3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la lukodp » 14 vel 2017

Uloga suca bi bila da onemogući igru u cvilećim tenisicama. Uloga HKS-a da donese pravilnik o promjeni tenesica za vrijeme igre po principu da se može promjeniti ako su tenesice istog broja, boje, izgleda i mirisa. Također promjena se mora izvršiti samo i jedino u zaletu na daski položnici i to obje tenisice u jednom hicu.
Ima još pitanja? :ugeek: Mi koji sve znamo volimo djeliti znanje samo u dva slučaja: kada treba i kada ne treba. :roll:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 14 vel 2017

kulen je napisao/la:pored ovakvih filozofa nemožeš se ni zagrijati u trenerci ko čovjek,
pitanje za ove koji sve znaju,
Dragi lastane,
počnem sa zagrijavanjem čak i igrom, neide mi, zaključak-krive tenisice, tražim od trenera da mi donese druge (ili svoje nema veze), da li u tijeku igre mogu mijenjati tenisice iako su drugi broj, različite boje od onih prethodnih, cvile za vrijeme igre, a u njima inače imam sreće . na kraju pobjeđujem protivnika , ima li on pravo na žalbu?

Šta kažu Pravilnici o tom slučaju, koja je uloga suca, koja HKS-a , hoću li dobiti žuti karton ako mjenjam opremu u igri?

Ko ti brani da mijenjaš tenisice? Za razliku od gornjeg dijela trenirke koji je reguliran propozicijama, mijenjanje tenisica nije, prema tome mijenjaj ako hoćeš. Ako nove cvile i time ometaš ostale igrače, dobit ćeš karton. Ako ne ometaš, nećeš. Protivnik se može požaliti sekundantu, ne sucu. Ako se žali sucu, dobija karton. Nakon završetka se može žaliti kom god hoće.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 15 vel 2017

a što kaže pravilnik o raznoraznim steznicima.. zavojima. bandažama. trakicama na mišićima... to itekako utječe na igru....prevenciju moguće povrede.. bolove... igrači s tim pomagalima su u neku ruku u prednosti tj. to je kao svojevrsno pomagalo ili doping .... i sad radimo problem u jednoj trenirci da ili ne.. pa pogledajte malo ostale sportove 99 posto ih se zagrijava u trenirkama.. uostalom tome trenirka i služi... a oni pametnjakoviči koji pišu pravilnike vjerojatno nikad nisi ni bili na kuglačkoj stazi... spomenut ču još samo nebulozno pravilo da igrač sam nakon završenog seta briše dasku položnicu... u kojem još sportu igrači SAMI brišu teren od znoja
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 15 vel 2017

bubimir je napisao/la:a što kaže pravilnik o raznoraznim steznicima.. zavojima. bandažama. trakicama na mišićima... to itekako utječe na igru....prevenciju moguće povrede.. bolove... igrači s tim pomagalima su u neku ruku u prednosti tj. to je kao svojevrsno pomagalo ili doping .... i sad radimo problem u jednoj trenirci da ili ne.. pa pogledajte malo ostale sportove 99 posto ih se zagrijava u trenirkama.. uostalom tome trenirka i služi... a oni pametnjakoviči koji pišu pravilnike vjerojatno nikad nisi ni bili na kuglačkoj stazi... spomenut ču još samo nebulozno pravilo da igrač sam nakon završenog seta briše dasku položnicu... u kojem još sportu igrači SAMI brišu teren od znoja

Pročitaj pravilnik. Probni hici su dio nastupa, a ne zagrijavanja. Kao što je LP napisao zagrijavaj se u trenirci koliko hoćeš, ali probne hice ne smiješ bacati u trenirci. Osobno sam i protiv probnih hitaca. Mislim da je to nepotrebno, pogotovo jer u njima napravim 100, a kad počne igra 81. :oops:
No, tako piše i toga se treba držati dok se ne donese nešto pametnije, ili izmisli nešto još gluplje. Recimo, zašto ne probni set? Ili zašto ne po 5 hitaca na svakoj stazi? Mogli bi i prodavat pamet, pa predložiti recimo rukometašima da igraju probnih 5 minuta...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kulen » 15 vel 2017

lukodp je napisao/la:Uloga suca bi bila da onemogući igru u cvilećim tenisicama. Uloga HKS-a da donese pravilnik o promjeni tenesica za vrijeme igre po principu da se može promjeniti ako su tenesice istog broja, boje, izgleda i mirisa. Također promjena se mora izvršiti samo i jedino u zaletu na daski položnici i to obje tenisice u jednom hicu.
Ima još pitanja? :ugeek: Mi koji sve znamo volimo djeliti znanje samo u dva slučaja: kada treba i kada ne treba. :roll:

Dragi Lastane,
hvala ti na odgovoru , obzirom na zabranu nošenja trenerke na zagrijavanju ovdje je sve jasno osim kako će sudac onemogućiti igru u cvilećim tenisicama ako je podloga takva kakva je, tenisice kupljene za 1000 kn u Intersportu , atestirane, čiste ...
htio bih te pitati da li je dozvoljeno po pravilniku koristiti kremu za sunčanje na krpi , ako se mogu razne kemikalije pitanje je da li ja mogu kremu pa nek se ovom drugom skliže, pitanje je ozbiljno
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la newform1 » 15 vel 2017

kulen je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Uloga suca bi bila da onemogući igru u cvilećim tenisicama. Uloga HKS-a da donese pravilnik o promjeni tenesica za vrijeme igre po principu da se može promjeniti ako su tenesice istog broja, boje, izgleda i mirisa. Također promjena se mora izvršiti samo i jedino u zaletu na daski položnici i to obje tenisice u jednom hicu.

Dragi Lastane,
hvala ti na odgovoru , obzirom na zabranu nošenja trenerke na zagrijavanju ovdje je sve jasno osim kako će sudac onemogućiti igru u cvilećim tenisicama ako je podloga takva kakva je, tenisice kupljene za 1000 kn u Intersportu , atestirane, čiste ...
htio bih te pitati da li je dozvoljeno po pravilniku koristiti kremu za sunčanje na krpi , ako se mogu razne kemikalije pitanje je da li ja mogu kremu pa nek se ovom drugom skliže, pitanje je ozbiljno

I to piše u pravilniku. Čitaj.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 15 vel 2017

kulen je napisao/la:Dragi Lastane,

Sudac će onemogučiti igru u cvilićim tenisicama tako što će oštro i bez zatezanja na svaki sumljivi zvuk iz tenesica igraču dodjeliti karton. Pa neka onda igrač ili vodstvo kluba to rješava s samim tenesicama, koj k*** imaju cvilit :roll: .
Krema za sunčanje može ali samo ako nije u spreju, jer jedno je smjestiti protivniku da mu kugla ispadne pa da polomi nogu sebi ili svima okolo a nešto sasvim drugo je trovati suce raznim sprejevima koji se raspršuju u zraku te ujedno i zagađuju okoliš. I da, nipošto ne smije biti faktor manji od 30 (kreme za sunčanje naravno ;) ).
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 15 vel 2017

hahahahhahaa. pa jeste li kad gledali košarkašku utakmicu dok baš nema puno publike... uši ti otpadnu od cviljenja... tenisica naravno... to se vi sprdate s propisima ili ste ozbiljni??? izvod iz pravilnika o kuglanju na 9 čunjeva

3.7.3. Zagrijavanje
3.7.3.1. Početak zagrijevanja
Vrijeme zagrijavanja započinje na znak glavnog suca i pokretanjem mjerača vremena.
3.7.3.2. Vrijeme zagrijavanja
Vrijeme zagrijavanja je propisano za svakog igrača u vremenu:
a. 5 minuta u natjecanjima = 120 hitaca
b. 3 minute u natjecanjima < 120 hitaca
7
3.7.3.3. Nije dozvoljeno zagrijavanje
Zagrijavanje nije dozvoljeno u natjecanjima ako su svi igrači ili tandemi igrali u prethodnoj
satnici.
3.7.3.4. Zagrijavanje samo jednom u toku utakmice
Zagrijavanje se može koristiti samo jednom. Pričuvni igrač koji ulazi nakon isteka vremena
zagrijavanja nema pravo na zagrijavanje.
3.7.3.5. Zamjena za vrijeme zagrijavanja
Vrijeme se ne zaustavlja u slučaju zamjene igrača u toku zagrijavanja niti u slučaju ozljede.
Pričuvni igrač može koristiti preostalo vrijeme zagrijavanja.

kakvi proBni hici???? radi se o ZAGRIJAVANJU.. TAKO BAREM PIŠE U PRAVILNIKU ..
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 16 vel 2017

bubimir je napisao/la:hahahahhahaa. pa jeste li kad gledali košarkašku utakmicu dok baš nema puno publike... uši ti otpadnu od cviljenja... tenisica naravno... to se vi sprdate s propisima ili ste ozbiljni??? ..

bubi ovo je sprdex sa elementima ozbiljnosti a svrha je da kroz zajebanciju i oni najtvrdokorniji zagovornici apsurdnih Pravilnika ustvrde da to stvarno nema smisla, da se u kuglanju ismijava sport, da se slijepo godinama slijede neke nebulozne propise koji su vjerojatno nastali kao produkt neznanja ili krivog prijevoda nekih stranih propisa.
Ova smijurija sa trenirkom je dokaz budalaštine, u svakom sportu trenerka služi za zagrijavanje jedino u kuglanju ne i sad tu glupost mi slijepo slijedimo jer to tako piše u Pravilniku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobro si napisao za košarku i cvilež tenisica, da li čovjeku u šutu smeta što njegovom protivniku cvile tenisice , NE, jedino kod nas u kuglanju sami stvaramo baletnu kazališnu atmosferu, nedaj bože da nekome zacvili tenisica, da odmah mu uvali karton, ma još jedan, ma još jedan, ma još jedan takoooo , a slijepih sljedbenika koliko hoćeš, pogotov tu na forumu :? :? :twisted: :twisted: :twisted:
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 16 vel 2017

Sad malo ozbiljnije. Meni tenisice često cvile pa ne dobivam karton. Da to radim namjerno dobio bih ga. Toliko o tenisicama.
Opet uspoređujete kuglanje s drugim sportovima i ispadate bedasti.
Sport ismijavaš samo onda kada se ne pridržavaš regula kojih ima u svakom sportu. Bez tih regula to ne bi bilo natjecanje nego zajebancija s kuglama i čunjevima. Ja prvi kažem da ima stvari koje treba promijeniti i(li) poboljšati ali ne tako da ih se ne pridržavaš i ismijavaš sve druge koji to čine dok istovremeno zapravo sam ispadaš smiješan.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.