IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

Natjecanja i novosti iz regije
zeljar
Raspisani lik

Re: IZBORNA KUPSTINA KS PGŽ

Post Postao/la zeljar » 25 srp 2014, 22:02

Cezare ne bi trebao biti živčan u tim godinama pogotovo nakon ljetovanja na moru. Nije dobro za srce. Čuvaj se. Dobar si čovjek.
Svi paze na tebe pa čak i dragi voditelj. Vidiš da je u pozivu za Plenum tvoje ime i ono što se odnosi na tebe podebljao tkzv. masnim slovima.
Šalu na stranu. Nije mi jasno kada da dodjem na Plenum u Rijeku. U pozivu piše da će se Plenum održati 02.08.2014.godine a u
Cjeniku piše da je isti usvojen na Plenumu održanom 09.08.2014.godine. Koji je datum točan pitanje je sad.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 25 srp 2014, 22:51

zeljar je napisao/la:Cezare ne bi trebao biti živčan u tim godinama pogotovo nakon ljetovanja na moru. Nije dobro za srce. Čuvaj se. Dobar si čovjek.
Svi paze na tebe pa čak i dragi voditelj. Vidiš da je u pozivu za Plenum tvoje ime i ono što se odnosi na tebe podebljao tkzv. masnim slovima.
Šalu na stranu. Nije mi jasno kada da dodjem na Plenum u Rijeku. U pozivu piše da će se Plenum održati 02.08.2014.godine a u
Cjeniku piše da je isti usvojen na Plenumu održanom 09.08.2014.godine. Koji je datum točan pitanje je sad.
Hvala na brizi za moje srce. Što se tiče podebljanih (boldanih) slova to sam ja namjeno stavio da se vidi koliko je značenje te točke za daljnji rad Regije pazi slučajnosti 13.točka. Schwarzenegger u terminatoru kaže I'll be back (vratit ču se) a ja I'll come u subotu 02.08.2014.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 26 srp 2014, 09:21

Onda se vidimo u Rijeci. Ja sam samo htio ukazati koliko je sposoban naš dragi voditelj. Da li će Cjenik biti važeći ako na njemu piše da je
usvojen na Plenumu održanom 09.08.2014.godine. Osobno sam bio uvjeren da će se ove godine nešto promjeniti glede voditelja regije Zapad ali ništa.
Izgleda da je NM zajedno sa pobočnicima nedodirljiv. Uzurpirali RZ i tako u nedogled.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 26 srp 2014, 11:18

zeljar je napisao/la:Onda se vidimo u Rijeci. Ja sam samo htio ukazati koliko je sposoban naš dragi voditelj. Da li će Cjenik biti važeći ako na njemu piše da je
usvojen na Plenumu održanom 09.08.2014.godine. Osobno sam bio uvjeren da će se ove godine nešto promjeniti glede voditelja regije Zapad ali ništa.
Izgleda da je NM zajedno sa pobočnicima nedodirljiv. Uzurpirali RZ i tako u nedogled.
Nemoraš se bojati za cjenik mašinerija će odraditi da će važiti a ovce će u paketu sve izglasati. Ajmo napraviti kladionicu tko će biti u sastavu RADNOG PREDSJEDNIŠTVA i tko će biti predsjedavajuči na PLENUMU,,,,,,,,,,,,,,,
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 26 srp 2014, 13:57

[quote="cezar... Ajmo napraviti kladionicu tko će biti u sastavu RADNOG PREDSJEDNIŠTVA i tko će biti predsjedavajuči na PLENUMU,,,,,,,,,,,,,,,[/quote]

Mesić sigurno neće :)

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 26 srp 2014, 15:54

Zašto neće. Je li mu izašao mandat. Da li oni nisu u paketu izabrani.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 27 srp 2014, 17:47

Poštovani!!
Konačno evo poziva.Ali..
PS.Dragi Bože ispovjedam se.Stalno griješim i neka mi pokora bude da se molim i ujutro i o podne i navečer,biti ću bolji nego do sada.I klečati ću makar ne mogu koljena mi pucaju i sve ću istrpiti za svoju pokoru.Ali .. urazumi ovoga našeg brata da ne s... po vjerodajnici jer one opaske su dno dna, ma uzmi ga k sebi dosta ga je kad pameti nema.Ali.. kako tamo bez vjerodajnice.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 28 srp 2014, 13:00

Poštovani!
" POŠTOVANI PREDSTAVNICI KLUBOVA !
Na narednom Plenumu 02.08.2014. potegnut će se pitanje voditelja
liga HKRZ što je vidljivo iz inserta zapisnika sa Skupštine KSŽ KA.
U tom savezu očito ima pojedinaca koji guraju Cegura za voditelja
zašto to oni sami znaju, a vrhunsku potporu imaju u gosp. Latkoviću
predsjedniku KSŽ KA. Nadam se da Vi i Vaš predstavnik kluba ne
djelite isto mišljenje sa pojedincima iz Karlovca.
Ako Saša Petković želi dokazati preko Fejzbuka svoju sposobnost
vođenja tih stranica za njihovu Županiju i stranice KK"Željezničar"mogu samo izraziti
čuđenje što se naše neke prljavštine po njihovom mišljenju
izbose na WEB stanicama KK"Željezničar" KA i KSŽ KA a pogotovo na WEB
stranicama Zagrebačkog kuglačkog saveza pod raznim pseudonima potut Cezar
HEKU, Del ponte, Lukodrp, Željar itd. Oni zaista ne žele pomoći u radu već izmišljaju
prljavi veš o našem radu i javno ga prezentiraju. Ne poznajem niti jedan Fejzbuk
ostalih sprortskih ogranizacija nogomet, vaterpolo, košraku itd koji se tako očitavaju
kao da je u tim sportovima sve idealno.
Nemaju potlje javno istupiti i progovoriti u svoje ime, već se na ovakav nači naslađuju.

LP Nikola Majnarić"
Zašto,Zašto,Zašto???
Bilo kakav komentar bez ovoga gore bio bi prvo nerazumljiv ,a drugo neka se vidi brzina pisanja sa svim pogreškama.
Prvo da nije bilo regije Zapad sa svojim postovima ne bi se ni javljao ali... nada umire zadnja.
Ipak moja greška premda se zna za većinu onih koji pišu pod pseudoninom uputio sam apel na krivu adresu.Bog je spor, važe greške pa ih i oprašta ali ovome se ne može tražiti ni uvjetan oprost.Vraže gdje si javi se?
PS.
Ako ova pisanija sa toliko grešaka može proći kod svih koji su dobili dopis(ima interesantnih imena)što reći o njima, pa isti ste kao i on.O izmišljanju prljavog veša dalo bi se pričati da sve to nije istina.A kud ćeš veću pomoć u radu kada se pokušava maknuti DV a on se neda i neda.Ne zato što mu je loše.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 28 srp 2014, 15:10

Nikola se malo zaigrao s pojmovima na F pa je tako ugurao moj FEJZBUK (gdje ćete naći slike mog sina, riba koje ulovim i tako to) u neku svoju borbu protiv ovog FORUMA gdje se iznosi prljavi veš, a mora se iznijeti i oprati jer inače će sve zasmrditi (ako već i nije)

Dragi Nikola, pošto čitaš ovaj Fštogod, moraš znati da ti ne želim ništa loše, ali moraš odgovarati za svoje postupke
Prošle sezone si napravio 2 takva gafa da nema te vešmašine da te opere od tih bisera

1. registracija utakmice krivim rezultatom koju umjesto da ispravno zbrojiš šalješ na neku natjecateljsku komisiju
2. liječnički pregledi kuglačica rijeke u šibeniku i stavljanje iznad zakona o sportu

da se za 1. i izvučeš nekako (tu si angažirao kao neku NK), za 2. ti čas posla sportska inspekcija pokuca na vrata i priupita što to piše u propozicijama liga regije zapad, a što piše u zakonu o sportu, članak 71.???? a članak 86. odmah kaže i kolika je kazna za tako nešto...

A na plenum naravno da dolazim s vjerodajnicama KK KORANA SLUNJ gdje sam član i registrirani igrač, trenutno malo van forme pa ne igram :lol:

Nikola, Nikola, Nikola, lijepo je da imaš papir iz 1996. po kojem si ti drug Tito regije Zapad, vječni vođa i voditelj svega što se kotura u RZ, ali došlo je vrijeme da ti netko kaže da s tim starim papirom više ni dupe ne možeš pobrisati (vrijedi koliko i pravila kuglanja HKSa iz 1998. ;) ), vrijeme je da svaka liga izabere svog voditelja na što ima pravo - klubovi svake lige imaju pravo izabrati sebi voditelja ako su postojećim nezadovoljni, zašto bi karlovčani birali voditelja istranima ili obratno, zar ne bi bilo lijepo da filipović vodi ogulin i liku, cegur karlovac i gorski kotar, netko treći istru i primorje, a ti se zadovoljiš drugim ligama ako te bar oni još uvijek vole, ipak si ti stari lisac koji sve to ima u malom prstu, dodaj za plenum točku dnevnog reda IZBOR VODITELJA POJEDINIH LIGA da ne moram ja davati takav prijedlog 2.8. 8-)

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 28 srp 2014, 16:14

Saša ipak si ti korektan i dobar. Predlažeš da se male (čitaj 3.) lige vode pojedinci a da malo elitnije 2.lige ostave dosadašnjem voditelju.
Pa zar nisi sam napisao da je načinio dva gafa od kojih se teško pere. A što je sa špricanjem (nakon svakog bloka), redovnim zamjenama (zaustavljanje
igre i najava) taktičkim izmjenama (kojih nema) i da dalje ne nabrajam.

Odgovorite