IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

Natjecanja i novosti iz regije
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: IZBORNA KUPSTINA KS PGŽ

Post Postao/la kulen » 30 srp 2014, 14:19

Koja ste vi komedija na zapadu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 30 srp 2014, 22:44

Poštovani!
Krivo kulen.Komedija ima ozbiljne ljude koji se dobro zabavljaju i glume.Odnosno nasmijavaju druge.Ovdje je mašinerija komedijaša koji dobro vuče konce a nitko nema petlje reći dosta.Vidiš ljudi hoće voditi svoj dio regije a on sa onakvim dopisom "dela prvo budalu od sebe" a i sve one koji isto misle kao on.Neka svatko vodi svoje i priča gotova.E ali .Već i dnevni red govori sve.Sve je isto i ništa se neće usvojiti što nije po njegovu ćefu.Na plenum dolaze suzdržati ću se komentara, jer zbilja ne bi htio vrijeđati ljudi, koje nije briga za ništa a ponajmanje za ostale sudionike u ligama.Svaki pojedinačno s... po njemu a kad su tamo e onda on je naš.Karlovčani uzmite si ligu i vodite je on vam to ne može zabraniti.A oni koji si nose demižone po kuglanama do čega je njima stalo, do kuglanja možda.Moš' mislit.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 31 srp 2014, 00:03

Heku da li ti ne ideš na Plenum. Zet ti je prešao u KK "Crikvenicu" i smatram da bi ti trebao tamo nazočiti kao predstavnik KK "Vinodol".
Zato vjerodajnicu u ruke i via Rijeka. Ti, Petković, Cegur i ostali mogli bi tamo napraviti malo reda. Jedino ako te NM ne izbaci iz sale :lol: :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 31 srp 2014, 11:04

zeljar je napisao/la:Onda se vidimo u Rijeci. Ja sam samo htio ukazati koliko je sposoban naš dragi voditelj. Da li će Cjenik biti važeći ako na njemu piše da je
usvojen na Plenumu održanom 09.08.2014.godine. Osobno sam bio uvjeren da će se ove godine nešto promjeniti glede voditelja regije Zapad ali ništa.
Izgleda da je NM zajedno sa pobočnicima nedodirljiv. Uzurpirali RZ i tako u nedogled.
Pa zar nam ti nećeš pomoć prije tjedan dana si rekao da dolaziš na Plenum :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 31 srp 2014, 12:21

Ne mogu do vjerodajnice.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 31 srp 2014, 14:18

Poštovani!
Došle su nove "stare" snage na vlast u klubu pa vidiš kome je DV poslao dopis za plenum.Sad je pitanje hoću li i upasti u ekipu-sve majstor do majstora ,samo ja šegrt.Što se moze u životu samo mjena stalna je.Stara mudrost.Svejedno držim palčeve jer ja sam lani i snimao plenum pa se vidjelo tko je zbog čega tamo bio.Ali ovi njegovi debelokošci neuništivi su.Baš bi volel da još jedamput pošalje onakvo pismo o meni sad po novom KZ bi to masno platil.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 31 srp 2014, 14:28

Poštovani!
Jednu sam stvar zaboravio.Meni nikako ne ide u glavu da bez obzira na dnevni red ne da dopunu istog ,jer da je sve napisano.Recimo lani da sam ja sjedio u radnom predsjedništvu kao delegat Karlovca jednostavno bi prekinuo sjednicu i ne bi je bilo dok se dopuna ne napravi a ne da G.Latkovića prevesla Mesić kao malog balavca bez prava riječi .Pa ako treba i fizički jer i ne zaslužuje drugačije.Jer članove poziva za radni stol prije nego što njegova bratija i izabere iste, vidi kako je reagirao novi predsjednik HKS a na to.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 03 kol 2014, 12:15

I što je bilo na plenumu?

jeremija
Tek protipkao

Post Postao/la jeremija » 03 kol 2014, 12:49

Ko i uvijek ,niš pametno-tresla se brda ...

nisam osobno bio ,ali po onome šta čujem

još malo tople vode ,da bi se ljudi još više sprdali sa nama sa "divljeg" zapada

ali neka oni koji su bili napišu više

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 03 kol 2014, 13:03

E moj Sašaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite