2. HKL Zapad - muški

Natjecanja i novosti iz regije
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Location: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: 2. HKL Zapad - muški

Post by ZrntscheZ »

Nikola wrote:...Kako se u drugim regijama biraju voditelji (na koliko godina)? Kako ga maknuti?...
na sjeveru je tokom lipnja to učinjeno elektronskim putem - dosadašnji voditelj i pretendent su poslali svoje ponude/programe svim klubovima i zatim su klubovi povratnom informacijom izglasali sa čini mi se 7:5 za promjenu voditelja...i to je to...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

zeljar wrote:Cezare, objavi bilten na svojim stranicama da se svi divimo radu i djelu najboljeg voditelja (dragog nam vodje) na svijetu.
to je toliko spetljano malo ima dokumenata u exselu, malo u pdfu malo u wordu a složeni su ko da ih je slagala divlja svinja (ispričavam se svim divljim svinjama na ovoj usporedbi) pa se ne želim zesati sa slaganjem.
Nikola wrote:Mene iz godine u godinu oduševljavaju predstavnici klubova na tom plenumu! Da li postoji koji dokument na kojem se vidi da je Nikola Majnarić izabran za voditelja svih liga Regije Zapad u neograničenom mandatu? Da li je poznato kada je održana zadnja izborna skupština (stvarna, a ne samo na njegovom zapisniku)? Hks ga nije postavio za voditelja, a na plenumu se očito ne bira voditelj. Kako se u drugim regijama biraju voditelji (na koliko godina)? Kako ga maknuti?
I za kraj, smješna mi je žalba na neregularnost skupštine HKS-a zbog Šibensko-Kninske i Istarske županije. Po tim kriterijima i Zadarska nije imala pravo glasa, a vjerujem da ih ima i još u Mikčevom taboru, ali znamo kome je išao zadarski glas!
Nikola ove godine je mene oduševila mala ekipa iz Ogulina u čošku koja je ovaj plenum mogla okrenut na pravu stranu odnosno smjenu velikog vođe da se nije zaj....... i glasala da se ne mjenja dnevni red.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

cezar wrote:
zeljar wrote:Cezare, objavi bilten na svojim stranicama da se svi divimo radu i djelu najboljeg voditelja (dragog nam vodje) na svijetu.
to je toliko spetljano malo ima dokumenata u exselu, malo u pdfu malo u wordu a složeni su ko da ih je slagala divlja svinja (ispričavam se svim divljim svinjama na ovoj usporedbi) pa se ne želim zesati sa slaganjem.
Nikola wrote:Mene iz godine u godinu oduševljavaju predstavnici klubova na tom plenumu! Da li postoji koji dokument na kojem se vidi da je Nikola Majnarić izabran za voditelja svih liga Regije Zapad u neograničenom mandatu? Da li je poznato kada je održana zadnja izborna skupština (stvarna, a ne samo na njegovom zapisniku)? Hks ga nije postavio za voditelja, a na plenumu se očito ne bira voditelj. Kako se u drugim regijama biraju voditelji (na koliko godina)? Kako ga maknuti?
I za kraj, smješna mi je žalba na neregularnost skupštine HKS-a zbog Šibensko-Kninske i Istarske županije. Po tim kriterijima i Zadarska nije imala pravo glasa, a vjerujem da ih ima i još u Mikčevom taboru, ali znamo kome je išao zadarski glas!
Nikola ove godine je mene oduševila mala ekipa iz Ogulina u čošku koja je ovaj plenum mogla okrenut na pravu stranu odnosno smjenu velikog vođe da se nije zaj....... i glasala da se ne mjenja dnevni red.
Ma i na njih sam mislio ovdje. Ne zna sto da kazem za klubove nase regije. Ocito smo najbogatija regija kada nam je u interesu imati tako veliku kotizaciju i financirati necije privatne lige.
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Evo samo jedan dio nelogičnosti ili aljkavosti u vođenju statistike našeg voditelja .Usporedba za igračicu 2.HKLZ/J objavljena u stvarno odlično uređenoj web stranici KSPGŽ u biltenu NM stoji 1. ALEKSANDRA VUČKOVIĆ 2. MAJA NANIĆ 3. VIŠNJA ŠIROLA http://www.ks-zpg.hr/files/Dokumenti/Bi ... 20zene.pdf a na radporedu dnevnog reda Plenuma http://www.ks-zpg.hr/files/Dokumenti/Po ... 202013.pdf 1. NANIĆ 2. VUČKOVIĆ 3. ŠIROLA pa za igrača 3.HKL KA-G.KOTAR na trećem mjestu DARKO KAFOL nije DARKO nego DARIO KAFOL ali to Nikolu ne smeta bitno da on pljuje po drugima.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
heku
Tipka sa dve ruke

Post by heku »

Dobar dan prijateljima i poznavateljima kuglanja.
Moram ovako u par nastavaka jer svaki nastavak govori i o drugoj strani i Plenumu lani i ove godine.Da se predstavim forumu.Zovem se Ivan Kuharić i imam navršene 63 godine.Prije dvije god.i povratka u Hrvatsku kuglao sam u Sloveniji 10 godina.Zašto tamo ,a ne tu ,potrebno je i obostrano zadovoljstvo.Lanjski plenum a tek ovaj ove godine uvjerio me da puno toga ne štima.Sad još malo o meni: Osim što sam BIO prvak ove regije poj. i u paru kao član Grmoščice osvojio sam Svj.kup 92. 3.mj.u Beču 96. u Mariboru 96. u Salzburgu 2.mj. 99. 1.mj.u Zagrebu 94. 1.mj.97.u Hunedoari ,sa ekipom Zadra 98.g.u Klagenfurtu opet 1.mj.sa istom ekipom prvak države.Poj. 3.mj.93 u Osijeku sa Selmićem 3.mj.parovi 93.Zadar 97.g.3.mj.sa Perušićem u Čakovcu 1.mj.sa Košutićem 94.g.u Vinkovcima , 96 g.u Koprivnici 1.mj.sa Ljubičićem.93.g. u repr.na turniru Alpe-Adria 1.mj. ispred Slovenije.Dugogodišnji savezni sudac ,a zbog obaveza igranja jednostavno prestao suditi.
Sve ovo pobrojano a ima toga još i vremenski period kada je to ostvareno dovoljno govori o mome radu.sa 63.godine ne moram "lomiti" brda ali mogu još dobro igrati.
Zašto ovo pišem, zbog predsjedavajućeg koji ima umočene prste u dnevni red i načina kako perfidno sve to skupa vode.Zbog dopisa Dragog voditelja dobiti ćete ga na uvid,zbog propozicija koje samo on smišlja ma molim Vas zbog telefona od 13.000 kuna i VIP-a 3.500,00.Do sutra.PS.Ovo ni kuglana Jezero pa da se brišu dopisi jer tako Dragi voditelj to traži.
zagreb12345
Tek protipkao

Post by zagreb12345 »

Cekajuci nastavak od gospodina Kuharića, pitao bih Cegija (ovo je od milja a ne jala jer ga tako oduvijek zovem) dvije stvari, a siguran sam da ćemo dobiti iskren odgovor !

Naime zanima me kako slijedi:
1. Koliko kotizacija plaćaju klubovi koji igraju u 2. HKR-zapad ? Shvatio sam ovo za Majnarića (1.700,00 kn) ! Što je sa obvezama prema Županijskom savezu ?

2. Što je sa produženjem registracija, razne ovjere itd na razibi domicilne županije !

Daj nam ispiši sve to da drugi vide i znaju koliko financija treba za sve to !

Bez bata očito ništa !

Veslaju Vas NM i DM već desetak godina !

Dajte nešto poduzmite preko HKS-a kada se verificira novi saziv ! (ako-jer sve je moguće)
Pozdrav !
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

zagreb12345 wrote:Cekajuci nastavak od gospodina Kuharića, pitao bih Cegija (ovo je od milja a ne jala jer ga tako oduvijek zovem) dvije stvari, a siguran sam da ćemo dobiti iskren odgovor !
1. Koliko kotizacija plaćaju klubovi koji igraju u 2. HKR-zapad ? Shvatio sam ovo za Majnarića (1.700,00 kn) ! Što je sa obvezama prema Županijskom savezu ?
2. Što je sa produženjem registracija, razne ovjere itd na razibi domicilne županije !
Pa evo koliko sam ja uspio izvaditi podatke uz ovih 1.700.00 kn jedan drugoligaški klub godišnje mora uplatiti u svo domicilni savez (mislim na KSKŽ za druge neznam) cca 2.100.00 kn na godinu iz toga se uplačuje HKS , Županijski savez, gradski savez ,prođuženje registracije 5. kn po igraču a za ovjere nisam siguran. Znači da ne kreneš u sezonu treda ti 4.000,00 kn pa ti igraj :lol:
A što se moglo poduzeti preko HKS-a kad je i on bio dio ove prijašnje svite koja mu je držala zaleđe. A što će sada biti vidjet će se :?:
A što se tiće Kuharićeve bojazni za ne objavljivanjem dopisa samo neka dostavi meni sve će biti objavljeno samo da ne bude vređanja i vulgarnih rijeći jer to ne objavljujemo na Željinim stranicama
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

cezar wrote:
zagreb12345 wrote:Cekajuci nastavak od gospodina Kuharića, pitao bih Cegija (ovo je od milja a ne jala jer ga tako oduvijek zovem) dvije stvari, a siguran sam da ćemo dobiti iskren odgovor !
Pa evo koliko sam ja uspio izvaditi podatke uz ovih 1.700.00 kn jedan drugoligaški klub godišnje mora uplatiti u svo domicilni savez (mislim na KSKŽ za druge neznam) cca 2.100.00 kn na godinu iz toga se uplačuje HKS , Županijski savez, gradski savez ,prođuženje registracije 5. kn po igraču a za ovjere nisam siguran. Znači da ne kreneš u sezonu treda ti 4.000,00 kn pa ti igraj :lol:
A što se moglo poduzeti preko HKS-a kad je i on bio dio ove prijašnje svite koja mu je držala zaleđe. A što će sada biti vidjet će se :?:
A što se tiće Kuharićeve bojazni za ne objavljivanjem dopisa samo neka dostavi meni sve će biti objavljeno samo da ne bude vređanja i vulgarnih rijeći jer to ne objavljujemo na Željinim stranicama
Sam da čist vama na zapadu za info povučem par paralela s klubom u 2.HKLS iz SMŽ, što se financija tiće:
1. 1000,00 kn kotizacija za vođenje lige
2. 800,00 kn članarina HKS
3. Amen 8-)
Zbilja, trebamo se svi skupa malo zamislit, ovim tempom isisavanja love iz klubova uništit ćemo i ovo malo što je ostalo. 5 kn za produženje registracije? 5 kn za lupanje žiga u kuglačku iskaznicu? ma kak ne... Jasno mi je da ima toga i u ostalim ŽS ali ... :roll:
Sudeći po ovome, bar bi onda za natjecanja koja organizira KSKŽ nastupnine trebale biti male ili nikakve...
Još jedna stvar, plenum 2.HKL zapad, vi prihvatite financijsko izvješće u kojem stoji stavka za telefon od 13.000,00 kn :shock: . Ljudi pa to je preko 1000,00 kn mjesečno :shock: Pa ja za 400,00 kn dobijem telefon, flat internet i televiziju, :mrgreen: . I još 3.500,00 za mobitel :lol: Vi niste normalni... :roll:
Za vas ( a i ne samo za vas) stoji ona "kakav narod takva vlast" :mrgreen: i zato prestanite kukat i svađat se nego poduzmite nešto konkretno da bi vam bilo bolje a ako vam je i sad dobro, nitko sretniji od mene :D
Luko Del Ponte
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Nije mi drago da se ponavljam. U izvješću NM navodi da vodi regiju Zapad po 75 kn mjesečno po ekipi. 12 mjeseci po 75 kuna uvijek je bilo i bit
će 900 kuna a ne 2.250 zatim 1.900 i na kraju 1.700 kuna. Tko koga tu j..e neznam. Tko se sjeća je smo li kada dobili tiskane knjižice u kojima bi bile
Propozicije za ligu, sudački naputak, adresar klubova sa spiskom igrača na nadolazeću sezonu, spisak odgovornih osoba i sl. Dogadjalo se da se spisan sa
telefonskim brojevima nije mje njao godima. Ljudi su odlazli iz klubova (možda su i neki umrli) a uvijek su bile osobe za kontakt u klubu. Za druge propuste
dragog nam voditelja neću vam i navoditi jer vjerujem da to znate.

Predlažem da se prihvati prijedlog gosp. Lukodp da se odmah nešto poduzme u svezi voditelja lige. Mislim isto da još nije kasno jer ako se održao
jedan Plenum može i drugi. Savjet klubovima da ne plaćaju ovoliku kotizaciju po cijenu da prvenstvo i ne počme na vrijeme.

Molio bih gospodu Cegura i Manestra da se izjasne koliko oni dobiju od toga kolača jer vidim da su oni pravilno vodili 2. ligu i 3. ligu Rijeka - Istra.

Svaki KS županija regije Zapad neka zauzme svoj stav i onda po dva ili tri predstavnika svake županije neka se sastanu i donesu prijedloge
i stavove i po njima neka se radi. Ako treba neka i zapjevaju dosadašnjem voditelju NM "A sad adio ....."
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

zeljar wrote:Nije mi drago da se ponavljam. U izvješću NM navodi da vodi regiju Zapad po 75 kn mjesečno po ekipi. 12 mjeseci po 75 kuna uvijek je bilo i bit
će 900 kuna a ne 2.250 zatim 1.900 i na kraju 1.700 kuna. Tko koga tu j..e neznam. Tko se sjeća je smo li kada dobili tiskane knjižice u kojima bi bile
Propozicije za ligu, sudački naputak, adresar klubova sa spiskom igrača na nadolazeću sezonu, spisak odgovornih osoba i sl. Dogadjalo se da se spisan sa
telefonskim brojevima nije mje njao godima. Ljudi su odlazli iz klubova (možda su i neki umrli) a uvijek su bile osobe za kontakt u klubu. Za druge propuste
dragog nam voditelja neću vam i navoditi jer vjerujem da to znate.
Predlažem da se prihvati prijedlog gosp. Lukodp da se odmah nešto poduzme u svezi voditelja lige. Mislim isto da još nije kasno jer ako se održao
jedan Plenum može i drugi. Savjet klubovima da ne plaćaju ovoliku kotizaciju po cijenu da prvenstvo i ne počme na vrijeme.
Molio bih gospodu Cegura i Manestra da se izjasne koliko oni dobiju od toga kolača jer vidim da su oni pravilno vodili 2. ligu i 3. ligu Rijeka - Istra.
Svaki KS županija regije Zapad neka zauzme svoj stav i onda po dva ili tri predstavnika svake županije neka se sastanu i donesu prijedloge
i stavove i po njima neka se radi. Ako treba neka i zapjevaju dosadašnjem voditelju NM "A sad adio ....."
Zeljar u onu gornju matematiku ne želim ulaziti. Što se tiče tiskane knjižice u kojoj bi bile Propozicije i ostalo što treba biti štampano je i podijeljeno u srpnju 2002. godine i više nikad, poslije su slijedile samo dopune kao neki dokument. Kad sam upitao na plenumu NM kad će se štampati nove takve knjižice odgovor je bio nema novaca. Što se tiče pitanja za novi Plenum i to je moguće u članku 11. POSLOVNIKA O RADU REGIJE ZAPAD piše " PLENUM KLUBOVA može se sazvati izvanredno ako to zahtijeva pitanje od općeg interesa najmanje 1/4 članova klubova" . a u članku 17. istog poslovnika stoji " Mandat PREDSJEDNIKA,( dal netko zna tko je predsjednik
KUGLAČKE REGIJE ZAPAD) ČLANOVA UPRAVNOG ODBORA I TAJNIKA traje 4 godine a može prestati i ranije"
- na opoziv KSŽ odnosno kada dođe do izmjene predsjedničkog mandata u KSŽ
- Na vlastiti pismeni zahtjev
- Kada nastanu okolnosti pod kojima ne može objedinjavati funkciju na koju je izabran
- smrt
- Potpuni ili djelomični gubitak poslovne sposobnosti

Sada pitanje za tebe i ostale "Kad je zadnji put bila IZBORNI Plenum u Regiji Zapad" ?????

Ima dosta materijala za sazivanje IZVANREDNOG PLENUMA samo treba imati tvrda jaja i ne ulizivati se kao neki koji su se prije Plenuma grozili a tamo šutili ko ribe.

Sada da ti odgovorim na pitanje o dijelu kolača za vođenje prošle sezone rezultate 2.HKLZ gdje je igrao moj klub to ti je mjesečno - 400 kn u kućnom buđetu (MAX TV, internet i Telefon) i svađa sa ženom sa onim klasičnim "stalno si na internetu a da ti ja kažem da napraviš ............." To ti je moja cijena a vjerujem i Josipova
Post Reply