Sprint

Natjecanja i novosti iz regije
Croman007
Raspisani lik

Re: Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

Post Postao/la Croman007 » 29 pro 2009, 15:34

Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 29 pro 2009, 16:01

Croman007 je napisao/la:Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:
u krapinsko-zagorskoj sprint je odigralo više od 10 igrača iz sva 3 kluba, pobijedio je pero maričić... čisto informacije radi :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 30 pro 2009, 15:36

Croman007 je napisao/la:Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:
Naravno da je odaziv ogroman kada nitko živ nema pojima o tome. Mislim svaka čast organizatoru, niti obavijesti klubovima ni... bah. Koliko vidim u ovoj našoj županiji nitko niš ne trza.
Nevjerovatno mi je da se organizira natjecanje na razini regije a da klubovi to neznaju.
Ili je to natjecanje samo za odabrane... Sramota :evil:
Luko Del Ponte

Macna
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la Macna » 04 sij 2010, 12:39

Znaju li se svi sudionici sprinta? Za regije centar i istok se znaju, a di su igrači?
Možda će nas biti samo 7 :lol: :lol:

dzokovic
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la dzokovic » 04 sij 2010, 14:01

Macna je napisao/la:Znaju li se svi sudionici sprinta? Za regije centar i istok se znaju, a di su igrači?
Možda će nas biti samo 7 :lol: :lol:
sutra ce se znat za jug...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 04 sij 2010, 14:20

Na sjeveru će se izgleda odrediti prema frizuri, boji očiju, dlakavosti, sposobnosti apsorbiranja što veće količine tekočih poživila ili sličnim metodama...jer nisam upoznat da će se održati regionalno takmičenje...čak štoviše, osim u KZŽ nisam baš ni siguran dal se gdje i županijsko odradilo...

Ispravite me (LDP, Cro, Saša...) ak griješim ili mi što promaklo u ova 2-3 tjedna kolko sam van loptanja na stazama...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 05 sij 2010, 09:51

Jel obavezno da se igra prvo županijsko pa regijonalno...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 05 sij 2010, 10:21

el'bolanjo je napisao/la:Jel obavezno da se igra prvo županijsko pa regijonalno...
pa logično bi bilo s obzirom da PH nije na temelju slobodne prijave...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 05 sij 2010, 10:39

ZrntscheZ je napisao/la:Na sjeveru će se izgleda odrediti prema frizuri, boji očiju, dlakavosti, sposobnosti apsorbiranja što veće količine tekočih poživila ili sličnim metodama...jer nisam upoznat da će se održati regionalno takmičenje...čak štoviše, osim u KZŽ nisam baš ni siguran dal se gdje i županijsko odradilo...

Ispravite me (LDP, Cro, Saša...) ak griješim ili mi što promaklo u ova 2-3 tjedna kolko sam van loptanja na stazama...
Ako misliš na sprint... nemam naravno nikakve informacije.
Naš županijski savez kao i da ne postoji...
Luko Del Ponte

sasa
Forumsko piskaralo

Sprint

Post Postao/la sasa » 05 sij 2010, 11:11

evo baš mi jedan stari drug veli da će sve bit bolje čim trenutna garnitura hks-a (natjecateljska komisija i ini) skupe još malo iskustva :lol:

Odgovorite