Vijesti s istoka

Natjecanja i novosti iz regije

Re: Vijesti s istoka

PostPostao/la alan34 » 12 tra 2011

slavonac, pa ti si svetac! bezgriješan, pravedan. ma šta reći, vratio se isus među ljude!
alan34
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la SLAVONAC » 12 tra 2011

Ja sam Isus a ti si seronja jer Pravilnik postoji da bi se poštovao a kad ga se voditelj ne poštuje onda je to sramotno a možda je to tebi preteško da svatiš. Pitaj nekoga da li postoji neki sport u kojem nakon fizičkog obračuna učesnika nema ama baš nikakvih sankcija i još usput bude ekipa nagrađena sa prelaskom u viši rang, jer činjenica je da će jedan klub u viši rang.
SLAVONAC

PostPostao/la lukodp » 13 tra 2011

SLAVONAC je napisao/la:...jer Pravilnik postoji da bi se poštovao...

:roll: Gle tko se poziva na pravilnik... Ostatak ne komentiram jer neznamo detalje...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la SLAVONAC » 13 tra 2011

Svoje nepoštivanje Pravilnika ja još uvijek otplačujem, kaznu od 6 mjeseci zabrane suđenja, ali ja sam kažnjen što sam dozvolio igraču da nastupi sa liječničkim pregledom koji nije bio upisan u knjižicu a u isto vrijeme igrač koji se potuče na stazi za vrijeme utakmice ne snosi nikakve sankcije nije li čak i tebi to malo čudno.
SLAVONAC

PostPostao/la lukodp » 14 tra 2011

SLAVONAC je napisao/la:Svoje nepoštivanje Pravilnika ja još uvijek otplačujem, kaznu od 6 mjeseci zabrane suđenja, ali ja sam kažnjen što sam dozvolio igraču da nastupi sa liječničkim pregledom koji nije bio upisan u knjižicu a u isto vrijeme igrač koji se potuče na stazi za vrijeme utakmice ne snosi nikakve sankcije nije li čak i tebi to malo čudno.

Je, malo je čak i meni čudno... Al ponavljam, neznamo detalje. Po ovome što pričaš trebalo je suspendirat učesnike.... Jel bila policija? Ili je to samo tipa što se desi na kuglani ostaje na kuglani.... Svi vi s istoka dosta šutite o tome, a možda i bolje da je tako...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 01 srp 2011

Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la gm1978 » 01 srp 2011

Krunoslav je napisao/la:http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/Kandit-se-kompletirao-1-2418-0-5/

Evo Kandit se kompletir'o

Ovako,na prvi pogled,se čini da će Kandit i Trilj jedine pobjede ostvarit u međusobnim utakmicama,ak ne odigraju 4-4.
gm1978
Tek protipkao

PostPostao/la Krunoslav » 01 srp 2011

gm1978 je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:http://www.kuglacki-savez-os.hr/clanak/Kandit-se-kompletirao-1-2418-0-5/

Evo Kandit se kompletir'o

Ovako,na prvi pogled,se čini da će Kandit i Trilj jedine pobjede ostvarit u međusobnim utakmicama,ak ne odigraju 4-4.

Bojim se da si u pravu. :cry:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la sasa » 01 srp 2011

zar u osijeku neće ostati nijedna igračica?
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

PostPostao/la Fantom » 17 stu 2011

Traži se domar na kuglani Pampas, obavezno iskustvo sa kuglane Grmoščica. Svi zainteresirani neka se jave u KK Kandit-Premijer.
Fantom
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Istok

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.