3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Re: 3. liga sjever

Post Postao/la Tomislav kž »

vlastel je napisao/la:
757 je napisao/la:zagorski kup

odlična igra Oroslavja, bez dobrog Curmana. ovom igrom bi se mogli vratiti u 2. ligu.

sve zavisi kakvi budu na gostovanjima.. ipak mislim da bude borba za 1. mj između Zaboka i Vž Želje, pa onda velika gužva, jer je iza 6 klubova koji su podjednaki
Kuglana u Križevcima: "Isti tren kad država izađe iz recesije :P"
mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

eto dočekali smo i taj dan.. danas počinje.. liga sve jača i jača.. za biti prvak treba posložiti vraški jaku ekipu.. a ni to nije garancija za biti prvi.. dakle .. prvak se traži između svemiraca zaboka i želje.. /šanse 50- 50%/... onda slijede. oroslavlje,varteks koprivnica.. pa zlatna sredina dubrovčan, zanatlija, cesta, obrtik 2011 ,elektra kž ,, te fenjeraši ivančica, prosvjetar i podmladak želje čk .. svim klubovima i igračima puno sreće fer i korektnu igru.. dobrih cifri / preko 600/.. a nama forumašima čim više priloga- komentara..
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

mrbean je napisao/la:eto dočekali smo i taj dan.. danas počinje.. liga sve jača i jača.. za biti prvak treba posložiti vraški jaku ekipu.. a ni to nije garancija za biti prvi.. dakle .. prvak se traži između svemiraca zaboka i želje.. /šanse 50- 50%/... onda slijede. oroslavlje,varteks koprivnica.. pa zlatna sredina dubrovčan, zanatlija, cesta, obrtik 2011 ,elektra kž ,, te fenjeraši ivančica, prosvjetar i podmladak želje čk .. svim klubovima i igračima puno sreće fer i korektnu igru.. dobrih cifri / preko 600/.. a nama forumašima čim više priloga- komentara..
Kako to "danas počinje", zar u ponedjeljak?
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Krunoslav je napisao/la:
mrbean je napisao/la:eto dočekali smo i taj dan.. danas počinje.. liga sve jača i jača.. za biti prvak treba posložiti vraški jaku ekipu.. a ni to nije garancija za biti prvi.. dakle .. prvak se traži između svemiraca zaboka i želje.. /šanse 50- 50%/... onda slijede. oroslavlje,varteks koprivnica.. pa zlatna sredina dubrovčan, zanatlija, cesta, obrtik 2011 ,elektra kž ,, te fenjeraši ivančica, prosvjetar i podmladak želje čk .. svim klubovima i igračima puno sreće fer i korektnu igru.. dobrih cifri / preko 600/.. a nama forumašima čim više priloga- komentara..
Kako to "danas počinje", zar u ponedjeljak?

Prosvjetari tradicionalno zapocinju s prozivanjem :) Blic test Zanatliji :)
Svaki dan u tjednu utakmica ( osim vikenda) + odma derbi svih derbija

I malo gledam ekipe.. nebi ja prosvjetare stavljal među "fenjeraše", prije bi cestu tam turnul (djeluju mi osjetno slabiji nego lani)
mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

da baš zanimljivo .. jedan od favorita bude prvi tjedan provel na začelju tablice.. / osim ako nebu nerješeno/... a kaj se tiče ceste.. na papiru smo osjetno slabiji. .ali u praksi baš i ne tolko.. jer neki igrači su malo podigli formu ,neki počeli ozbiljnije trenirati.. a tu su i mlade snage .. realnost je između 6 - 10 mjesta.. prek toga teško, ispod još teže ... ali nakon prvog kola od utorka predvodimo ljestvicu..
gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

:D :D :D :D
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

e, a de nam je Šalabajzer? Mislil sam da se bu on javil nakon ovog mojeg posta :D
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Tomislav kž je napisao/la:e, a de nam je Šalabajzer? Mislil sam da se bu on javil nakon ovog mojeg posta :D
Zar nisi skužil ŠALABAJZER - mrbean 8-)
Tomislav kž
Zna gdje su sva slova

Krunoslav je napisao/la:
Tomislav kž je napisao/la:e, a de nam je Šalabajzer? Mislil sam da se bu on javil nakon ovog mojeg posta :D
Zar nisi skužil ŠALABAJZER - mrbean 8-)

:shock: hihi mislil sam si , al nisam bil siguran. Nije me bilo dugo na forumu pa sam se malo pogubil. :?
mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean »

GOX -- kaj ti je tak smešno?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pa nas je celo ljeto treniral BRACSVILA...
Odgovorite