3. liga sjever

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 3. liga sjever

PostPostao/la bubimir » 17 vel 2017

tako jeeeeee.. sve sama omladina na kuglani... prosjek godina 58
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 18 vel 2017

bubimir je napisao/la:tako jeeeeee.. sve sama omladina na kuglani... prosjek godina 58

Jesi li t slijep? Pogledaj vrijeme koje sam napisao. :!:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 20 vel 2017

ja sam gledal u 20.30
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Orson » 05 ožu 2017

Derbi doigravanja 3. HKLS - zone Bjelovar između Poštara i Slavonca pogledajte ovdje.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la perovz » 17 lis 2018

Zakaj je poništen rezultat Zoranu Vidoviću iz Prosvjetara u utakmici protiv Željezničara? Možda bi bilo dobro da se takve stvari obrazlože negdje na zapisniku ili u izvješću kola.
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la cezar » 17 lis 2018

perovz je napisao/la:Zakaj je poništen rezultat Zoranu Vidoviću iz Prosvjetara u utakmici protiv Željezničara? Možda bi bilo dobro da se takve stvari obrazlože negdje na zapisniku ili u izvješću kola.

Da interesantno liječnički pregled ima ili uopće nije bio na utakmici ili se nije pojavio na početku trećeg bloka (Sportski pravilnik točka 3.7.2) ili je dobio crveni karton prije nastupa a zamjene nije bilo. Zbilja bi bilo dobro da se negdje obrazloži ovaj slučaj
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la bubimir » 18 lis 2018

bilo je još crvenih kartona u trećoj sjever...
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la rambo » 18 lis 2018

Prosvjetari su došli samo 5, zato nema rezultata. A zašto je Bubimir dobil crveni na utakmici Obrtnika i Ivančice može nam i sam napisat. :P
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la perovz » 18 lis 2018

To budu i mandatne kazne onda... 300kn za nedolazak i 200kn za crveni. Osim ako se voditelj ne smiluje pa budu samo opomene.
Ali ipak mislim da bi bilo dobro da se to negdje vidi na zapisniku. Ili da se objavi i sudačko izvješće javno. Zakaj bi to bila tajna pa da moramo tražit informacije na forumu?
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la cezar » 21 lis 2018

rambo je napisao/la:Prosvjetari su došli samo 5, zato nema rezultata. A zašto je Bubimir dobil crveni na utakmici Obrtnika i Ivančice može nam i sam napisat. :P

Zar je bilo problem napisati da i drugi znaju da je dobio crveni karton zbog napuštanja staze u čišćenju zadnjeg bloka.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.