KVALIFIKACIJE ZA 2.LIGU

Natjecanja i novosti iz regije

Re: KVALIFIKACIJE ZA 2.LIGU

PostPostao/la cezar » 23 tra 2013

bauer zar se ti ne sječaš kad ste igrali na Plitvicama da je su u prvoj satnici igrala samo dva igrača a ostale satnice su bile pune . Kod tebe i kod gazde u trećoj i četvrtoj satnici igrač baca sam. Pa ni na treningu niko ne voli bacat sam. Po svim pravilima raspored bi trebao ići ovako.
A B
C A B C
B C A B
A B C A
C A B C
A drugi dan A je ekipa sa najmanjim ukuprim rezultatom B ekipa sa drugim rezultatom a C je ekipa sa najboljim rezultatom iz prvog dana.
Koji smo mi kreteni mi se tu zajebavamo a veliki gazda se negdje smije ako zna otvoriti ovaj forum
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 24 tra 2013

Zagreb12345 i ti pomalo mlatiš. Navodiš kada su se kvalifikacije igrale na četiri staze da su u prvoj satnici igrale dvije ili tri ekipe.
U prvoj satnici su uvijek igrale dvije ekipe. Kod muškaraca u prvoj satnici dvije ekipe i onda sedam satnica po četiri ekipe. 1 x 2 + 7 x 4 = 30 igrača,
odnosno pet ekipa. Kod žena u prvoj satnici 2 ekipe i onda četiri satnice po četiri ekipe. 1 x 2 + 4 x 4 = 18 igračica, odnosno tri ekipe. Niti jednom
u prvoj satnici nisu igrale tri ekipe.
zeljar
Raspisani lik

Cezar stvarno si u pravu da se može igrati u devet satnica. Tvoja matematika 6 x 3 = 18/2 = 9 znači da bi se to igralo jedan dan jer 18 igrača
nastupa i prvi i drugi dan- Dakle, igralo bi se u devet satnica po 2 igrača. Dragi voditelj lige bi sigurno odredio da jedan igrač započinje na stazi 1 a drugi na
stazi 3.
Molim te da ti meni pojasniš kako bi se odigralo u devet satnica dva dana a da netko ne baca u danu dva puta.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 24 tra 2013

zeljar je napisao/la:Cezar stvarno si u pravu da se može igrati u devet satnica. Tvoja matematika 6 x 3 = 18/2 = 9 znači da bi se to igralo jedan dan jer 18 igrača
nastupa i prvi i drugi dan- Dakle, igralo bi se u devet satnica po 2 igrača. Dragi voditelj lige bi sigurno odredio da jedan igrač započinje na stazi 1 a drugi na
stazi 3.
Molim te da ti meni pojasniš kako bi se odigralo u devet satnica dva dana a da netko ne baca u danu dva puta.

A gdje si ti to pročitao da sam ja rekao da se u 9 satnica odigraju cijele kvalifikacije
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Cezare pročitaj svoj komentar od 23,travnja 2013.godine gdje si napisao da je moguće igrati u devet satnica i da sam se
ja z.....o. I Lukodp ti je odgovorio da bi u jednom danu dvojica igrača morali imati dva nastupa.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 24 tra 2013

Pa pogledaj jel moguče odigrat u 9 satnica ako su slova klubovi a brojke igrači a u ekipi je 6 igrača koja dva igrača igraju dva puta u istom danu :?: :?:
1 satnica A1-B1
2 satnica C1-A2
3 satnica B2-C2
4 satnica A3-B3
5 satnica C3-A4
6 satnica B4-C4
7 satnica A5-B5
8 satnica C5-A6
9 satnica B6-C6
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 25 tra 2013

cezar je napisao/la:Pa pogledaj jel moguče odigrat u 9 satnica ako su slova klubovi a brojke igrači a u ekipi je 6 igrača koja dva igrača igraju dva puta u istom danu :?: :?:
1 satnica A1-B1
2 satnica C1-A2
3 satnica B2-C2
4 satnica A3-B3
5 satnica C3-A4
6 satnica B4-C4
7 satnica A5-B5
8 satnica C5-A6
9 satnica B6-C6

Play of the day. :lol:
A na ostale dvije staze se još može odigrati i neznam, neki turnir, čist da se popune termini i pokrpa proračun... ;)
Ma nema vam to veze, u svakom slučaju igrati ćete kak vam šef kaže, dok ga ne smjenite :mrgreen:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 25 tra 2013

lukodp nisam ja ni mislio da se to igra na taj način :lol: već sam htio zeljaru pokazati i dokazati da je izvedivo :roll: a ovakvu glupost ne bi mogao izmisliti ni kako ti kažeš naš „šef“ ili možda i bi :roll: :?: :oops:
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la jeremija » 25 tra 2013

svi tu nešto pametujete protiv " šefa " , a kad ga se treba smjenit pa se primit njegovog posla onda ste tiho ko rit !? ( ako neznate šta je rit,da vam prevedem-guzica )
lako je ovdje pametovat,ja bi ovo,ja bi ono,bla bla ovo u prazno,bla bla ono u prazno...
jeremija
Tek protipkao

PostPostao/la zeljar » 25 tra 2013

Jeremija, budi dobar pa nam reci s čime se hraniš kada si tako pametan. Možda i mi promjenimo jelovnik.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.