3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la Tomislav kž »

Krunoslav je napisao/la:
Tomislav kž je napisao/la:"Cestari" svaka čast na tekmi!

Da je više takvih utakmica kuglanje bi bilo kud i kamo popularnije.
:?: opiši malo
uh... a kak.. znam samo da smo svi na kraju buljili u monitor i čekali rezultate (ko nakon ispita)

aj ovak da probam:
D. Hojski - Knapić 2:2 527:536 0:1
Pintarić - M.Kirin 2:2 535:535 0,5:0,5
Petrač - Šimatović 2:2 517:529 0:1

znači -21+

Borščak - D.Kirin 2:2 519:532 0:1
Balažinec - Sanković 2:2 550:543 1:0
S. Hojski - Mihajlović 3:1 557:530

3205:3205 13:11 3,5:4,5

Normalno mi to nismo vidli jer nije radilo kompjutorsko vođenje

svi smo odbacali i gledamo Samira kojem su ostale 3 kugle... 118. diže desnu damu i bauera; 119. čisti lijevog bauera (postava) 120. pogađa 5 (durh s damama)

i svi stoje i gledaju.. nitko ne zna ko je pobjednik.. Pinta sve kontrolira .. čekamo... i konačno vidimo cifru..

Eto, sreća za nas...
tolko izjednačenu utakmicu još nismo odigrali (makar smo ih s Cestom imali već par kaj su završile unutar 5 drva)
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

najrealnije bi bilo s obzirom na viđeno da je završilo nerješeno 4 : 4 .... eto vama se vratilo kaj ste zgubili 2 - 3 tekme minimalno.. a nas i dalje pere i pere.. a milsim da je ovo zbilja raritet.. srušiti u dlaku isto drva kao protivnik...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

mrbean je napisao/la:najrealnije bi bilo s obzirom na viđeno da je završilo nerješeno 4 : 4 .... eto vama se vratilo kaj ste zgubili 2 - 3 tekme minimalno.. a nas i dalje pere i pere.. a milsim da je ovo zbilja raritet.. srušiti u dlaku isto drva kao protivnik...
Da si srušil 558 pobjedili bi :lol:

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

tak ispada.... a na dvije staze imam prelaz predzanji hitac i idem zadnji u pune i pogodim dur dame tri...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

mrbean je napisao/la:tak ispada.... a na dvije staze imam prelaz predzanji hitac i idem zadnji u pune i pogodim dur dame tri...
Eto vidiš da sam u pravu :lol:

Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tomislav kž »

mrbean je napisao/la:tak ispada.... a na dvije staze imam prelaz predzanji hitac i idem zadnji u pune i pogodim dur dame tri...

Ti si Srećko kriv kaj nije bilo i u setove jednako :P ;)... e to bi onda bilo nekaj :)

a ovo kaj veliš da nam se vratilo ... je istina je to, makar bi ja rađe da smo sad zgubili od vas, a da smo dobili te utakmice di nas je (s oproštenjem) posralo :D
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Tomislav kž je napisao/la:

Ti si Srećko kriv kaj nije bilo i u setove jednako :P ;)... e to bi onda bilo nekaj :)

a ovo kaj veliš da nam se vratilo ... je istina je to, makar bi ja rađe da smo sad zgubili od vas, a da smo dobili te utakmice di nas je (s oproštenjem) posralo :D
To što se pišu setovi nema nikakvog smisla (mi smo sinoć izgubili tekmu sa 6-2 a ti setovi su na našoj strani 14,5 naprama 9,5 :cry: )

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

na utakmicu u Čakovcu za zabok II zaigrao BRANKO BURČUL?.. dali je to onaj Burčul od nekad.. ili neki novi..

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

mrbean je napisao/la:na utakmicu u Čakovcu za zabok II zaigrao BRANKO BURČUL?.. dali je to onaj Burčul od nekad.. ili neki novi..
onaj
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

vvvaaauuuuuuuuuuuuuu... pa di su ga našli iz naftalina..

Odgovorite