Kup regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
Pele
Zna gdje su sva slova

Re: Kup regije Zapad

Post Postao/la Pele » 08 tra 2015, 22:26

Cezare , Cezare,ti stvarno nemaš drugog posla nego tražiti dlaku u jajetu (doduše bio je Uskrs)
Pusti ljude neka kuglaju dok još imaju para....

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 tra 2015, 08:20

Pele je napisao/la:Cezare , Cezare,ti stvarno nemaš drugog posla nego tražiti dlaku u jajetu (doduše bio je Uskrs)
Pusti ljude neka kuglaju dok još imaju para....
Oooooo već sam se pobojao da ti se nešto dogodilo kad te nema na forumu. Ja ne tražim dlaku u jajetu već se ne dam zaje…..i. Pa čemu onda objava pravila za KUP http://www.kuglanje.hr/files/Kup_2015.pdf i to na službenim stranicama HKS a sam predsjednik NK HKS-a sa svojim klubom na svojoj domaćinskoj (Gospić) kuglani će prekršiti pravila koja je sam napisao i potpisao. Zar smatraš da su klubovi u regijama Centar, Sjever, Istok (za Jug ne znam kako igraju) toliko bogati ili glupi da se drže tih pravila. Zbog čega klubovi u tim regijama igraju tri četiri utakmice da bi došli do svoja tri predstavnika koji će ih predstavljati u završnici KUP-a. Umjesto da je svim klubovima čast da igraju KUP RH ti pričaš o nekim „parama“ . Možda je greška u nazivu možda bi se to natjecanje (takmičenje da bi ti shvatio) trebalo zvati „KUP maršala ….. „ U nogometu se igra od onog najnižeg ranga pa nitko ne odustaje. Btw zašto nisi došao na Plitvice…………… prpa.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 09 tra 2015, 10:04

Cezare u pravu si što se tiče KUP-a RH za regiju Zapad. Sve lijepo piše u Pravilniku HKS-a. Medjutim, zašto taj Pravilnik za odigravanje KUP-a RH
u kuglanju za 2014.2015.godinu je tek 08.travnja 2015.godine objavljen na stranicama HKS-a. Da li to nije trebalo biti objavljeno još u 10.mjesecu 2014.godine.
Baš i mene zanima što će biti sa klubovima 2. lige RZ koji nisu nastupili u KUP-u. Ukoliko jedini i najbolji voditelj RZ ne poduzme potrebne radnje
za kažnjavanje istih mislim da bi onda netko drugi to trebao učiniti (KSKŽ). Osobno smatram da klubove 2.lige RZ koji nisu nastupili u KUP-u treba novčano
kazniti i izbaciti iz 2. lige.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 tra 2015, 10:43

Moj zeljar sad će opet paljba na nas dva da pametujemo samo neka pišu..... O kakvom ti raspisu u 10 mjesecu pišeš pa to bi bili prekomplicirano zar nisi vidio da su raspis za kvalifikacije poslali klubovima 07.04.2014 u 15.00 sati a rok prijave je danas 09.04.2015.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 09 tra 2015, 22:53

Cezare,Cezare,zašto bi ja trebao biti na Plitvicama? Pa moj klub je niželigaš,šta on ima tamo tražiti?
Kaže Zeljko da je kratak rok, pa tko je naumio igrati treba mu jedan sat da se prijavi.
I onda to nije dlaka u jajetu? Kuglajte momci dok još ima para, jer vi to volite,a ove prazne priče su za dokolicu.

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 12 tra 2015, 13:12

bogami dokolica
Cezar bi izbacivao klubove iz druge lige jer nisu igrali kup, ma zamisli !!!
---- vas kup, jake stvari , večina klubova jedva sklapa kraj sa krajem, uglavnom trošimo svoje pare ( kako kaže pele jer volimo to ) sad bi trebalo dodat još 3 utakmice , ili 4 na vrh radi kupa :?:
glupost , kao i dosta toga u ovo doba besparice kad sve šta se izmišlja , a izmišlja se topla voda , ide na dodatni trošak klubovima umjesto da je obrnuto

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 12 tra 2015, 14:09

jeremija je napisao/la:bogami dokolica
Cezar bi izbacivao klubove iz druge lige jer nisu igrali kup, ma zamisli !!!
jebo vas kup, jake stvari , večina klubova jedva sklapa kraj sa krajem, uglavnom trošimo svoje pare ( kako kaže pele jer volimo to ) sad bi trebalo dodat još 3 utakmice , ili 4 na vrh radi kupa :?:
glupost , kao i dosta toga u ovo doba besparice kad sve šta se izmišlja , a izmišlja se topla voda , ide na dodatni trošak klubovima umjesto da je obrnuto
Ma gdje si ti jeremija pročitao i jednu riječ o izbacivanju klubova iz druge lige zato što nisu odigrali KUP. Ja sam samo pitao što će biti sa klubovima koji ne odigraju KUP a u raspisu HKS lijepo piše da su prvo i drugo ligaški klubovi obavezni igrati KUP i da se KUP igra sustavom eliminacije. Znači te propozicije su napisane reda radi a neka se igra kako kome padne na pamet. Pričaš o besparici pa prošla su vremena socijalne osjetljivosti tko ima igrat će a tko nema na žalost neće. I ja volim kuglanje i bavim se kuglanjem možda više nego si ti star (37 godina) moj klub se natjecao u trećoj ligi i mi smo se dobrovoljno javili za odigravanje KUP-a isto kao i ogulinski Obrtnik i Rakovica mada nisu bili obavezni. Znači klubovi sa Istoka Centra i Sjevera su po tvome pre bogati ili ludi. Onda neka gospoda iz HKS napišu propozicije i naglase da svaka regija mora dati tri predstavnika a ne da prvo i drugo ligaški klubovi su obavezni igrati i neka napišu da se igra kako tko hoće može i bacanjem kockica a ne naglasiti da se igra sustavom eliminacije. I kad se tako napiše nitko se neće ni buniti ni pitati zašto tako a ne ovako. A ne oni su kao i naša vlada jedno pišemo a drugo radimo pa ako prođe prođe ……..

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 12 tra 2015, 18:56

Cezare,Cezare,šta ako prođe prođe, gdje tu vidiš interes da neko nekoga obmanjuje ili lihvari?? Taj HKS je tebi "crvena krpa",
sve počinje i završava sa njima ,i svaki postupak je negativan. Dobro je Jeremija primjetio, ti si jasno naglasio da što će biti
sa drugoligašima koji ne igraju Kup(?) , znači treba ih kazniti! To je nedvosmisleno!
Umjesto da djeluješ da HKS ne kazni nikoga jer ionako nema para , ti insistiraš na tome "šta će se dogoditi?
Olabavi malo,daj neki savjet,ukaži ljudima nešto pozitivno,rekao si da 37 godina nisi bacio u vjetar.
Budi malo pozitivan,pa će ljudima biti neugodno raditi promašaje,ako ih ima?
Živio ti meni
Valjda će ovaj post ostati.......?

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 12 tra 2015, 19:11

isprike Cezaru , ruke rade svoje , a glava ne sluša , ili obrnuto , neznam ni sam :D

uglavnom onaj moj post je bio namijenjen Zeljaru , jer on bi eto izbacivao klubove iz druge lige

a ovo sve ostalo vrijedi i ostaje , neznam na kojoj planeti žive čelnici HKS-a , ali i ja bi volio biti tamo ;)

jer oćito je da im je dobro , to svi znamo i kako , barem za regiju zapad i vodstvo iste

nemam ništa protiv raznoraznih natjecanja i manifestacija , tipa ovog kupa , ali nitko se nije zapitao kod donošenja odluke da klubovi prve i druge lige su obavezni sudjelovat dali si to mogu priuštit , jer znam za dosta njih baš i ne

a za ovo napisano ko ima neka igra a ko nema ko ga j... nemam komentara , tu se ionako nema šta za dodat :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 12 tra 2015, 19:45

Pele o tvom pravopisu već su drugi sve rekli. Ja jesam jasno naglasio da što će biti sa klubovima koji nisu nastupili i PONOVNO PITAM ali nigdje nisam rekao da ih trena izbaciti iz druge lige. Pa i savjet sam dao da se napišu propozicije i naglase da svaka regija mora dati tri predstavnika a ne da prvo i drugo ligaški klubovi su obavezni igrati i neka napišu da se igra kako tko hoće može i bacanjem kockica a ne naglasiti da se igra sustavom eliminacije. Evo daj pročitaj raspis za veterane gdje kaže "Kotizacija će se odrediti naknadno i to na temelju broja prijavljenih" to mogu prodati možda tebi meni ne. Ako se zna koliko je cijena sata kuglane i koliko je sudačka satnica plus medaljice onda se zna koliko je kotizacija za pojedinca. Živio ja tebi.

Odgovorite