Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

PostPostao/la cezar » 18 stu 2017

Gledam raspored i propozicije natjecanja pojedinačnog prvenstva RH za kadete U-14 i raspored i propozicije natjecanja seniorki HKRZ. Ova dječica od 14 godina igraju dva nastupa dan za danom a naše seniorke ( među njima i potencijalne reprezentativke) samo jedan nastup????? Sada će mi već znam tko reći nema termina ima ima samo treba znati i izboriti se za to moja gospodo i seniori su bacali dvije nedjelje a moglo se kao i prijašnjih godina jedan vikend subota/nedjelja.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 18 stu 2017

Jel vi imate donešen Pravilnik za održavanje kuglačkih prvenstava Regije Zapad? Ako ne onda ste nekom logikom dužni organizirati natjecanje po Pravilniku za održavanje kuglačkih prvenstava (nacionalni). Znaći jedan vikend 2X120 hitaca i drugi vikend kup sistem :mrgreen: . Baš zato i imate pravo donijeti pravilnik koji bi važio za regiju...
Mi smo recimo na nivou županije organizirali nekoliko puta pojedinačno tako da je bio samo jedan nastup (zbog nekih peripetija sa terminima na kuglanama ne zbog troškova...) ali na nivou regije postoji pravilnik kojime je to regulirano...
I evo opet pričamo o pravilnicima i glupostima i onda se čudimo kak kuglanje nije prepoznatljivo, nema sponzora, nema mladih, nema televizije... nema kaj ja znam čega... Rekao sam 100 puta, sami smo si največi neprijatelji jer se ne doživljavamo dovoljno ozbiljno.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 19 stu 2017

lukodp je napisao/la:Jel vi imate donešen Pravilnik za održavanje kuglačkih prvenstava Regije Zapad? Ako ne onda ste nekom logikom dužni organizirati natjecanje po Pravilniku za održavanje kuglačkih prvenstava (nacionalni). Znaći jedan vikend 2X120 hitaca i drugi vikend kup sistem :mrgreen: . Baš zato i imate pravo donijeti pravilnik koji bi važio za regiju...
Mi smo recimo na nivou županije organizirali nekoliko puta pojedinačno tako da je bio samo jedan nastup (zbog nekih peripetija sa terminima na kuglanama ne zbog troškova...) ali na nivou regije postoji pravilnik kojime je to regulirano...
I evo opet pričamo o pravilnicima i glupostima i onda se čudimo kak kuglanje nije prepoznatljivo, nema sponzora, nema mladih, nema televizije... nema kaj ja znam čega... Rekao sam 100 puta, sami smo si največi neprijatelji jer se ne doživljavamo dovoljno ozbiljno.

Naravno da ga imamo http://www.kuglacki-savez-kz.hr/uploads ... z_v1_5.pdf ali poltroni rade kako im gazda kaže i kako ti kažeš sami smo sebi najveći neprijatelji
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 19 stu 2017

Ne znam kaj bi rekao... :shock:
Jel ima možda kakva odluka NK da se igra samo jedan nastup?
Izgleda da kod vas u regiji nije bio problem g.Majnarić jer vidim da ni novom voditelju Pravilnici nisu bas jaca strana... a i ovi iz natjecateljske komisije ... ista stvar.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 20 stu 2017

lukodp je napisao/la:Ne znam kaj bi rekao... :shock:
Jel ima možda kakva odluka NK da se igra samo jedan nastup?
Izgleda da kod vas u regiji nije bio problem g.Majnarić jer vidim da ni novom voditelju Pravilnici nisu bas jaca strana... a i ovi iz natjecateljske komisije ... ista stvar.

Osim Pravilnika koji nisu jača strana voditelju RZ i NK izgleda da niti zemljopis nije jača strana. Suorganizator pojedinačnog prvenstva seniorki RZ naveden
je Zbor sudaca LSŽ. Od kada je Slunj u Ličko-senjskoj županiji.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Nikola » 20 stu 2017

NK nitko nista ne pita, odnosno mene nitko nista ne pita jer vecinu cine predstavnici LSZ, PGZ i IZ. Mene samo nazovu i kazu mi da su se dogovorili i da se samo izjasnim tako da Karlovacka zupanina nema veliku mogucnost nesto promijeniti. Mislim da to moze i Cezar potvrditi jer je on odradio prosli mandaz u NK RZ..
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 20 stu 2017

Ma to mi je i jasno... U takvim slučajevima jedino se možeš ne složiti sa ostatkom...
Nadam se da sjednice imate arhivirane pa da se iz toga može i iščitati tko je što kad i kome rekao ;)
Mi na sjeveru to uglavnom odrađujemo mailom tak da uvijek ostaje "pisani" trag o svemu.
A ako to radite telefonski i ne ostaje nikakvi pisani trag, osobno nikada ne bih ni sudjelovao u radu takve komisije. Nek si traže nekog drugog za automatsko slaganje o svemu i uvijek :mrgreen: ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 20 stu 2017

Kako reče Fata: "Voda teče kako babo reče" (uzbrdo). Tako vam je i u RZ.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 20 stu 2017

Nikola je napisao/la:NK nitko nista ne pita, odnosno mene nitko nista ne pita jer vecinu cine predstavnici LSZ, PGZ i IZ. Mene samo nazovu i kazu mi da su se dogovorili i da se samo izjasnim tako da Karlovacka zupanina nema veliku mogucnost nesto promijeniti. Mislim da to moze i Cezar potvrditi jer je on odradio prosli mandaz u NK RZ..

Da Nikola potvrđujem tvoje riječi ti si tamo formalnosti radi kao što sam bio i ja ali im nisam šutio i samo potvrđivao odluke pa im zato i nisam ni bio podoban za VR ;)
cezar
Raspisani lik

Prethodna

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.