Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
Odgovorite
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Post Postao/la lukodp »

zeljar je napisao/la:Nije mi jasno da ne komentirate samovolju i nerad dragog voditelja.
Pogledajte još jedan "biser nad biserima". Dana 30.11.2013.godine objavljuje raspis za prvenstvo parova regije Zapad. Navodi da
je rok za prijavu 29.11.2013.godine, dakle rok za prijavu je jučer. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dalje navodi da se igra u Ozlju i Rijeci. Kotizacija nije navedena i smatram da se neće niti plaćati. I šećer na kraju. Ponovo pita,
odnosno traži da Županije potvrde nastup. Biser do bisera.
Savjetujem gosp. Funčiču da ovo istjera do kraja i da ne odustane. Vrijeme je da se uvede reda u divlji Zapad.
:lol: :lol:
Koji lik.... :roll:
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Eto sve pomalo dolazi na svoje.Pogledajte samo sa zadnjeg plenuma ćije ruke su se dizale za usvajanje onakvog dnevno reda.Umjesto da mu se onemogući uopće da počne sa radom, i da mu se sve one kutije sa peharima pobacaju na pod te da se najprije glasa o povjerenju dr.voditelja većina pušta da ide onako kako dr.voditelj hoće.A sada kad pomalo i druge žuljaju njegove nebuloze baš me zanima dokle ide strpljenje svih osim njegove klike.Baš ću se prijaviti na parove čisto radi šale i drukao sam za Pulu, ali što se može i Ozalj je dobar.Ovo je spustio Cezaru no nažalost spušta svima.I neka.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

heku je napisao/la:Poštovani!
Eto sve pomalo dolazi na svoje.Pogledajte samo sa zadnjeg plenuma ćije ruke su se dizale za usvajanje onakvog dnevno reda.Umjesto da mu se onemogući uopće da počne sa radom, i da mu se sve one kutije sa peharima pobacaju na pod te da se najprije glasa o povjerenju dr.voditelja većina pušta da ide onako kako dr.voditelj hoće.A sada kad pomalo i druge žuljaju njegove nebuloze baš me zanima dokle ide strpljenje svih osim njegove klike.Baš ću se prijaviti na parove čisto radi šale i drukao sam za Pulu, ali što se može i Ozalj je dobar.Ovo je spustio Cezaru no nažalost spušta svima.I neka.
Heku. Nije mi jasno zašto si drukao za Pulu. Pa ti ne ideš u školu pa da imaš popravni. :lol: :lol: :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

heku je napisao/la:Ovo je spustio Cezaru no nažalost spušta svima.I neka.
Heku nisam te shvatio :roll: tko mi je spustio i što mi je spustio :roll:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Pa Zeljar volim ponavljati gradivo da vidim koliko mogu nisko pasti a ujedno kad bi bilo tako brzo još jedan nastup jesam li naučio nešto na pogreškama.A kad sam rekao da je spustio i Cezare tebi dao je prvenstvo u tvoje dvorište pa se misli.Ništa osobno tebi ali zašto Ozlju (Karlovcu) kad ni ponude nije bilo koliko sam upoznat.Možda griješim.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Heku koliko znam ponuda iz Ozlja je dostavljena dragom voditelju. Medjutim, on nije našao za shodno da sa istom upozna kuglačku
javnost regije Zapad. A tko9 je odredio da se igra u Ozlju nije mi poznato. Gosp. Funčić javno traži odgovor od NM jer se Natjecateljska komisija
RZ nije sastajala i odlučivala o domaćinstvu. To je vjerovatno odlučio NM i njegovi poltroni. Ponavljam. Predsjednici Kuglačkih saveza Županija
(KŽ, LSŽ, PGŽ i IŽ) bi se pod hitno trebali sastati i raspraviti o stanju u kuglanje regije Zapad jer ovo što NM radi iz dana u dan je sve gore i gore.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
E sada bi bilo pravo kad u nedjelju ni jednog para ne bi bilo u Ozlju.Pa neka organizira i dalje na svoj način.Dobro da me nije stavio u 10 pa da moram krenuti od kuće u 6 ujutro.Ali napravit će on to prvom prilikom.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Pogledajte kvote za parovno prvenstvo RZ za žene. PGŽ 8, KŽ 5, IŽ 3 i LSŽ 2. U objavljenom rasporedu za 08.12.2013.godine u Rijeci nastupit će
8 parova iz PGŽ i 4 para iz IŽ. Tko koga tu j..e neznam. Otkuda pravo NM i nekim drugim moćnicima da krše Pravila pa makar ih sami i odredili. Medjutim,
najžalosnije je da samo tri kluba igraju ovo prvenstvo. Možda se prvenstvo trebalo zvati Prvenstvo parova seniorki Rijeke i Poreča. Neka mi netko objasni
zašto je to tako, odnosno zašto se drugi ženski klubovi nisu prijavljivali na ovo prvenstvo.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Vidim da vam je svima svejedno što se dogadja u Regiji Zapad i kakve psine radi NM.
Evo dočekali smo napokon i raspis za pojedinačno prvenstvo RZ za seniorke koje je bilo otkazano iz, kako piše NM, opravdanih razloga. Danas je
raspis stavljen na kuglačke stranice a pogledajte rok za prijavu. Pa danas bi trebao biti već objavljen raspored takmičenja a ne raspis. Do 21.12. ima 5
dana ako se računa i subota 21.12. a on raspisuje takmičenje. Gdje su ponude za domaćinstvo, kolika je kotizacija i dr. Molio bih nekoga tko zna što
radi Natjecateljska komisija RZ i u kojem je sastavu da to objavi. Gospodin Funčić je tražio neka očitovanja i odgovore pa bih ga molio da objavi je li iste dobio. Do
kada će mo biti divlji mislim da nezna niti dragi Bog.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Gospodo kuglački djelatnici a poglavito predsjedavajući Županijskih kuglačkih saveza da vam postavim pitanje. Evo došla je i 2014.godina a
vi dozvoljavate da se sa radom u regiji Zapad nastavlja kao i do sada. Voditelj lige raspisuje pojedinačno prvenstvo U-18 i U-23 koje će se održati u
Rijeci. Gdje je raspis za domaćinstvo ovih prvenstava. Opet samovolja NM. Možda on i nije kriv jer vi dozvoljavate da se radi i dalje po istom.
Gospodo predsjedavajući, tajnici i predsjednici natjecateljskih komisija je ste se sastali skoro i zauzeli kakve stavove. Što je sa natjecateljskom
komisijom regije Zapad. Da li se ona što pita i da li što radi. Samo vi nastavite tako. Najbolje se pokriti ušima i šutjeti. Što je sa raspisom za ponude
za voditelja liga RZ za sezonu 2014./2015. Poslije će te svi reći da je kasno za to.

Odgovorite