Kuglane regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije

Re: 2. HKL Zapad - muški

PostPostao/la heku » 10 lis 2012

Josipe Josipe1 evo kako si upao u zamku kada se nešto mora objašnjavati onima koji površno prate pravila.Čunjevi mogu biti x godina ako odgovaraju propisu o širini uzmi šubler i odmah vidiš da li su previše stučeni.Neka ti znalci sa Pampasa odgovore koliki su im čunjevi a tamo je izmjereno 10,6 a mora biti minimalno 10.8 ili sam pogrešno informiran.Drugo kakve veze ima koliko se utakmica igra i kada,danas pripremiš kuglanu i postolja i ako si sposoban evo 600. Dođem u jutro u Skrad kuglana friško namazana naglancana meni to ne smrdi nego miriši i evo ti mene na stazi.Ma 600 u malom prstu.a kad tamo jedva 540 i što sad.Pa normalno da ne valja kuglana tko će priznati lošu igru.Ali jedna stvar je činjenica da su na kuglanama Sindur bez kuglica nego ona sr... od Funka jer imate Funk kuglane, bilo bi jako puno puno rezultata preko 600.
PS.Jedva čekam komentar Bauera za prvo kolo da pukneš od smijeha.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la syndur » 10 lis 2012

gm1978 je napisao/la:
čep je napisao/la:U Skradu su čunjevi potrošeni!Tamo su 5 godina otkad je kuglana postavljena, i bilo je sezona kad su igrali tamo i 3 kluba(žene goranina mislim). Nemojte mi reći da su drva u redu ako dobar igrač Skender (bivši prvoligaški igrač) pravi 520 drva!
Koliko je Klek tamo našao,KUČAN,Peršić,Bosanac iz Plitvica???
Još kažete da se propisno čisti i održava,maže! Šta bi tek bilo da se to ne radi??
ako nema love,nema-jebiga tako je kako je,svima isti uslovi!

Samo da budu imali love za par metara drva za zimu,jer može biti Pingvin tulum!!!! :)

Zanimljivo razmišljanje. Znači,ako navedena trojka ne odigra na 600,ne valja kuglana. Svašta.
Naime,radi se o tri vrlo dobra igrača,koji ipak nisu takav kalibar da bi se po njihovoj igri mogla ocijenit ispravnost kuglane.

Dovedite Konikom i eto ih barem četvorica preko 600.

E moj gm1978, volio bi vidjet tu četvorku iz Konikoma tko bi imao 600.koliko su puta igrao u Skradu????? :roll:
syndur
Tek protipkao

PostPostao/la josip1 » 10 lis 2012

E moj gm1978, volio bi vidjet tu četvorku iz Konikoma tko bi imao 600.koliko su puta igrao u Skradu????? :roll:[/quote]

e syndur tu si u krivu
baš taj igrač je roku 15 dana imao rezultat gdje je sam sebe pobijedio oko 70 čunjeva i od toga nije pravio ikakvu famu
jako dobro pozna kuglanu u Skradu i dosta puta je gledao naše susrete
netko je spomenuo mene i mojih 520 čunjeva- kada sam loše igrao imao sam i manje
pred nekoliko godina sam imao u Gospiću ispod 500(485)kada sam igrao mnogo bolje nego sada
i
nisam optužio kuglanu u Gospiću već svoju igru
a za 2-3 godine
imao sam na istoj kuglani 596 i bila je slično pripremljena- samo sam ja mnogo bolje odigrao
i u obje igre imao sam rezultat kako sam odigrao
josip1
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la syndur » 10 lis 2012

josip1 je napisao/la:E moj gm1978, volio bi vidjet tu četvorku iz Konikoma tko bi imao 600.koliko su puta igrao u Skradu????? :roll:

e syndur tu si u krivu
baš taj igrač je roku 15 dana imao rezultat gdje je sam sebe pobijedio oko 70 čunjeva i od toga nije pravio ikakvu famu
jako dobro pozna kuglanu u Skradu i dosta puta je gledao naše susrete
netko je spomenuo mene i mojih 520 čunjeva- kada sam loše igrao imao sam i manje
pred nekoliko godina sam imao u Gospiću ispod 500(485)kada sam igrao mnogo bolje nego sada
i
nisam optužio kuglanu u Gospiću već svoju igru
a za 2-3 godine
imao sam na istoj kuglani 596 i bila je slično pripremljena- samo sam ja mnogo bolje odigrao
i u obje igre imao sam rezultat kako sam odigrao[/quote]
Doktore u ovoj priči se radi o igračima Konikoma i ciframa od 600 na kuglani u Skradu,a ne o Vama i meni.Vi i ja smo u kuglanju amateri,pa bih zaista volio vidjeti rezultate profesionalaca Konikoma. PS bez pocjenjivanja bilo kojeg igrača
syndur
Tek protipkao

PostPostao/la heku » 10 lis 2012

Opet ja.Jel vi to pričate o istim stvarima.Josip jedno Sindur drugo.Kako vam ista tema bježi iz fokusa.Pa da nastavim.Vidi Poleta kako dobro igra ,pa kad Bejci odvali dobar rezultat evo kandidata za sam vrh.A za kuglanu ne brinite jer kad naš Voditelj sam smišlja pravila a umislio si je da je jači od pok.Marina ili Marinkovića(nije im ni do koljena)onda moraju svi govoriti na Zapadu je nešto trulo opasno trulo.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la jeremija » 10 lis 2012

heku,mislim da su čunjevi u skradu syndur,ako sam u krivu neka me neko ispravi
jeremija
Tek protipkao

PostPostao/la josip1 » 11 lis 2012

za analitičare
1. U ovom kolu nitko nije imao 600 drva u II.HKLZ- znači niti jedna kuglana ne valja
2. Dapače igrači koje je netko naveo kao one kojima je 600 lako napraviti-nisu baš previše blizu 600
3. U Skradu (žačudo) opet nisu bili najmanji rezultati
josip1
Zna gdje su sva slova

Kuglane regije Zapad

PostPostao/la sasa » 11 lis 2012

evo nova tema samo za čarke vezane uz kuglane

oni koji pogode 14 od 15 lohova u pune (istih lohova, ne pola lijevih i pola desnih) i nemaju 100 u pune mogu reći da svoju igru nisu prilagodili uvjetima na kuglani

oni koji ne mogu pogoditi toliko lohova nemaju pravo pričati nego trebaju ići trenirati
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Kuglane regije Zapad

PostPostao/la Krunoslav » 11 lis 2012

sasa je napisao/la:evo nova tema samo za čarke vezane uz kuglane

oni koji pogode 14 od 15 lohova u pune (istih lohova, ne pola lijevih i pola desnih) i nemaju 100 u pune mogu reći da svoju igru nisu prilagodili uvjetima na kuglani

oni koji ne mogu pogoditi toliko lohova nemaju pravo pričati nego trebaju ići trenirati

Saša da ti nisi možda policajac, jer su uvjek vozači krivi, nikad cesta (nisu se prilagodili uvjetina na cesti). :lol:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Kuglane regije Zapad

PostPostao/la Krunoslav » 12 lis 2012

a što kažete na ovo mazanje kuglane http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... pMZMW8Fw20
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.