3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
vlastel
Tek protipkao

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la vlastel »

kolko god ti je dobar dan ak je losa kuglana i stalno padaju torbe i razdvojeno tesko budes imal 600[/quote]

Zar je tebi "dobar dan" kad ti padaju torbe i razdvojeno ili kada sve pada kako treba i kada imaš osječaj da bi dobro palo i da baciš "kroz noge"?[/quote]

postoji dobar dan u glavi (igri)igrača , ali i dobar dan što se tiče kuglane. činjenica je da, kada dobro igraš, i kuglana pomaže.
saveznidp
Tek protipkao

Re: mi

Post Postao/la saveznidp »

ŠALABAJZER je napisao/la:MIV ima naizgled velikih plus 2... ALII.. ide u Zabok.. i tu ih zabok stiže.... o između zaboka, varteksa i želje kc.. svi imaju podjedbake izgled.. s tim da su ključne utakmice .. željo vž - zabok i željo vž- varteks.. to su dvije ključne utakmice koje odlučuju o prvaku.. ako svi ostali rezultati budu normalni.. i neznam kaj je u slučaju da dvije ili više ekiša ima isti broj bodova.. kak se određuje poredak
Pročitaj si propozicije pa buš znal. Žalosno je da komentiraš nekakve poretke, a pojma nemaš kak se određuju.
saveznidp
Tek protipkao

ŠALABAJZER je napisao/la:i dodatni hendikep za MIV JE DA JEDAN O D KLJUČNIH IGRAČA NAVOdNO DO KRAJA SEZONE VIŠE NEBU IGRAL...
Vidim da si opet uzel ulogu dušebrižnika MIV-a. Kad budeš shvatil da ispadaš totalni tutlek s takvim komentarima?
Skini se više sa svojim komentarima o tome tko i kaj unutar MIV-a. Uostalom ... bolje bi ti bilo da se naučiš ponašati na stazama, a ne da brineš o MIV-u (vjerujem da je bilo zanimljivo slušati suca koji ti govori da te bude izbacil iz kuglane, a ne samo sa staze).

Ako te baš zanima, MIV do kraja sezone igra sa 3 ključna igrača manje. Ne igraju više Ivan Silić, Jelenečki Mladen i Stanko Dugi.

A crveni ti je zagarantiran ... :!:
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

saveznidp je napisao/la: Ne igraju više Ivan Silić, Jelenečki Mladen i Stanko Dugi.
:?: :?: :?:
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

na ovo n ormalan čovjek nema komentara.. prijetiti igračima crvenim kartonima preko foruma.. . pa toga nemam ni u zanzibaru.. a baš dobro da svi mogu vidjeti kakvi su nam varaždinski suci.. iako... forum služi donekle i za zajebanciju. .. pa ovo neću shvatioti ozbiljno..
saveznidp
Tek protipkao

ŠALABAJZER je napisao/la:na ovo n ormalan čovjek nema komentara.. prijetiti igračima crvenim kartonima preko foruma.. . pa toga nemam ni u zanzibaru.. a baš dobro da svi mogu vidjeti kakvi su nam varaždinski suci.. iako... forum služi donekle i za zajebanciju. .. pa ovo neću shvatioti ozbiljno..
:lol: :lol: :lol:

Najviše volim one koji ne skontaju poantu priče, nego se uhvate k'o pijan plota za nešto nevažno.

Mislim da si ti najmanje pozvan da pričaš o sucima jer baja ne da se ne znaš ponašati, nego ajme. Na svakoj tekmi ti se ne sudi barem 50 nesportskih ponašanja. Ako ti Nenad nije uvalil crveni karton na tekmi, nego te upozoraval, mislim da bi ti trebalo biti jasno da pričaš gluposti.

Nemoj se i dalje sramotiti, nego razmisli prije nego kaj napišeš ili veliš.

E da, su ti bile skliske kugle ?????
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

saveznidp je napisao/la: Ne igraju više Ivan Silić, Jelenečki Mladen i Stanko Dugi.
a bas sam mislil igrati na broju 4. protiv miva...nadam se da savezni uskace na poziciju od dugog :twisted:
RamzesII
Tek protipkao

Post Postao/la RamzesII »

fizzo je napisao/la:
a bas sam mislil igrati na broju 4. protiv miva...nadam se da savezni uskace na poziciju od dugog :twisted:
Kak se fizzo nabrusil :D
Fifteen men on a dead man's chest, Yo ho ho and a bottle of rum
Ivan Silic
Tek protipkao

Post Postao/la Ivan Silic »

Baš me zabavljaju vaši komentari, predlažem da više nitko ništa od forumaša ne piše, pa nek se malo Saveznidp i Šalabajzer dopisuju.. Pa nek zabave naciju! :lol:
saveznidp
Tek protipkao

fizzo je napisao/la:
:lol:
Odgovorite