Sprint

Natjecanja i novosti iz regije

Re: Kup sustav pojedinačnog prvenstva Hrvatske

PostPostao/la Croman007 » 29 pro 2009

Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la sasa » 29 pro 2009

Croman007 je napisao/la:Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:

u krapinsko-zagorskoj sprint je odigralo više od 10 igrača iz sva 3 kluba, pobijedio je pero maričić... čisto informacije radi :lol:
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 30 pro 2009

Croman007 je napisao/la:Neslužbeno doznajem da će na Regiji Sjever u disciplini sprint nastupati samo 1.igrač? Zna li se tko je taj sretnik? Županijsko natjecanje nije ni bilo u SMŽ već se direkt prijavljivalo na Regiju Sjever i kao što se vidi odaziv je vrlo velik! :mrgreen:

Naravno da je odaziv ogroman kada nitko živ nema pojima o tome. Mislim svaka čast organizatoru, niti obavijesti klubovima ni... bah. Koliko vidim u ovoj našoj županiji nitko niš ne trza.
Nevjerovatno mi je da se organizira natjecanje na razini regije a da klubovi to neznaju.
Ili je to natjecanje samo za odabrane... Sramota :evil:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la Macna » 04 sij 2010

Znaju li se svi sudionici sprinta? Za regije centar i istok se znaju, a di su igrači?
Možda će nas biti samo 7 :lol: :lol:
Macna
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la dzokovic » 04 sij 2010

Macna je napisao/la:Znaju li se svi sudionici sprinta? Za regije centar i istok se znaju, a di su igrači?
Možda će nas biti samo 7 :lol: :lol:

sutra ce se znat za jug...
dzokovic
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la ZrntscheZ » 04 sij 2010

Na sjeveru će se izgleda odrediti prema frizuri, boji očiju, dlakavosti, sposobnosti apsorbiranja što veće količine tekočih poživila ili sličnim metodama...jer nisam upoznat da će se održati regionalno takmičenje...čak štoviše, osim u KZŽ nisam baš ni siguran dal se gdje i županijsko odradilo...

Ispravite me (LDP, Cro, Saša...) ak griješim ili mi što promaklo u ova 2-3 tjedna kolko sam van loptanja na stazama...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la el'bolanjo » 05 sij 2010

Jel obavezno da se igra prvo županijsko pa regijonalno...
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la ZrntscheZ » 05 sij 2010

el'bolanjo je napisao/la:Jel obavezno da se igra prvo županijsko pa regijonalno...

pa logično bi bilo s obzirom da PH nije na temelju slobodne prijave...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la lukodp » 05 sij 2010

ZrntscheZ je napisao/la:Na sjeveru će se izgleda odrediti prema frizuri, boji očiju, dlakavosti, sposobnosti apsorbiranja što veće količine tekočih poživila ili sličnim metodama...jer nisam upoznat da će se održati regionalno takmičenje...čak štoviše, osim u KZŽ nisam baš ni siguran dal se gdje i županijsko odradilo...

Ispravite me (LDP, Cro, Saša...) ak griješim ili mi što promaklo u ova 2-3 tjedna kolko sam van loptanja na stazama...

Ako misliš na sprint... nemam naravno nikakve informacije.
Naš županijski savez kao i da ne postoji...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Sprint

PostPostao/la sasa » 05 sij 2010

evo baš mi jedan stari drug veli da će sve bit bolje čim trenutna garnitura hks-a (natjecateljska komisija i ini) skupe još malo iskustva :lol:
sasa
Forumsko piskaralo

Sljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.