Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Post Postao/la cezar » 06 stu 2015, 10:53

Evo meni mukte kapučino. datum održavanja ti piše pored imena četvrte igračice a piše čak i u koliko sati. Što se tiče jednog nastupa seniorki na plenumu sam osobno prigovorio ka kalendar natjecanja nije dobar ali po običaju je odglasano da je kalendar dobar..... E sada kada je prvenstvo na pragu pametni predstavnici zna se koji i kojih klubova su uvidjeli da se igra redovno kolo 1.HKL za žene i predložili (ali nigdje nema pismenog traga da su tražili) da se igra jedan nastup što se kosi sa Propozicijama za održavanje kuglačkih natjecanja Regije Zapad.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 stu 2015, 12:15

zeljar je napisao/la:Mnogi će reći da sam dosadan ali ću nastaviti pisati dok god mi razum dozvoli. Molim, kao i uvijek, da mi netko odgovori (jer sam siguran da NM neće
to učiniti) kada se odigrava pojedinačno prvenstvo RZ za seniorke. U Propozicijama i rasporedu koji je NM objavio nigdje nema datuma održavanja već samo da se
natjecanje održava na kuglani "Klek" u Ogulinu u nedjelju :oops: :oops: :oops:
Kod izrade kalkulacije troškova ovaj put je predvidio da ovo natjecanje sude dva suca: Glavni i pomoćni. Zašto kod seniorki može dva suca a kod
seniora ne može vjerovatno samo zna vrli voditelj. I na kraju kalkulacije 1910 : 32 ne može biti 53 ali može biti 1910 : 36 = 53. Da li se može dogoditi da NM
napiše i jedan dopis, raspis, propozicije i drugo a da nema greške. Mislim da je to nemoguća misija.
I na kraju ponovo zamoljavam da mi netko objasni (nadam se da će to biti netko iz NK RZ) zašto se pojedinačno prvenstvo regije Zapad igra
u disciplini 1 x 120 hitaca za seniorke a u disciplini 2 x 120 hitaca za seniore. Je li tako možda i na prvenstvu RH. Tko si daje pravo u RZ da mjenja načine
natjecanja u pojedinim kategorijama kako se njemu svidja.
http://www.kkzeljeznicar.com/images/RAS ... D-OG-2.pdf
Kad mu prijavljujete nastupe u 17:30. Odma mu je i specifikacija troškova pala u vodu. Inaće kotizacija bi po navedenim cijenama trebala biti 50,25 kn . Haj, haj uživaj! :lol:
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 06 stu 2015, 12:34

Cezare potpuno si u pravu. Izgleda sa sam slijep usprkos što imam oba oka. Svega sam se nadao ali da jedna punoljetna osoba može sa nekim
komunicirati na ovakav način i to još putem službenog dokumenta to nisam. Da li gospodin Mikac ne vidi da NM ne vrijedja samo gospodina Pavlakovića nego vrijedja regiju
Zapad, županijske KS koje pripadaju RZ i sve kuglače i kuglačke djelatnike. Ja mu savjetujem da obrati poznornost na svoje dopise i izračune kotizacija.
Iz novog rasporeda slijedi: Kuglana Ogulin 40 sati x 15 kuna = 600 kuna GS 11 x 45 = 495 kuna PS 10 x 40 = 400 kuna pehari 560 kuna. Gospodine Nikola to je
ukupno 2055 kuna podjeljenjo sa 40 (a ne 32) iznosi 51,375 kuna.
Moj savjet vam je: Naučite matematiku (imate i kalkulatore ako niste znali) prije nego počnete vrijedjati poštene kuglačke djelatnike i po njima
pljuvati. Nije vam ovo prvi put da se tako ponašate. A da ima poštenih ljudi istog trenutka bi vas razriješili dužnosti voditelja RZ. Vi ste jedno zlo za kuglanje.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 06 stu 2015, 13:17

e moj pavlakoviću pavlakoviću
no eto da se i ja osvrnem jer me dobrano nasmijao
Bolji je onaj rezultat, koji ima veće čišćenje - ako je to isto odlučuje zbroj manje zabačenih hitaca - ako je i to isto odlučuju pojedine faze čišćenja
ovo sam morao kopipejstati da ne bi rekli da sam ja nešto izmislio
dakle suci u regiji zapad moraju znati koji igrač u kojem hicu igra koji loh te zapisivati zabačene hice, a ne moraju voditi evidenciju promašaja kao svuda na svijetu
i strah me je pomisliti što znači zadnji dio gore citiranog teksta - :shock: pojedine faze čišćenja :shock:

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 06 stu 2015, 13:26

:lol: :lol: :lol:
Najbolje dane provedoh po noći

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 06 stu 2015, 13:55

sasa je napisao/la:e moj pavlakoviću pavlakoviću
Bolji je onaj rezultat, koji ima veće čišćenje - ako je to isto odlučuje zbroj manje zabačenih hitaca - ako je i to isto odlučuju pojedine faze čišćenja
dakle suci u regiji zapad moraju znati koji igrač u kojem hicu igra koji loh te zapisivati zabačene hice, a ne moraju voditi evidenciju promašaja kao svuda na svijetu
i strah me je pomisliti što znači zadnji dio gore citiranog teksta - :shock: pojedine faze čišćenja :shock:
A ti bi da ugasiš forum
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 stu 2015, 14:28

zeljar je napisao/la: Iz novog rasporeda slijedi: Kuglana Ogulin 40 sati x 15 kuna = 600 kuna GS 11 x 45 = 495 kuna PS 10 x 40 = 400 kuna pehari 560 kuna. Gospodine Nikola to je
E, a zašto glavni ima 11 satnica a pomočni 10? Moram priznat da ne razumijem :? Jel to zato što dođe 1 sat prije početka? Ili ostaje 1 sat nakon završetka :? . Od 09:00 do 19:00 je 10 sati.
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 06 stu 2015, 16:44

lukodp je napisao/la:
zeljar je napisao/la: Iz novog rasporeda slijedi: Kuglana Ogulin 40 sati x 15 kuna = 600 kuna GS 11 x 45 = 495 kuna PS 10 x 40 = 400 kuna pehari 560 kuna. Gospodine Nikola to je
E, a zašto glavni ima 11 satnica a pomočni 10? Moram priznat da ne razumijem :? Jel to zato što dođe 1 sat prije početka? Ili ostaje 1 sat nakon završetka :? . Od 09:00 do 19:00 je 10 sati.
Gosp. Lukodp. Kod nas u RZ je već dugogodišnja praksa da se GS za sudjenje ligaške utakmice računa da sudi 4 sata. Mislim da se u zadnje vrijeme i PS
prizna 4 sata sudjenja iako GS mora doći 45 minuta prije početka utakmice a PS 15 minuta. GS po završetku utakmice mora sačiniti ekipni zapisnik, posložiti
pojedinačne zapisnike i ostale obrazce pa je vjerovatno to razlog zašto 4 sata a ne 4 koliko i sama utakmica bi trebala trajati (mislim na 3 sata igračkog dijela(.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 stu 2015, 17:50

zeljar je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
Gosp. Lukodp. Kod nas u RZ je već dugogodišnja praksa da se GS za sudjenje ligaške utakmice računa da sudi 4 sata. Mislim da se u zadnje vrijeme i PS
prizna 4 sata sudjenja iako GS mora doći 45 minuta prije početka utakmice a PS 15 minuta. GS po završetku utakmice mora sačiniti ekipni zapisnik, posložiti
pojedinačne zapisnike i ostale obrazce pa je vjerovatno to razlog zašto 4 sata a ne 4 koliko i sama utakmica bi trebala trajati (mislim na 3 sata igračkog dijela(.
Svašta. :shock:
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 stu 2015, 17:53

sasa je napisao/la:e moj pavlakoviću pavlakoviću
Vama u regiji zapad stvarno nije dosadno a i imate skroz zagonetke pa vježbate i mozak da bi te zagonetke i odgonetili :lol:

Odgovorite