Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
heku
Tipka sa dve ruke

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Dragi Cezare ako ti radiš badava svaka čast, i nastavi tako skidam kapu ali ali ima i onih koji troše dva tonera mjesečno pa puta 12 lijepa cifra.He he sada će barem uživo biti i na prv.Hrvatske.Netko i to izbori pod stare dane.Nemoj braniti baš svašta mi tu dole znamo više.Ali nešto mora ostati i iza vrata.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

heku ja ne branim nikoga. Čuo sam za vaše konflikte ali to mene ne zanima i ne znam čemu panike oko jedne slike.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

cezar je napisao/la:heku ja ne branim nikoga. Čuo sam za vaše konflikte ali to mene ne zanima i ne znam čemu panike oko jedne slike.
Daj pokaži tu sliku i ostalima, imaš na početnoj stranici, na samom dnu, mjesto za fotke.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Krunoslav je napisao/la:
cezar je napisao/la:heku ja ne branim nikoga. Čuo sam za vaše konflikte ali to mene ne zanima i ne znam čemu panike oko jedne slike.
Daj pokaži tu sliku i ostalima, imaš na početnoj stranici, na samom dnu, mjesto za fotke.
Evo famozne slike http://kkzeljeznicar.com/images/20131103_183858.jpg
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Dragi Cezare nismo mi u nikakvom konfliktu.Sad ću po domaću.Stavi ti na sliku i golu rit ali ako već daješ slike sa prvenstva onda ne vidim zašto si stavio.... dalje nastavi kako tko hoće.Ja cijenim tvoj rad i trud ,ali imam kako se reče želudac i ne vidim ni jedan razlog za ono među igračima.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Stvarno, održati će se prvenstvo u parovima regije Zapad sa malim zakašnjenjem. Molio b ih da mi netko razjasni po kojem ključu je
odredjen broj parova po županijama. Mislim da je to odluka dragog vodje.
Molio bih da mi netko objasni odredjivanje plasmana. Piše da u slučaju istog broja čunjeva i istog čišćenja odlučuje manji broj zabačenih
hitaca. Ima li netko da je jezikoslovac da objasni što znači zabačeni hitac. Moja logika mi nalaže de je zabačeni hitac ako netko igra desni loh a
pogodi lijevi, ako u pune pogodi mali loh, ako dva vezna čunja sruši izvana itd. Nije mi poznato da suci bilježe i takve hice.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Zeljar to ti je bogatstvo našeg(opet ja naš) jezika .Zabačeno je recimo selo negdje u zabiti,zabačeno je nešto što nije bačeno,zabačeno je recimo kada baciš kuglu naopačke iza glave,e ali ne reći jednostavno promašeno ili fulano.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

zeljar je napisao/la:Stvarno, održati će se prvenstvo u parovima regije Zapad sa malim zakašnjenjem. Molio b ih da mi netko razjasni po kojem ključu je
odredjen broj parova po županijama. Mislim da je to odluka dragog vodje.
Molio bih da mi netko objasni odredjivanje plasmana. Piše da u slučaju istog broja čunjeva i istog čišćenja odlučuje manji broj zabačenih
hitaca. Ima li netko da je jezikoslovac da objasni što znači zabačeni hitac. Moja logika mi nalaže de je zabačeni hitac ako netko igra desni loh a
pogodi lijevi, ako u pune pogodi mali loh, ako dva vezna čunja sruši izvana itd. Nije mi poznato da suci bilježe i takve hice.
Zeljar sam si si odgovorio po kojem ključu je broj parova po županijama(savezima) taj ključ je NM. Veći je problem što nas veliki vođa vuče za nos i piše da je prvenstvo održava prema usvojenom kalendaru i prema dopisu br 40/2013-NM http://www.ks-zpg.hr/files/Dokumenti/Ka ... 013-14.pdf a u njemu se vidi da se je prvenstvo trebalo održati 05./06.10.2013.Isto je i pojedinačno prvenstvo HKRZ za žene je odgođeno zbog toga jer je KK Mlaka igrala odgođenu prvenstvenu utakmicu. Zbog čega KK Mlaka nije uskladio odgođenu utakmicu prema kalendaru a ne da se svi klubovi moraju uskladiti prema KK Mlaci. Sve normalne regije svoja pojedinačna i parovna prvenstva igraju u vrijeme pauza 1.HKL jedino naš veliki vođa radi po svome planu. Kako sada neče biti kasno za prijavu parova Prvenstvo RH u parovima se održava 15.12.2013. a regije se igra 08.12.2013. Kad sam ja predlagao da se pojedinačno prvenstvo regije igra 04.01.2014. tjedan dana prije državnog naš veliki vođa je odgovorio da je to prekasno za prijavu, a sad za parove mu nije kasno. kad će sada županije igrati svoja prvenstva parova kad se parovi za regiju trebaju prijaviti do 29.11.2013. odgovoj vekikog vođe je da se njemu j..e kad čemo mi igrati.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Mišljenja sam da ovakvo ponašanje voditelja NM i njegove izjave da mu se j..e kako će se održati parovna prvenstva županija prevršile
svaku mjeru normalnog ponašanja.
Mišljenja sam da bi se trebali sastati predsjednici županijskih saveza i predsjednici natjecateljskih komisija i donijeti neke zaključke.
Voditelja lige pod "mus" novčano kazniti za nerad i upozoriti ga da ubuduće sprovodi kalendar natjecanja po datumima. Novčanu kaznu koristiti za
financiranje kuglačkih turnira gdje bi nastupili mladi kuglači. Ukoliko ne plati kaznu savjetovati svim klubovima da ne plate drugi dio kotizacije.
A gospodin Leo neka i dalje govori da pojedinci pljuju po dragom voditelju. Moj prijatelju mislim da je obrnuto i da dragi voditelj
ima namjeru sve j....i u glavu.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Nije mi jasno da ne komentirate samovolju i nerad dragog voditelja.
Pogledajte još jedan "biser nad biserima". Dana 30.11.2013.godine objavljuje raspis za prvenstvo parova regije Zapad. Navodi da
je rok za prijavu 29.11.2013.godine, dakle rok za prijavu je jučer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dalje navodi da se igra u Ozlju i Rijeci. Kotizacija nije navedena i smatram da se neće niti plaćati. I šećer na kraju. Ponovo pita,
odnosno traži da Županije potvrde nastup. Biser do bisera.
Savjetujem gosp. Funčiču da ovo istjera do kraja i da ne odustane. Vrijeme je da se uvede reda u divlji Zapad.

Odgovorite