3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
RamzesII
Tek protipkao

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la RamzesII »

Krunoslav je napisao/la:
RamzesII je napisao/la:
ŠALABAJZER je napisao/la:elektra kž - cesta 6 : 1 cca 3180 - 3120
kak 6:1 O.o :?
To je rezultat bez njegove igre :lol:
hahahhahahahhahahahhah :DDD
Fifteen men on a dead man's chest, Yo ho ho and a bottle of rum
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

vidim šalabajzer da si skoro više očistil od igre u pune?!! pa kaj je? kakva je to igra ;)
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

6 1 hheheheee.. vidi vidi kj sam napisal.. a čuj pa gle vreme kad je pisano .. pa moralo se malo utopiti tugu radi poraza u pokojoj pivici.. ... ispravno treba glasiti 6 : 2 . a kaj se tiče ovih 78 u pune i 70 čišćenja... potpisal bi da tak bude uvijek i na svakoj stazi.. ipak je to sveskupa 148.. kak god da obrneš.. a dok sam imal 92 u pune odna sam sčistil 34... pa ti je to sve kupa 126.. i dobro si rekel gox.. kuglava u kc nije više tak dobra kak je bila.. imam pun kufer trojki od prvoga .. svaki put kad nije loh opadne 3..
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž »

ŠALABAJZER je napisao/la: 6 1 hheheheee.. vidi vidi kj sam napisal.. a čuj pa gle vreme kad je pisano .. pa moralo se malo utopiti tugu radi poraza u pokojoj pivici.. ... ispravno treba glasiti 6 : 2 . a kaj se tiče ovih 78 u pune i 70 čišćenja... potpisal bi da tak bude uvijek i na svakoj stazi.. ipak je to sveskupa 148.. kak god da obrneš.. a dok sam imal 92 u pune odna sam sčistil 34... pa ti je to sve kupa 126.. i dobro si rekel gox.. kuglava u kc nije više tak dobra kak je bila.. imam pun kufer trojki od prvoga .. svaki put kad nije loh opadne 3..

i digneš posle pune na 90 i evo te u repki :D eeee ali :D ...

Zeznuta je koprivnička kuglana, samo oni koji nisu kuglali na njoj mogu tvrditi da nije, nama za sad paše (ne zbog prosjeka, nego zbog bodova)

uglavnom, dobra tekma ceste, mi smo imali malo više sreće kaj se pogađanja rasporeda igrača tice.
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

istina... tipična domačinska kuglana.. ah da i još samo da napomenem.. kugle su bile dosta sklizave.. a i na zaletištu se dosta sklizalo.. nekoliko mojih igrača uključujući i mene se žalilo na to.. ali kak se velei.. lošem k... svaka dlaka smeta.. čestitke na pobjedi ... a mi smo igrali loše .. podbacilo je 4 igrača.. s tim nemreš nikog dobit
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž »

ŠALABAJZER je napisao/la:istina... tipična domačinska kuglana.. ah da i još samo da napomenem.. kugle su bile dosta sklizave.. a i na zaletištu se dosta sklizalo.. nekoliko mojih igrača uključujući i mene se žalilo na to.. ali kak se velei.. lošem k... svaka dlaka smeta.. čestitke na pobjedi ... a mi smo igrali loše .. podbacilo je 4 igrača.. s tim nemreš nikog dobit

Sad te budu opet zezali zbog kugli.. :)

ne znam kolko ste došli ranije, nekih 40ak min prije utakmice (nakon škole kuglanja) se brisalo zaletište i kugle su se prale alkoholom)

namaste se one opet i meni to isto smeta... recimo u Vž ne znam jel ih peru, čini mi se da po njima ima dosta voska.. bumo ih vidli u subotu.. ja isto ne volim kad mi se kližu, a s ovim bi sesložil da je kc postala domaćinska kuglana.. ima dosta caka..

fala na čestitkama ;)
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

željo vs. željo???
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

6:2 za VŽ