IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

Natjecanja i novosti iz regije

Re: IZBORNA KUPSTINA KS PGŽ

PostPostao/la jeremija » 03 kol 2014

prijevod , ako može !?
jeremija
Tek protipkao

PostPostao/la heku » 03 kol 2014

Poštovani!
Ma kakav prijevod.Pa sve se zna.Opet Tantalove muke.Ne ide kamen u brdo.Žali bože svih onih uvlakača.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 04 kol 2014

Cezare. Budi dobar pa napiši rezime sa zadnjeg Plenuma regije Zapad. Nešto slično kao što si napisao u svezi prijelaznog roka. Znaš da i običan
puk želi se upoznati sa detaljima PLENUMA. Je li bilo vrijedjanja, ulizivanja i sl. Da li si ti ostao u NK regije Zapad i tako dalje da ne nabrajam. Je li nazočio
veliki Mikac. Ako je, što on kaže na ovaj sklad u RZ. Hvala unaprijed.
zeljar
Raspisani lik

PLENUM REGIJE ZAPAD

PostPostao/la cezar » 04 kol 2014

Ako si mislio za rezime na stranicama KK Željezničara tu na žalost nećeš ubuduće moći ništa naći što se tiče RZ a pogotovo što je sastavio NM to je stav predsjednika kluba i glavnog urednika web stranice što je i obznanio na Plenumu. Razlog tome je onaj dopis NM koji je poslao svim klubovima da KK Željezničar na svojim stranicama "iznosi prljavi veš ". i ne želi pomoći u radu. Na traženje našeg predsjednika barem javnu ispriku predsjedavajući odrađuje svoj posao i okreče temu. Tako da na žalost od jeseni nećeš ni ti a ni drugi ljubitelji kuglanja već u subotu moći vidjeti većinu rezultata već čete to moći vidjeti u utorak/srijedu na kako je sam napisao u svom IZVJEŠČU VODITELJ LIGA ( Informiranost je postavljena na zavidan nivo zahvaljujući WEB Stranicama INTERNETA koje je voditelj lige otvorio na svoju ideju i inicijativu http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/ ). Kao što možeš vidjeti već su izbrisani sa stranice KK Željezničara naslovi LIGE REGIJE ZAPAD i IGRAČ LIGE. Mi se mučimo sa prikupljanjem originalnih zapisnika i objavljujemo ih a smeće to skida i k tome u većini slučajeva krivo prepiše i k tome bere novce. Što se tiče ulizivanja toga je bilo na pretek, da ja ostajem u NK skoro jednoglasno (osim onih koji su se uvukli skroz u šupak njih 4/5). Što se tiče gospodina Mikca naravno da je bio i k tome član radnog predsjedništva ali ne i predsjedavajući to je mjesto rezervirano. Sa takovim predsjedavajućim na nekoj skupštini mi najgluplja osoba ne može izgubiti izbore svaka čast. Naravno i ove sezone RZ će igrati po svojim pravilima, propozicijama i liječničkim pregledima. Sad ču opet na....ti od NM jer iznosim prljav veš i skrivam se pod imenom Cezar. Kad sam već kod toga razgovarao sam sa Sašom kako da ispravim ime na forumu i dobio sam odgovor da se ponovno prijavim pod drugim imenom....... zbog koga ....... već sam jednom u nekom postu objavio da se pod Cezarom glavom i bradom(brkovima) krije ZDRAVKO CEGUR iz KARLOVCA. Skoro sam zaboravio najveći biser ovog Plenuma je prijedlog predsjedavajućeg da se pošalje prijedlog Sudačkoj komisiji HKS-a da se podigne dobna granica za suce tako da suci sa navršenih 65 godina mogu i dalje suditi na A listi. Drago evo posla i za tebe. Toliko za sada. Pozdrav !
Zadnja izmjena: cezar; 04 kol 2014; ukupno mijenjano 1 put/a.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

Re: IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

PostPostao/la zeljar » 04 kol 2014

Hvala ti na ovim prvim informacijama sa Plenuma RZ. Ovaj forum na zagrebačkim stranicama po NM je tvog kluba, barem se tako obratio klubovima
što je još jedna njegova izopćena laž sve u cilju ostajanja na položaju voditelja lige što njemu donosi ogromne novce. Što ste odustali od objavljivanja
rezultata sa takmičenja u RZ nije niti loše. Naime, vidiš i sam na stranicama NM toliko prikazanih rezultata da BOLI GLAVA. :lol: :lol: :lol:
Čovjek je ažuran nema što. Smatram da bi se KSKŽ pismenim putem trebao obratiti krovnoj sudačkoj organizaciji i tražiti tumačenje važenja
liječničkog pregleda i toga se pridržavati. Pa ako oni kažu 6 mjeseci onda neka nadobudni NM zabrani svima sucima u regiji pravo sudjenja.
I na kraju me čudi da novi predsjednik HKS-a je dozvolio opet takav cirkus na Plenumu jer je obećavao brda i doline.
Javi je li bilo govora i špricanju postolja, zamjenama i drugo.
zeljar
Raspisani lik

Re: IZBORNA SKUPSTINA KS PGŽ

PostPostao/la lukodp » 22 srp 2015

Čitam prijedlog statuta KSPGŽ koji koliko vidim još uvijek nije prošao verifikaciju Ureda državne uprave a sudeći po ovom članku:

"U slučaju prestanka rada i djelovanja Saveza po odluci skupštine Saveza prema točki 1. ili točki 7. članka 51., Skupština je dužna imenovati likvidatora koji je dužan nadležnom Uredu državne uprave u Primorsko goranskoj županiji, Službi za opću upravu, Odjelu za opću upravu i udruge građana podnijeti zahtjev za upis prestanka djelovanja Saveza u Registru udruga u roku od osam dana od dana donošenja odluke o prestanku rada udruge, odnosno pokretanju stečajnog postupka."
niti neće.

1. Likvidatora je potrebno imenovati na Skupštini unaprijed. Znaći ne nakon odluke o prestanku rada nego odmah te se isti upisuje u registar udruga odnosno bez toga nema ni prihvačanja zahtjeva za novim statutom. Znaći odluka o imenovanju na Skupštini, promjena tog članka u statutu, preslika osobne i OIB likvidatora.

P.S. Ne želim se sad pravit pametan i upirat prstom ovo je samo dobronamjerna opaska kolegama u KSPGŽ
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.