TROFEJ GRADA VARAŽDINA

Natjecanja i novosti iz regije
Odgovorite
mrbean
Raspisani lik

TROFEJ GRADA VARAŽDINA

Post Postao/la mrbean » 30 stu 2011, 08:13

nažalost ni ove godine ništa od trofeja grada Varaždina.. 12-og po redu.. kao što nije bilo ni 11-og... svaka čast mladima.. ali ...to nioje TO .. pod tim imenom zna se tko bi trebal nastupati.. kao i na večini onih prvih 10-- vrh i krema svjetskog kuglanja.. milsim da se od tog turnira nije trebalo samo tako lako odustati.. jer kako unaprijediti vž kuglanje i privući sponzore pa i gledatelje.. ako ne super kvalitetnim priredbama.. mislim da se moralo nači volje pa i sredstava da se turnir napravi kao i prijašnjih godina.. ako ništa drugo onda na principu kak i funkcioniraju ostali turniru u hrvatskoj .. bez pozivinica za najbolje.. ali s nagradnim fondom.. i siguran sam da bi se prijavilo barem 50-ak igrača .. od toga bar 10-ak vrhunskih.. jer se uostalom oni prijavljuju na sve turnire... Zoki i ostali u savezu.. malo se potrudite i da druge godine opet imamo svoj PRAVI TROFEJ GRADA vARAŽDINA ... 13-TI PO REDU.. ALI MALO SRETNIJI OD 11-OG I 12-OG .. koji su to samo po imenu

0013
Zna gdje su sva slova

Re: TROFEJ GRADA VARAŽDINA

Post Postao/la 0013 » 30 stu 2011, 09:10

mrbean je napisao/la:nažalost ni ove godine ništa od trofeja grada Varaždina.. 12-og po redu.. kao što nije bilo ni 11-og... svaka čast mladima.. ali ...to nioje TO .. pod tim imenom zna se tko bi trebal nastupati.. kao i na večini onih prvih 10-- vrh i krema svjetskog kuglanja.. milsim da se od tog turnira nije trebalo samo tako lako odustati.. jer kako unaprijediti vž kuglanje i privući sponzore pa i gledatelje.. ako ne super kvalitetnim priredbama.. mislim da se moralo nači volje pa i sredstava da se turnir napravi kao i prijašnjih godina.. ako ništa drugo onda na principu kak i funkcioniraju ostali turniru u hrvatskoj .. bez pozivinica za najbolje.. ali s nagradnim fondom.. i siguran sam da bi se prijavilo barem 50-ak igrača .. od toga bar 10-ak vrhunskih.. jer se uostalom oni prijavljuju na sve turnire... Zoki i ostali u savezu.. malo se potrudite i da druge godine opet imamo svoj PRAVI TROFEJ GRADA vARAŽDINA ... 13-TI PO REDU.. ALI MALO SRETNIJI OD 11-OG I 12-OG .. koji su to samo po imenu
Ove godine je to bilo nemoguće napraviti, nadam se da iduće bude moguće.

mrbean
Raspisani lik

Re: TROFEJ GRADA VARAŽDINA

Post Postao/la mrbean » 30 stu 2011, 10:28

svi koji volimo kuglanje se nadamo..

Odgovorite