2. HKL Zapad - muški

Natjecanja i novosti iz regije
Mesko
Zna gdje su sva slova

Re: 2. HKL Zapad - muški 2009/2010.

Post Postao/la Mesko »

VISOČICA - POLET 5:3 :o :o
AMATER - GORANIN 7:1
CRIKVENICA - VELEBIT 3:5
ISTRA - KLEK 2:6
RJEČINA - ZLOBIN 3:5
MLAKA - MOSTANJE 4:4

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Eto jedna zanimljivost za Meska. Klek i Obrtnik su igrali prijateljsku tekmu u subotu, a budući da Karlobag dolazi Obrtniku u subotu,a Velebit uskoro dolazi Kleku možda te zanimaju i rezultati..

Klek 3597 - Obrtnik 3260 - 8:0 - 19,5 - 4,5

Marinko Magdić - 621 - Marijan Stipetić - 528 - 4-0
Šerif Begić - 571 - Zlatko Vuković - 555 - 3-1
Miodrag Golik - 612 - Miroslav Kurelac - 528 4-0
Nikica Kučan - 624 - Zdravko Vuković - 566 - 4-0
Zvonko Buk - 580 - Josip Sušanj - 545 - 2-2
Damir Dobrinić - 589 - Mate Sušanj - 538 - 2,5-1,5

Ali sumnjam da će Obrtnik igrati tako loše protiv vas.... :mrgreen: :mrgreen:

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

Nikola je napisao/la:Eto jedna zanimljivost za Meska. Klek i Obrtnik su igrali prijateljsku tekmu u subotu, a budući da Karlobag dolazi Obrtniku u subotu,a Velebit uskoro dolazi Kleku možda te zanimaju i rezultati..

Klek 3597 - Obrtnik 3260 - 8:0 - 19,5 - 4,5

Marinko Magdić - 621 - Marijan Stipetić - 528 - 4-0
Šerif Begić - 571 - Zlatko Vuković - 555 - 3-1
Miodrag Golik - 612 - Miroslav Kurelac - 528 4-0
Nikica Kučan - 624 - Zdravko Vuković - 566 - 4-0
Zvonko Buk - 580 - Josip Sušanj - 545 - 2-2
Damir Dobrinić - 589 - Mate Sušanj - 538 - 2,5-1,5

Ali sumnjam da će Obrtnik igrati tako loše protiv vas.... :mrgreen: :mrgreen:
a teško da će Obrtnik tako loše opet baciti.....al sumnjam da i Klek može odigrati 3600 ponovno....nadam se da ću doć u Ogulin kad bude derbi.....neka bolji :D :D pobjedi.... :) :D

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Lijepo da se našlo mjesto na forumu pa da se prikaže i ta 2. HKLZapad samo šta je bespotrebno pisano o mogućim i nemogućim šansama pojedinih klubova.
Recimo neznam otkud je Goranin favorit za ispadanje, zar Matković, Petranović, Rajčić, Jakljević.Ivanković i Zrilić nebi mogli okrenut i Adrianenona danas?
Zar je Velebit favorit za prvaka pored Kleka , favorit je samo jedan i to Klek a svi ostali su favorit broj 2.
Nažalost Visočica je oslabljena odlaskom mladih igrača tako da će joj ove godine biti još teže nego lani.
Cijela liga je izjednačena a ove početne utakmice su samo trenutna forma, Istra uzme 3 boda vani a doma izgubi, Amater mazne Kleka, Polet , Mlaka izvlače poraze pobjedama u trećem kolu, Zlobin ko parna lokomotiva hvata zalet, Rječina pobjeđuje doma, Mostanje uzima bodove u Poreču.....liga je maksimalno izjednačena i bit če jako teško biti prvi ali teško i opstati a ako Adrianeon ispadne na bubanj idu trojica kao i lani.

prognoza 4. kola
VISOČICA - POLET 6:2
AMATER - GORANIN 4:4
CRIKVENICA - VELEBIT 5:3
ISTRA - KLEK 2:6
RJEČINA - ZLOBIN 5:3
MLAKA - MOSTANJE 6:2

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Neznam od kud ti da je Crikvenica izgleda ipak klub za 2. ligu, pa Crikvenica nije nikad prismrdila 3. ligi, uvijek je čvrsti drugoligaš da ne kažem da je bila i član 1.b lige.
Za Rječinu pišeš da je imala "sretnu" sezonu a ljudi su pobjedili skoro cijelu ligu dva puta, imali su mislim 19 pobjeda, igrali su borbeno i izvlačili 150% iz sebe.
Za Velebit pišeš da je imao "par kikseva", izgubio je u direktnim dvobojima za prvaka, znači nije bio zreo za ići u 1. ligu

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

bauer je napisao/la: Recimo neznam otkud je Goranin favorit za ispadanje, zar Matković, Petranović, Rajčić, Jakljević.Ivanković i Zrilić nebi mogli okrenut i Adrianenona danas?
ne bi mogi.....zašto??....pa zato što su oni ostali na nivou igre kao i prije 5 godina kada je 550-560ak čunjeva bilo dosta da budeš u vrhu lige.....a danas kad svi igraju na pločama 550 rade igrači u klubovima koji ispadaju iz lige.....
uostalom, adrianeon bi pola drugoligaša opeglalo na domaćoj stazi.....

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

bauer je napisao/la:Neznam od kud ti da je Crikvenica izgleda ipak klub za 2. ligu, pa Crikvenica nije nikad prismrdila 3. ligi, uvijek je čvrsti drugoligaš da ne kažem da je bila i član 1.b lige.
Za Rječinu pišeš da je imala "sretnu" sezonu a ljudi su pobjedili skoro cijelu ligu dva puta, imali su mislim 19 pobjeda, igrali su borbeno i izvlačili 150% iz sebe.
Za Velebit pišeš da je imao "par kikseva", izgubio je u direktnim dvobojima za prvaka, znači nije bio zreo za ići u 1. ligu
Pogledaj rezultate Rječine prošle godine i pogledaj rezultate Kleka ove godine i godinu prije nego su ušli u 1. ligu. Mislim da je Rječina dobivala utakmice sa puno manjim rezultatima nego Klek. Za Velebit priznajem da je izgubio u direktnim dvobojima i zbog toga nisu zaslužili prošle godine ići u kvalifikacije, ali mislim da bi tamo puno bolje prošli nego Rječina. Zar nije 3200 očajan rezultat za jednu ekipu koja se bori za ulazak u 1. ligu, a toliko je Rječina imala. Za Crikvenicu sam prokomentirao što su ljudi svih godina govorili o njoj. Ja te igrače nikad nisam podcjenjivao, ali da im je kuglana pomagala da izbore visok plasman to nitko ne može osporiti. Svi koji su bacali na toj kuglani znaju kakvi su uvjeti tamo i kako kuglana izgleda kad pada kiša, kakva ti je lijeva ruka nakon bacanja na 1. stazi (krvava) itd...

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

Nikola je napisao/la:
bauer je napisao/la:Neznam od kud ti da je Crikvenica izgleda ipak klub za 2. ligu, pa Crikvenica nije nikad prismrdila 3. ligi, uvijek je čvrsti drugoligaš da ne kažem da je bila i član 1.b lige.
Pogledaj rezultate Rječine prošle godine i pogledaj rezultate Kleka ove godine i godinu prije nego su ušli u 1. ligu. Mislim da je Rječina dobivala utakmice sa puno manjim rezultatima nego Klek. Za Velebit priznajem da je izgubio u direktnim dvobojima i zbog toga nisu zaslužili prošle godine ići u kvalifikacije, ali mislim da bi tamo puno bolje prošli nego Rječina. Zar nije 3200 očajan rezultat za jednu ekipu koja se bori za ulazak u 1. ligu, a toliko je Rječina imala. Za Crikvenicu sam prokomentirao što su ljudi svih godina govorili o njoj. Ja te igrače nikad nisam podcjenjivao, ali da im je kuglana pomagala da izbore visok plasman to nitko ne može osporiti. Svi koji su bacali na toj kuglani znaju kakvi su uvjeti tamo i kako kuglana izgleda kad pada kiša, kakva ti je lijeva ruka nakon bacanja na 1. stazi (krvava) itd...

Klek je apsolutno jači i ima bolje rezultate što mu u konačnici neće garantirati ulaz u prvu ligu jer treba proći kvalifikacije u kojima su i Goranin, i Mlaka nekoliko puta, i Klek, i Rječina prošle godine izgorili, a to je jedna druga tema zašto klubovi iz ove regije strahovito padnu na kvalifikacijama i to svi redom, pada se između 150-200 drva od prosječne igre u lizi i to je realan problem , nijedan klub koji je bio u kvalifikacijama nije bio ni blizu igara iz prvenstva i to je činjenica.
Neznam na temelju čega donosiš zaključak da bi Velebit bolje prošao na kvalifikacijama, možda bi a možda nebi, ja mislim da bi bolje prošla Crikvenica ili Mostanje, možda bi i Visočica bolje igrala, to neznamo, znamo da su ljudi igrali i zaslužili te kvalifikacije i to treba poštivat ako smo sportaši.

kamacnik1
Nevini

Post Postao/la kamacnik1 »

Zna li netko sve rez. da vidimo šta ste pogodili

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

kamacnik1 je napisao/la:Zna li netko sve rez. da vidimo šta ste pogodili
imas kod Majne na stranici....

Odgovorite