P.P. Sjever

Natjecanja i novosti iz regije

Re: P.P. Sjever

PostPostao/la lukodp » 03 sij 2013

mrbean je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Neka mi netko objasni kako je Stjepan Jagić uopče mogao nastupati na P.P. Regije Sjever?

Propozicije kažu:
"Prvenstvo Regije sjever za seniore i juniore u disciplini 2 nastupa x 120 hitaca
održat će se 24. i 25. studenog 2012. godine u Novskoj i Varaždinu. Pravo
sudjelovanja imaju svi natjecatelji prema prijavi svojih županijskih saveza, a prema
kvoti sudjelovanja: Bjelovar 11, Koprivnica 2, Krapina 2, Čakovec 12, Sisak 10
i Varaždin 3 natjecatelja. Kod juniora je važila slobodna prijava, a prijavilo se 18
juniora.
"

Ako su iz Varaždina, a pod time mislim na KS VŽŽ, nastupili :
1. Stjepan Vrček (kao prvi na županijskom) - 7.mjesto regija
2. Mladen Jelenečki (kao drugi na županijskom) - 25. mjesto regija
3. Dražen Posavec (kao četvrti na županijskom - očito umjesto Bajera koji je treči) - 11.mjesto regija

Otkuda pravo g. Stjepanu Jagiću da nastupi na poj.prv. regije? I to koliko vidim umjesto jednog igrača iz BBŽ koji nije nastupio??

I da se razumjemo potpuno je nevažno koji je na kraju bio na PP regije jer njegov rezultat bi se po svemu gore navedenom trebao OBRISATI.
Ako ja nešto neznam, nisam upučen, ne poznajem pravila i propozicije, molio bih nekoga upučenijeg da mi objasni.

Da ne spominjem koji se cirkus dogodio kod juniora :o .

a nekak gospon LUko isto mijenja mišljenja... kak vjetar puhne

A kaj Vama nije jasno? Pa nije ovo bilo osobno protiv g.Stjepana Jagića. Ja mu zbilja želim što bolji uspjeh na prvenstvu. Zar ste vi nešto suprotno iščitali iz gore navedenih redaka. :shock: Ajde kad se već vračamo unatrag, pročitajte sve postove, možda vam nekaj i dođe u glavu. Ili ste možda mislili da sam promijenio mišljenje što se tiće žalbe :shock: :D . To što je HKS odlučio nema baš puno utjecaja na moje viđenje cijele situacije.
Gospon Zovko? Što bi trebao reći? Što bi Vi rekli da ste u njegovoj situaciji? Sve ovo je ispalo najgore upravo za njih dvojicu, pa oni do sada nisu znali dal nastupaju sutra ili ne... :(
Uglavnom, jasno je da poštujem odluku HKS-a, jednako kao što sam i poštovao odluku NK, ali to ne mjenja moje prvotno mišljenje. Ajde nek zasada ostane na tome.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 04 sij 2013

Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 04 sij 2013

odgovor je baš u stilu HKS-a

no po meni propust je napravljen na samom početku jer jasno je svima na ovoj planeti da po ovim kvotama on nije izborio pravo nastupa na regionalnom natjecanju
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 04 sij 2013

odgovor je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(rađe slikom nego epitetima izrazim stav)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la mrbean » 04 sij 2013

sasa je napisao/la:

odgovor je baš u stilu HKS-a

no po meni propust je napravljen na samom početku jer jasno je svima na ovoj planeti da po ovim kvotama on nije izborio pravo nastupa na regionalnom natjecanju

obrazloženje se svodi na to da u slučaju nepopunjenih mjesta voditelj natjecanja ima pravo prepustiti tj. popuniti mjesta s domačinom natjecanja.. nigdje ne piše da mora biti unutar kvote... tak da s te strane je sve čisto... druga je stvar kaj se kod nas od svega uspije napraviti CIRKUS...
mrbean
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 21 pro 2013

Pozdrav,

Da li bude negdje LIVE pojedinačnog regije?
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la ZrntscheZ » 21 pro 2013

Vjerojatno samo ako ti eventualno budeš stavio rezultate dana kada stigneš u BJ
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

PostPostao/la 0013 » 21 pro 2013

Nakon svake 2 runde mi šalju iz Bjelovara tak da budem stavljao na stranicu.
0013
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 22 pro 2013

Nije bilo LIVE, ali rezultati su objavljeni vrlo brzo. Cestitke Dudi, Kasumu, Mikcu i Turku na plasmanu na poj.prv RH.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la fizzo » 23 pro 2013

lukodp je napisao/la:Nije bilo LIVE, ali rezultati su objavljeni vrlo brzo. Cestitke Dudi, Kasumu, Mikcu i Turku na plasmanu na poj.prv RH.

a peciku ne voliš :lol:
fizzo
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Sjever

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.