KVALIFIKACIJE ZA 2.LIGU

Natjecanja i novosti iz regije
jeremija
Tek protipkao

Re: KVALIFIKACIJE ZA 2.LIGU

Post Postao/la jeremija » 25 tra 2013, 18:47

zeljar je napisao/la:Jeremija, budi dobar pa nam reci s čime se hraniš kada si tako pametan. Možda i mi promjenimo jelovnik.
tebi promjena nije potrebna

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 27 tra 2013, 09:39

Rezultati kvalifikacija će se moć pratiti na :?: :?: http://kkzeljeznicar.com/
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 28 tra 2013, 17:30

I evo kvalifikacije za popunu druge lige su gotove,za neke uspješno,za neke ne,ali tako je to u kvalifikacijama

novi ( stari ) drugoligaši su crikvenica i obrtnik iz ogulina kojima želim puno sreće najesen

sada svi očekujemo ( sa nestrpljenjem ) prijedloge za reorganizaciju ( jer bit če ih,naravno )

došlo je do zanimljive situacije ( službeno još ne,ali nakon sljedećeg tjedna hoće ) da će treća liga istra-primorje brojat 10 članova,lika-ogulin 12,a karlovac-gorski kotar 13

slijedom navedenog neki bi mogli doći do zaključka da im je liga od 13 klubova preskupa za natjecanje ,a iz toga slijedi...!?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 29 tra 2013, 09:29

jeremija je napisao/la:slijedom navedenog neki bi mogli doći do zaključka da im je liga od 13 klubova preskupa za natjecanje ,a iz toga slijedi...!?
vidi se da si "nevin" sad će počet kuka i motika a tako ti je nakon svakog odigranog prvenstva. Sad se kuju planovi za novu reorganizaciju a oni koji se bune ili traže promjene (ali samo za svoj interes) oni se ili ugase kao klub (KK Lokomotiva) ili im plan propadne KK :?:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 29 tra 2013, 15:12

e sad ko je "nevin" neznam baš
nisi moj post čitao sa razumjevanjem

leo
Tek protipkao

Post Postao/la leo » 11 svi 2013, 13:24

Zanima me koje su ovo bile neuspješne kvalifikacije za ulazak u 1.ligu za Begića.Ja ih znam za 5, ali mislim da ih je bilo i više pa me zanima koji je to točan broj.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 26 tra 2014, 21:56

Forumaši RZ što kažete na kvalifikacije za 2.HKLZ. Informacija na stranicama voljenog voditelja na pretek..........

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 27 tra 2014, 10:48

Sad je ovo već zabrinjavajuća pojava da NITKO iz Saveza,mislim na novokomponirane strukture, ne reagira na SVA ova neukusna,
neregularna i nesportska zbivanja u regiji Zapad.Predsjednik Saveza je u inauguracijskom govoru isticao i govorio sasvim neke druge
stvari od organizacijskih do praktične primjene,obećavajući med i mlijeko u organizacijskom ustrojstvu i otvorenosti rada Saveza.
Do sada, nažalost od svega rečenog - samo nepoznanice.
Voditelj SVIH liga u regiji Zapad nije više član IO HKS-a,nema rukovodeću funkciju (ber se javno nije obznanilo), odrastao-punoljetan,
nije mu potrebno tutorstvo izvršnih organa Saaveza ILI se na ovaj način plaćaju u prošlosti izvršene usluge,pa je čovjek i nadalje
nedodirljiv.
Postavljam si pitanje : a) što će biti sa ovim kvalifikacijama za drugu ligu kada se završi redovan sudski proces na koji se odlučuje KK
Vinodol i kojega će na osnovu svih pravnih parametara i dobiti ?
b) Nisam nigdje vidio rezultat ponovljene utakmice KK Šubićevac - KK Rijeka, KOJA se MORALA odigrati prema
Zaključku NK-e ili je i ta komisija samo radi paradiranja po papirima? Ako nisi odigrale,kako je prvenstvo ženske
druge lige Zapad-Jug, regularno? Ili opet postoje neka Pravila koja mi obični smrtnici nepoznamo?
Inače,prvi dan kvalifikacija u Rijeci za ulazak u drugu ligu (kuglnom se pogodovalo kuglačima iz Lošinje što mislim da je nekorektno) je
nažalost pokazao realnost i činjenicu da je druga liga SAMO djelić jača od treće lige.To su slabi rezultati za igrače u jeku završetka
prvenstva kada su svi u punoj formi??? za drugu ligu i plesati tamo jednu godinu, već je druga priča.Vidjet ćemo drugi dan,drugi dan
nosi puno tog neviđenog!
Pozdrav,

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 27 tra 2014, 11:36

Stari ljudi su znali reći kad je neko novi došao na nekakav visoki položaj da " svaka nova metla mete dok je nova" a ova metla je stara pa mete kao i ona prethodna. Predsjednik je zaokupljen Matersom jer koliko sam upoznat slab je odaziv igrača iz PG županije. Nigdje ni slova nije bilo da Velebit II odustaje od kvalifikacija niti da se kvalifikacije igraju na Mlaci (na famoznom Plenumu RZ donesena odluka da se igra na neutralnoj kuglani). To je već četvrta ne regularnost u ovoj sezoni ali..........

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 27 tra 2014, 12:30

Baš me zanima ako dodje do novih kvalifikacija za 2. HKL RZ (jer KK "Vinodol" najavljuje traženje pravde na redovnom sudu) tko će snositi
troškove istih. Što KK "Velebit" II ne igra kvalifikacije mislim da je i pošteno s obzirom na igrače koji su proteklu sezonu za njih nastupali.
Cezare plačeš da nismo informirani u svezi kvalifikacija za 2. ligu- Pa da li mi mali ljudi moramo baš sve znati. Otvorice stranice velikog
vodje i na Aktualnim vjestima imaš sve o Mastersu u Rijeci. J...š kvalifikacije. Vidiš i sam da nisu vrijedne spomena (po nečijem mišljenju). Tu se
lova ne vrti.

Odgovorite