2. HKL Zapad - muški

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2. HKL Zapad - muški

PostPostao/la zeljar » 12 tra 2016

Pintoo. Što misliš kako će se sada odigravati utakmica 1/8 finala Kupa RH izmedju KK "Pula" i KK "Ponikve" u Puli ako je kuglana neispravna.
Ipak je ovo sada utakmica na nivou države a ne na nivou regije Zapad gdje je sve moguće pa i igranje na neispravnoj kuglani. Ako su semafori neispravni,
odnosno ako krivo zbrajaju hice i čunjeve gosti iz Zagreba bi trebali imati na svakoj stazi po dva sekundanta da mogu pratiti rad semafora i sudaca.
Ako sam dobro razumio Hekua preporuka gostima je da se ne idu odmah tuširati prije nego potpišu Izvješće sa utakmice i Ekipni zapisnik.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 12 tra 2016

Poštovani!
Moj Zeljaru ja nisam ništa rekao a naročito nisam spominjao tuširanje.Svi danas govore okrenite se budućnosti (prošlo pamti)tako da ono što je bilo bilo je.A nisu dodavali nego su uzeli.Jednom sam rekao da imam za takvu kuglanu dijelova koliko hoćeš pa se sve to da lijepo srediti,no poslije svega ne dam ništa.A čunjevi kada padnu ako odmah stisneš zeleni gumb odmah se i dignu jer automat je spor kada to mora sam raditi.Sudac na stazi bi trebao biti radi igrača a ne obrnuto,takvih primjera ima na stotine.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 12 tra 2016

Heku izgleda da godine nose svoje a bilo je spomena u onoj utakmici kada ste bili očito oštećeni u Puli da ste uvidjeli grešku nakon tuširanja suci su već zdimili doma pa se niste imali kome žaliti.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Poštovani!
Dragi Cezare teško je pisanjem pokazati dozu sarkazma,ali zato sam i pisao onako.Godine idu ali pamtim i zato ni piće neću popiti sa onima koji su me prešli.Ali vidiš o ovakvim stvarima sam pisao i ja, pa prođe vrijeme i evo opet iste stvari se događaju.Valjda ne može bolje.Nije mi drago ali neka se to i drugima dogodi pa će valjda biti bolje.Ipak smo uspjeli osvojiti treće mjesto i to me jedino veseli.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 12 tra 2016

Heku, prijatelju dragi. Znam da je tvoj klub u Puli bio pokraden i da ste na taj način izgubili utakmicu što vas je na kraju stajalo da niste
bili prvi i igrali kvalifikacije za 2. ligu. Tu kradju nisu ispravili niti oni koji su za to zaduženi a neki i plaćeni (voditelj lige). Medjutim, baš iz sarkazma sam
namjerno napisao da vam je jedna postaba (devet čunjeva) dodana a ne oduzeta, odnosno ukradena, i to nisam stavio pod navodnike.
Kada smo već kod kuglane u Puli da li možda znaš da li ista ima važeću licencu i tko ju je izdao.
zeljar
Raspisani lik

Poštovani!
Dragi Bog.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bauer » 06 lip 2016

Dragi moji ravnogorci, upućujem Vam velike čestitke na sjajnom uspjehu i ulasku u polufinale kupa ... :D
bauer
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la bubimir » 07 lip 2016

pridužujemo se čestitkama... eto baš je zanimljiv taj Kup.. ravnogorci s 3300 u Ozlju ušli u polufinale a mertojak/također Ozalj/ s 3600 ispao...
bubimir
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pintoo » 15 srp 2016

Moze li Goranka nako sto sam vidio prijelazni rok, na vrh 2. Lige? :D
pintoo
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 15 srp 2016

pintoo je napisao/la:Moze li Goranka nako sto sam vidio prijelazni rok, na vrh 2. Lige? :D

Pintoo. Je li to provokativno ili dobronamjerno pitanje. Na koju prinovu misliš. Mladog Skendera ili "starog isluženog ratnika" gospodina
Feanju Vica.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.