2. Hrvatska Liga Sjever - muški

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2. Hrvatska Liga Sjever - muški

PostPostao/la perovz » 20 ruj 2018

Imamo strpljenja već 9 godina. Stalno se priča kako ju budu složili i onda opet ništa a kuglana je sve gorija i gorija... Mene ustvari više zanima zašto su produžili samo za jednu sezonu kada se licenca daje na 3 godine? I mislim da klubovi koji tamo igraju imaju nepoštenu prednost prema nama ostalima i takva liga uopće nije regularna. Pogledajte samo rezultate ciglenice i moslavine kod žena. Oni nikad ne bi bili tako plasirani na normalnoj kuglani. Iako oni i nisu krivi
Možda bolje da se i ugasi jednom za svagda.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 20 ruj 2018

perovz je napisao/la:Imamo strpljenja već 9 godina. Stalno se priča kako ju budu složili i onda opet ništa a kuglana je sve gorija i gorija... Mene ustvari više zanima zašto su produžili samo za jednu sezonu kada se licenca daje na 3 godine? I mislim da klubovi koji tamo igraju imaju nepoštenu prednost prema nama ostalima i takva liga uopće nije regularna. Pogledajte samo rezultate ciglenice i moslavine kod žena. Oni nikad ne bi bili tako plasirani na normalnoj kuglani. Iako oni i nisu krivi

Ciglenica u Sisku 3406... To tamo treba napraviti.
No dobro. Ja tvrdim da je bolje zadržati jedan objekt kakav-takav, nego ga na silu ugasiti, makar neki ne vole igrati tamo.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 20 ruj 2018

newform1 je napisao/la:
perovz je napisao/la:Imamo strpljenja već 9 godina. Stalno se priča kako ju budu složili i onda opet ništa a kuglana je sve gorija i gorija... Mene ustvari više zanima zašto su produžili samo za jednu sezonu kada se licenca daje na 3 godine? I mislim da klubovi koji tamo igraju imaju nepoštenu prednost prema nama ostalima i takva liga uopće nije regularna. Pogledajte samo rezultate ciglenice i moslavine kod žena. Oni nikad ne bi bili tako plasirani na normalnoj kuglani. Iako oni i nisu krivi

Ciglenica u Sisku 3406... To tamo treba napraviti.
No dobro. Ja tvrdim da je bolje zadržati jedan objekt kakav-takav, nego ga na silu ugasiti, makar neki ne vole igrati tamo.

newform potpisujem :P
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zcanjuga » 20 ruj 2018

Kao predsjednik KK Zanatlija iz Kutine, mogu se polovično složiti sa nekim mišljenjima ovdje.

Ove godine napravili smo iznimne napore mi iz kluba da se pokrene ponovo u gradu Kutina pitanje obnove kuglane. Situacija je toliko kompleksna jer uključuje nekoliko dionika. Minimalno dvije jedinice lokalne i regionalne samouprave te sportski centar. Naš utjecaj kao klubova je doista mizeran ali dajemo sve od sebe da kuglana u kutini ne nosi epitete koje joj dajete sa pravom ili ne.

Stvarno ne vidim po tome u čemu smo mi, klubovi koji kuglamo tamo u prednosti, jer svi drugi klubovi igraju sve osim jedne utakmice u sezoni na pločama, a mi kuglamo jedva pola. Da ne govorim koliko je to i nepravedno za nas trenirati u Kutini a igrati negdje na pločama. A i ta prednost koja se spominje, donekle je i opravdana, ali niti jedan od klubova koji kuglaju u kutini nisu bili prvaci lige. Niti kad je Zanatlija bila u 1.b jer usli smo jer su odustali neki klubovi, pa tako i Ciglenica ove godine.

Da ne govorim u koje probleme imamo u slučaju da moramo igrati stalno na pločama, što iziskuje putovanja u Novsku ili Sisak kao najbliže kuglane i to samo za utakmice, jer novca, ali ni termina za treninge nema. Tako da vi koji zagovarate zatvaranje kuglane razmislite da sa gasenjem kuglane bi se ugasila minimalno 2 kluba i 30ak ljudi bi se ostavilo kuglanja.

Nadam se da ćete još ovu godinu preživjeti kod nas u Kutini jer se mi stvarno nadamo i trudimo da ćemo pokrenuti Grad za novu kuglanu.
zcanjuga
Nevini

PostPostao/la perovz » 21 ruj 2018

I opet mi nije nitko odgovorio. Zašto na samo godinu dana? Ili je ispravna pa na 3 godine ili nije ...
Ma budemo odigrali i ovu sezonu jer klubovi nisu krivi ali ipak stoji da kuglana nije ispravna i HKS je trebao tražiti da se ti uvjeti malo poprave. Koliko pamtim problem je bio upravo sa grbavom plastikom a to itekako utječe na igru.
Čitam ovdje i da Bjelovar nije bio ispravan. Bjelovar je prema Kutini odlična kuglana.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la zcanjuga » 21 ruj 2018

perovz je napisao/la:I opet mi nije nitko odgovorio. Zašto na samo godinu dana? Ili je ispravna pa na 3 godine ili nije ...
Ma budemo odigrali i ovu sezonu jer klubovi nisu krivi ali ipak stoji da kuglana nije ispravna i HKS je trebao tražiti da se ti uvjeti malo poprave. Koliko pamtim problem je bio upravo sa grbavom plastikom a to itekako utječe na igru.
Čitam ovdje i da Bjelovar nije bio ispravan. Bjelovar je prema Kutini odlična kuglana.

na zalost nemam drugih informacija osim da su trebali:
1. podignuti zaletiste
2. pokrpati nastale rupe
3. promjeniti spage
4. dodati neke sitne stvario kao krpe za tenesice itd.
5. nove kugle

Pretpostavljam da je dana jedna godina kako bi se pritisnulo Grad za novu kuglanu.

Da kazem nesto dodatno preslo bi u spekulacije, tako dok nemam vise informacija to je kaj ja znam.
zcanjuga
Nevini

PostPostao/la krcko » 21 ruj 2018

Gradska kuglana Pž 3 kategorija
Kutina 3 kategorija ( treba zakrpati rupe :lol: )
Ispitivač isti.
Dalje nisam išao.
:D
Netko stvarno ima problema :D, a to nisam ja.
Predsjedniče, obzirom na mizerni utjecaj, kolegijalno, ostavi se toga (veli perovz 9 gladnih godina ) i daj nekome tko to može možda napraviti ;)
Nekada davno pisao sam o vezi izgradnje objekata i broja uporabnih korisnika ...., čuj 30 .....
krcko
Zna gdje su sva slova

krcko je napisao/la:Gradska kuglana Pž 3 kategorija
Kutina 3 kategorija ( treba zakrpati rupe :lol: )
Ispitivač isti.
Dalje nisam išao.
:D
Netko stvarno ima problema :D, a to nisam ja.
Predsjedniče, obzirom na mizerni utjecaj, kolegijalno, ostavi se toga (veli perovz 9 gladnih godina ) i daj nekome tko to može možda napraviti ;)
Nekada davno pisao sam o vezi izgradnje objekata i broja uporabnih korisnika ...., čuj 30 .....

Ja i moji iz kluba se zelimo nastaviti baviti kuglanjem, i imati priliku biti jednaki sa ostalima, u jednakim uvjetima, a ne za to putovat u novsku, sisak ili negdje gdje nismo doma. Dok god mozemo imalo utjecat i razgovarat sa gradom to cemo ciniti. Nemamo u ovom trenutku sto izgubit.

Na ovakvu kuglanu ne mozemo ni mlade dovest, tako da ukoliko se kutina obnovi imat cemo 4 kluba i razraden plan rada sa mladima.
zcanjuga
Nevini

PostPostao/la krcko » 21 ruj 2018

Može 2. liga, ne može mladež,baš ti ne drži vodu... ali samo naprijed...
krcko
Zna gdje su sva slova

krcko je napisao/la:Može 2. liga, ne može mladež,baš ti ne drži vodu... ali samo naprijed...

Nazalost infrastruktura kakva je trenutno odbija mlade, a i ostale. Idu na druge sportove koji imaju modernije uvjete nazalost.
zcanjuga
Nevini

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.