IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

Natjecanja i novosti iz regije

IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

PostPostao/la cezar » 07 svi 2013

Za oko su mi zapele točke 3. i 7. dnevnog reda :shock: u 2013. se raspravlja o financijskom izvješću u 2011. godini i dodjeljuje se nagrada za najboljeg kuglača/icu u 2011.Ali ako je kako piše dnevni red sastavio NM onda se nije valjda znala cijena čokolada za usluge u 2011. godini ;) kao na prošlogodišnjem plenumu klubova regije zapad.Primorci sad vam je prilika za kadrovske promjene :?
http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/Poziv ... pstinu.htm
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

Re: IZBORNA KUPSTINA KS PGŽ

PostPostao/la zeljar » 07 svi 2013

Koliko sam ja shvatio iz dnevnog reda za izbornu skupštinu kuglaćkog saveza PGŽ redovna skupština 2012.godine nije niti održana.
Da je održana razna izvješća za 2011-godinu bi bila razmatrana na toj skupštini kao i proglašenje najboljih 2011.godine. Ako skupštine (redovne)
nije održavao HKS ne moraju niti oni. A što je to kažnjivo nema veze. Psi laju a karavane prolaze.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 11 svi 2013

I kako je prošla izborna skupština PGŽ? Tko je proglašen za kuglača/čicu PGŽ za 2011. godinu
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la devetka987 » 12 svi 2013

zeljar je napisao/la:Koliko sam ja shvatio iz dnevnog reda za izbornu skupštinu kuglaćkog saveza PGŽ redovna skupština 2012.godine nije niti održana.
Da je održana razna izvješća za 2011-godinu bi bila razmatrana na toj skupštini kao i proglašenje najboljih 2011.godine. Ako skupštine (redovne)
nije održavao HKS ne moraju niti oni. A što je to kažnjivo nema veze. Psi laju a karavane prolaze.

Pa neznam što se čudiš. Podpredsjednik HKS-a je iz tog saveza. Ako HKS-u nije potrebna Skupština 4 godine što je 2 godine za jedan savez pogotovo kad ima NM-a :)
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 12 svi 2013

E moj prijatelju Devetka987. Ja se uopće ne čudim već konstatiram kao i ti. Samo je žalosno što nitko na takve stvari ne reagira.
Takodjer je žalosno što NM i dalje je voditelj svih liga i takmičenja regije Zapad. Ja osobno smatram da vodi samo jednu ligu da niti
jedno kolo tablica ne bi bila točna a pogotovo ovako. NM ne poštuje niti kalendar natjecanja koji je sam izradio da bi poštivao ljude odnosno
kuglače.Izgleda da se ove godine niti neće održati prvenstvo veterana regije. Proteklih godina prvenstvo veterana regije uvijek se igralo nakon
prvenstva RH što nema nigdje na ovom svijetu.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 13 svi 2013

Čestitke dopredsjedniče Grbac a jučer mi se nisi htio pohvaviti ;)
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 14 srp 2014

Bauer. Najvjerovatnije greškom ste stavili na stranice KS PGŽ raspored za 2013./2014.godinu za prvu mušku i žensku ligu a trebalo je staviti
raspored za 2014./2015.godinu.
Ako ste u mogućnosti objavite datum održavanja PLENUMA RZ da i ostali puk to zna. Unaprijed se zahvaljujem.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 24 srp 2014

Bauer daj nam reci ako znaš kad će PLENUM i što se čeka sa njim................priča se da je Loki smjenjen ...............javi seeeeeeeeeeeeee
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 25 srp 2014

Cezare zašto Bauera pitaš kada će famozni Plenum. Pa postavi to pitanje velikom nezamjenjivom voditelju. Ako on nezna onda to može znati
samo još jedna osoba (nije u pitanju Mikac).
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 25 srp 2014

zeljar posto si gori od moje žene zašto zašto zašto pa valjda mogu pitati nešto i nekog za nešto po svojoj volji a zašto pitam baš bauera to znam ja .............
cezar
Raspisani lik

Sljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.