mu moraš objašnjavati kako kuglana radi... zbilja je nezamisliv osječaj kada položim kuglu "nisko" a ona u 3-4 dodira sa plastikom udari čunj gotovo u "glavu" a fotočelija ne registrira hitac... ili ti se gotovo odbije u glavu ako se malo nagneš naprijed kod izbačaja...a tek kada primiš kuglu na kojoj ima 15 slojeva zaljepljene prašine... pa pogodiš loh 14 puta i nemaš 6 prosjek... e to vam je kuglanje, kakva Grmoščica, kakav Zaprešić...
Možda pretjerujem ali evo ovdje se javno ispričavam svim klubovima koji su prošle sezone nastupali u 2.HKLS kao i klubovima iz 3.HKLS prijašnjih sezona što su morali igrati u takvim uvjetima. Mene je osobno sram svaki puta kada igramo doma, na kuglani na kojoj sam praktički odrastao. Vjerujte nitko od nas zbilja ne uživa u tome onako kako bi trebao.
Nego ajmo onda svi u najbližu "normalnu" kuglanu, u Novsku, gdje je već sada 6 klubova... naravno da će se naći još koji termin za trening :roll: jer sve vam se zapravo svodi na to. Termini za treninge... Odavno bi se mi maknuli iz Kutine da imamo 4 sata tjedno rezerviranih termina za treninge. Bez treninga na pločama, nema rezultata ni napretka ni ikakvog velikog smisla dovlačiti djecu na kuglanu kakva je trenutno ova u Kutini.
Spominješ Vinodolski? Pa tko im brani da igraju u Crikvenici? HKS? ili AdTures? A Vinodolski je itekako "blizu vatri" if U know what I mean :lol: .
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Ja koliko sam upoznat da u Crikvenici ne igra nitko i da je na mjestu kuglane napravljen fitnes centar tako da Vinodolski ne moze pitati ad turres. Mozda sam totalno krivo cuo pa me slobodno ispravite. A gle to vase glumlenje zrtve i prebacivanje na gradonacelnike, nacelnike, cistacice i ostalo je vec pase. Napravote to jednom kako spada ili nemojte.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la heku » 26 lip 2017

Poštovani!
Prava istina za Crikvenicu je slijedeća.U najam se dalo prostor uz staze i gdje je prije bio bovling.Tamo je sada teretana i fitnes a kada se trebalo dogovoriti za staze od članova dva kluba nitko se nije udostojio doći na sastanak sa upravom Jadrana.Nakon toga je CIJELI prostor dan kompletno u najam i ta individua je rekla meni kuglana ne treba ali vi izvolite van.Koliko je to neke pogodilo kako se reče nije ih se dojmilo ni guzice a kamo li obraza jer inače piju i kavu sa istim najmoprimcem.Da se hoće uz napor čišćenja kuglana može raditi ali problem je u tome što su nam ostale i naše privatne stvari a do njih ne možemo.Toliko o Ad Turresu.Ta je priča završena.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 27 lip 2017

Vinodolski je dalje, puno dalje od vatre nego što misliš Lukodp. Čak je i puno dalje od vas.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 27 lip 2017

Mi ne glumimo žrtve. Nemamo što glumiti, mi jesmo žrtve koje su napravile apsolutno sve sto je u nasoj moći da ta kuglana lici na nesto i da ne raspravljamo sada o ovakvim stvarima. Jedino jos mozemo napravit crowdfounding kampanju pa si sagradit kuglanu u Ciglenici :roll: iskreno vece su sanse za to nego ovo prvo...
Ovako kako vi prezentirate stvari ispada da nama paše igrati na takvoj kuglani jer većina gostujucih igrača se kompletno pogubi kada pokusaju nesto odigrati... Nemate pojima koliko ste daleko od istine...
Sto se Vinodolskog tiće, ono sto sam htio reci je da im nije HKS kriv što se kuglana zatvorila i to nije nešto od jučer... toga je bilo i prije a biti ce i u budućnosti. Ne traju ni ploče 100 godina nažalost...
Zeljar, Vinodolski je u istom županijskom savezu iz kojeg je i predsjednik HKSa plus jos jedan čovjek u skupštini. Samim time je daleko blize vatri nego savez iz kojeg je predsjednik jedino poznat po kritiziranju na forumu... tak da ne pisete nebuloze bezveze...
Anyway, iducu sezonu jos igramo u kt a onda cemo vidjeti... Zbilja mi bi bili najsretniji da se nade neko riješenje i da se kuglana obnovi ali, nisam bas optimistican glede toga.
Ako i ne bude te se i zatvore klubovi, opet oni koji ce htjet kuglat moci ce negdje drugdje, naravno pod nekim drugim uvjetima ali tako je to...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 27 lip 2017

Gospodine Lukodp. Znam ja dobro što sam napisao i nisu to nebuloze. Predsjedniku HKS je manje stalo do kuglačkih ekipa iz regije Zapad nego Vama.
U to budite sigurni kao što je 1 x 1 = 1. Za njega postoji samo ŽKK "Mlaka" a što se tiče ostalih klubova za njega se mogu svi ugasiti istog trena.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.