3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
RamzesII
Tek protipkao

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la RamzesII »

gox je napisao/la:
RamzesII je napisao/la:Znaci Vartex danas uzima drugo mjesto :D
Pazi da ti se ne obije o glavu...........ipak igrate protiv ljutih gradskih rivala....... ;)
moremo i mi biti hudi ;)
Fifteen men on a dead man's chest, Yo ho ho and a bottle of rum
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

čestitke MIVU na osvojenom prvom mjestu.. ..i da budu što bolji u rangu više... a dio zasluga za to kaj su prvi idu i nama.. jedan jedini bod koji je zabok doma zgubil je upravo protiv nas.. i taj jedan im upravo baš sad fali... a dio zahvala zaslužuju i Zanatlija i Križevci.. koji su van pomogli.. ali sve je to sport.. uvijek se na kraju neko raduje a neko tuguje.. sretno u Drugoj ligi...
RamzesII
Tek protipkao

Post Postao/la RamzesII »

Željo vž 2:6 Vartex :D
Fifteen men on a dead man's chest, Yo ho ho and a bottle of rum
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž »

Čestitke MIVu još jednom na 1. mjestu i čestitke svim ostalim klubovima koji su pridonijeli da liga bude tolko izjednačena i napeta do kraja..
Mislim da sezone poput ove, gdje je fair play bil stvarno na visokoj razini i gdje su svi grizli i borili se do kraja puno pridonose popularizaciji kuglanja i dizanju kvalitete lige. Još da nas se malo bolje medijski poprati...

i da odgovorim nekome na ono jel smo igrali s juniorima :) ... mi nemamo juniore.. nemamo kuglanu pa ih nemamo niti di stvarati, istina da smo igrali u malo oslabljenom sastavu, što zbog ozljeda, što zbog moje želje da u utakmici koja nam nije ništa značila dam priliku igračima koji su stalno uz klub, a nikad nisu igrali (ili rijetko). Ne opravdavam se i ne umanjujem pobijedu MIVa, uostalom iz njihovog rezultata je vidljivo da bi im mi u najjačem sastavu uzeli možda tek koji set više.

Puno sreće u 2. ligi i najiskrenije vam želim da se održite prvu sezonu (dalje bi kao trebalo biti lakše) :)
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž »

ŠALABAJZER je napisao/la:čestitke MIVU na osvojenom prvom mjestu.. ..i da budu što bolji u rangu više... a dio zasluga za to kaj su prvi idu i nama.. jedan jedini bod koji je zabok doma zgubil je upravo protiv nas.. i taj jedan im upravo baš sad fali... a dio zahvala zaslužuju i Zanatlija i Križevci.. koji su van pomogli.. ali sve je to sport.. uvijek se na kraju neko raduje a neko tuguje.. sretno u Drugoj ligi...
sad nakon onog srcedrapateljskog posta mogu i malo zezanciju terat :)

da ŠAL. trebaju nam zahvaliti, ali mogu nas isto i kudit... ipak smo im mi jedini u prvom djelu uzeli 2 boda :D
sezona o kojoj se bu još dosta pričalo :D
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Tomislav. .ovo za juniore je bila naravno šala mala.. pša ko danas ima uopće juniorsku ekipu.. MOPŽDA EVENTUALNO JEDNOG MEĐU 6.. DKELE KONAČI POREDAK JE MIV VARTEKS ZABOK ŽELJO KC ŽELJO VŽ .KRIŽEVI CESTA I ZANATLIJA.. 95 POSTO PREMA PROGNOZAMA... I KAK VCELIŠ NAJBITNIEJ JE DA JE SVE BILO U DUHU FER PLEJA I SPORTSKI OD PRVE DO ZADNJE KUGLE.. kaj se možda za neke druge lige nebi moglo stavitu ruku u vatru ... još da Mara izračuna poredak za igrača lige. .i to je to..
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

jesam li to dobro izračunal, Zanatlija je na poene preskočil Cestu?
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

milsim da nije.. jer nam je predzanje kolo nije upisano 8 : 0 protiv dubrovčana.. lai ako i je.. nije bitno.. sedmi lili osmi svejedno..
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

šalabajza.....sad me neces pohvalit....99 kazlike je bilo u mojem duelu protiv zaboka......a....... :shock:
:oops:
650+
Nevini

Post Postao/la 650+ »

igrac lige:
1 Sedlar Filip Zabok ZBK 17 576,2
2 Kreš Vjekoslav Cesta VŽ 17 569,1
3 Dugi Stanko Miv VŽ 17 567,6
4 Bajer Krešimir Željezničar VŽ 17 565,0
5 Sedlar Robert Zabok ZBK 17 564,7
6 Jalšić Vlado Željezničar KC 17 564,4