kup-Varaždinske županije

Natjecanja i novosti iz regije

Re: kup-Varaždinske županije

PostPostao/la pinta » 22 sij 2013

Čestitke Lepoglavi na pobjedi u finalu kupa!
Puno sreće u daljnjem natjecanju na nivou Regije sjever!
pinta
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Stabilan » 19 sij 2014

Molim da mi netko objasni zbog čega se nije odigrala utakmica polufinala kupa između Lepoglave i Obrtnika Vž.
Priča se da utakmica bude odigrana 27.01.2014.(ponedjeljak).
Do tok vremena već treba odigrati finale i prijavljivanje ekipa na regiju.
Ovim potezom mislim da se nekoga ima za budalu i mislim da neki ljudi iz Varaždinskog saveza omalovažavaju klub iz Lepoglave,tako se dogodilo i kod utakmice Lepoglave i Varteksa kada se mijenjao termin odigravanja te utakmice i zaostale između MIV-a i Lepoglave.
Po nekakvoj logici kup se trebao odigrati u stanci prvenstva što bi bilo najpovoljnije za sve klubove.
Stabilan
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la nisam zavarko » 19 sij 2014

Mislim da bi bilo najbolje poslati prigovor HKS-u te detaljno obrazložiti stanje u Varaždinskom savezu!Mislim da vam to stari Jagić s Markovićem sve kumuje zato šta ste pvi na tablici!Mislim jedna Lepoglava koja nema ni odgovarajuću kuglanu za održavanje utakmica a sad je prva,pa kompletan udarac za cijelo Varaždinsko kuglanje a tamo koliko vidim ima dosta klubova a Lepoglavi niko ni do malog prsta! :lol: :lol:
Svaka čast dečki samo tako nastavite!!!!
nisam zavarko
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 19 sij 2014

Stabilan je napisao/la:Molim da mi netko objasni zbog čega se nije odigrala utakmica polufinala kupa između Lepoglave i Obrtnika Vž.
Priča se da utakmica bude odigrana 27.01.2014.(ponedjeljak).
Do tok vremena već treba odigrati finale i prijavljivanje ekipa na regiju.
Ovim potezom mislim da se nekoga ima za budalu i mislim da neki ljudi iz Varaždinskog saveza omalovažavaju klub iz Lepoglave,tako se dogodilo i kod utakmice Lepoglave i Varteksa kada se mijenjao termin odigravanja te utakmice i zaostale između MIV-a i Lepoglave.
Po nekakvoj logici kup se trebao odigrati u stanci prvenstva što bi bilo najpovoljnije za sve klubove.

U cemu je problem? Prijave idu do 31.01.2014. i do onda treba odigrati polufinalne susrete, finale se moze igrati i u kolovozu sto se regije tice....
Ovo ostalo ne komentiram...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Stabilan » 19 sij 2014

Ja to ne pišem bez veze!
Propozicije Kuglačkog saveza Varaždin kažu da se polufinalne utakmice moraju odigrati do 22.01.2014.
Mene interesira ta stvar a ostalo je onako kako Luko kaže.
Stabilan
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 20 sij 2014

Stabilan je napisao/la:Ja to ne pišem bez veze!
Propozicije Kuglačkog saveza Varaždin kažu da se polufinalne utakmice moraju odigrati do 22.01.2014.
Mene interesira ta stvar a ostalo je onako kako Luko kaže.

To je stvar KSVŽ. I mi smo u SMŽ probili krajnje rokove za odigravanje ali činjenica je da su krajnji rokovi donešeni prije sastanka NKRS gdje je odlučeno da se s prijavama za kup regije ide do 31.01., stoga se klubovima tolerira probijanje rokova te je bitno da se 1/2 finale odigra barem do 30/01/2014.
Naravno, samo objašnjavam stanje u KSSMŽ. Ne želim ulaziti u "unutarnju politiku" KSVŽ i međusobne odnose klubova, to morate sami riješiti :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pinta » 22 sij 2014

Polufinale kupa Vž. županije
MIV - Željezničar Vž 1-7
pinta
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 26 tra 2017

Nije vezano uz kup ali je za Varaždin. Naime, zanima me zakaj neki igrači na ljetnoj sprint ligi imaju bonus a neki ne. Skužio sam da cure imaju i mlađi igrači ali me zanima čime je Andrija zaslužio bonus... :?: :mrgreen:
http://www.kuglacki-savez-vz.hr/ljetna_liga/
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la rambo » 26 tra 2017

lukodp je napisao/la:Nije vezano uz kup ali je za Varaždin. Naime, zanima me zakaj neki igrači na ljetnoj sprint ligi imaju bonus a neki ne. Skužio sam da cure imaju i mlađi igrači ali me zanima čime je Andrija zaslužio bonus... :?: :mrgreen:
http://www.kuglacki-savez-vz.hr/ljetna_liga/

neregistrirani igrac :P
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 27 tra 2017

Ahaaaa
I to ste mu dozvolili? :mrgreen: .
Zezam se malo ...
Pohvale za organizaciju, treba malo produljiti sezonu pa makar i takvim natjecanjima.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.