Kup regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Re: Kup regije Zapad

Post Postao/la kegelmaniak » 13 tra 2015, 08:41

Nije tu uopće pitanje kako i tko će igrati i s koliko para.
HKS koristi jeftine političke metode nešto tipa "vuk sit a koze na broju". Napišu one bedaste propozicije za kup u travnju za tekuću sezonu kada se sve na regijama i županijama odigralo i tako zapravo daju legitimno regijama i županijama slobodne ruke da igraju kup kako tko hoće zbog kakti optimizacije troškova a sebe operu od odgovornosti jer oni su eto napisali propozicije i rekli kak to treba izgledat. Zapad se ne dira iz svima znanih razloga, baš me zanima kako bi reagirali da i ostatak regija provede tu formulu?
Ovo za obvezno sudjelovanje prvoligaških i drugoligaških klubova je ok. E sad ak se igra po turnirskom sistemu kao na zapadu onda sami sebi skaču u usta jer je eliminacijski pristup natjecanju zapravo puno jeftiniji. Odigraš jednu utakmicu s rezervama u trening modu, izgubiš i to je to :mrgreen: .

Šalu na stranu, problem je kada se donose propozicije koje nitko ne poštuje i to se uredno tolerira. Gdje to vodi? Što će nam kvragu onda HKS? Zašto plačamo članarinu? Aha da, netko je već odgovorio na to pitanje kada su se povlačile paralele s NBC-om...

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 13 tra 2015, 10:54

Vidite da se u regiji Zapad dogadja i nešto dobro. U raspisu za završnicu kupa RH u RZ cijenjeni voditelj je napisao da će sve četiri ekipe
biti nagradjene plaketama a prve tri medaljama. Pobjednici prelazni pehar. Rečeno ispunjeno. NM je odriješio "kesu" i vidim da su sve četiri ekipe dobile
PRIZNANJA a ne plakete. Vjerovatno su jako skupe i kvalitetne. Molio bih dragog voditelja da objavi na ovim stranicama gdje se mogu kupiti i po kojoj
cijeni ovakva Priznanja. Za svaku pohvalu što se odnosi na dodjeljena priznanja tj. na kvalitetu istih.
Iskrene čestitke KK "Velebitu" na osvojenom prvom mjestu kao i drugom KK "Istri" i trećem KK "Crikvenici". Želim im puno dobrih retultata
u samoj završnici. Zašto je MKK "Karlovac" odigrao tako slabo meni je neobjašnjivo bez obzira na nenastup njihovoh najboljeg Igrača K. Maneva.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 13 tra 2015, 14:02

Zeljar trebao si predočiti našim forumašima ovo vrijedno PRIZNANJE koje je vjerojatno dodijelio HKS kada se vidi grb saveza.
http://kkzeljeznicar.com/images/PICT2530.JPG
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 26 sij 2017, 12:33

malo da oživimo temu
radi se o prvom kolu Kupa Primorsko Goranske županije
koristim priliku kako bi se naklonio genijalnom vođi i voditelju natjecanja u gore navedenoj regiji ( mislim da nije potrebno naglašavat o kome se radi )
a zašto naklon genijalcu ?
jer stvarno treba biti na višem nivou svjesti da bi se nešto ovakvo izmislilo i sprovelo u djelo
naime , ove godine na području PG županije sudjeluje 8 ekipa
znači idealan broj da se odigra kup sistem na ispadanje , ali to bi bilo po pravilima i propozicijama pa samim time nije ni zanimljivo jer genijalac mora izmislit toplu vodu :lol:
i shodno tome odluka je da se finale regije igra na " neutralnoj " kuglani Mlaka i to između 6 ekipa
da bi se došlo do toga broja ždrijebom je odlučeno da 4 ekipe ulaze direktno u finale , a od ostalih 4 kroz 2 para dobiju se još 2 sudionika finala
ako ovaj fino razrađen sistem nije dokaz genijalnosti našeg vrlog vođe neznam šta može biti :lol:

svaki komentar je suvišan :oops:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 26 sij 2017, 13:29

Pa nije NM više voditelj RZ.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 26 sij 2017, 15:20

zeljar je napisao/la:Pa nije NM više voditelj RZ.
Tim gorije. Jer onda ispada da i nije problem bio u njemu. :roll:
A ovaj sustav je stvarno nevjerovatan i poprilično maštovit. Jedino mi nije jasno zašto nisu onda išli do kraja i ždrijebom izvukli prva tri mjesta i bok. Još bi više uštedjeli :roll: :mrgreen:
Luko Del Ponte

pintoo
Tek protipkao

Post Postao/la pintoo » 26 sij 2017, 16:02

Nije voditelj regije zapad, al je tajnik KS prim.- gor. županije i kao takav vodi KUP te iste županije, tako da voditelj regije nema skoro nikakve veze s tim, a da KUP vodi voditelj regije zapad uvjeren sam da ne bi ni priblihno bio ovakav glup raspoed! I jos stavi te dvije utakmice predkola KUP-a u 16.00 sati, u vrijeme kad neki rade ili su malo prije dosli s posla. Velika većina ne živi od kuglanja ( kao neki kojima je i predobro živjet od kuglanja ), tako da....uglavnom KATASROFA i neka se NM ugleda na KS karlovacke županije u kojem se tocan raspored zna ohoho unaprijed i gdje je sve u skladu s propisima!!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 26 sij 2017, 16:16

pintoo je napisao/la:Nije voditelj regije zapad, al je tajnik KS prim.- gor. županije i kao takav vodi KUP te iste županije, tako da voditelj regije nema skoro nikakve veze s tim, a da KUP vodi voditelj regije zapad uvjeren sam da ne bi ni priblihno bio ovakav glup raspoed! I jos stavi te dvije utakmice predkola KUP-a u 16.00 sati, u vrijeme kad neki rade ili su malo prije dosli s posla. Velika većina ne živi od kuglanja ( kao neki kojima je i predobro živjet od kuglanja ), tako da....uglavnom KATASROFA i neka se NM ugleda na KS karlovacke županije u kojem se tocan raspored zna ohoho unaprijed i gdje je sve u skladu s propisima!!!
Strašno. Ali u biti županijskim savezima se dalo slobodne ruke da donašaju propozicije za kup kako im paše. Da se mene pita ja bi to regulirao na način da ipak regija ili nacionalni savez "amenuju" propozicije natjecanja u II. stupnju. Iako, možda ne bi s time u ovome slučaju dobili ništa :roll: .
Koliko znam sve druge županije igraju kup sistemom s manje ili više odstupanja...
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 26 sij 2017, 20:38

Pinto govoriš da je NM tajnik KS PGŽ. A što tajnik ima sa natjecanjima u županiji. Mislim da svaka županija ima Natjecateljsku komisiju (predsjednika i barem
dva člana) koja bi trebala provoditi natjecanja na nivou županije.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 27 sij 2017, 10:49

zeljar je napisao/la:Pinto govoriš da je NM tajnik KS PGŽ. A što tajnik ima sa natjecanjima u županiji. Mislim da svaka županija ima Natjecateljsku komisiju (predsjednika i barem
dva člana) koja bi trebala provoditi natjecanja na nivou županije.
Je... Evo je: (bar tak piše na webu)
Natjecateljska komisija:
Mladen GRBAC - predsjednik,
Lores AGOTIĆ i Nikola MAJNARIĆ - članovi.
Luko Del Ponte

Odgovorite