Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

PostPostao/la devetka987 » 04 sij 2015

Mlaka?
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la zeljar » 04 sij 2015

devetka987 je napisao/la:Mlaka?

Pun pogodak od prve. A pitanje teško da boli glava. Imaš kavu kada se nadjemo.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la devetka987 » 04 sij 2015

:idea: :idea: :idea: :idea:
devetka987
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 05 sij 2015

ja vam cijelo vrijeme tvrdim da je mikac veće zlo za kuglanje od mezaka i lulića zajedno , nije trebalo puno vremena da se vidi na koji način funkcionira
julio
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 14 sij 2015

Poštovani!
Što reći nakon odigranog prv.Hrvatske.Za analizu je ovakav sistem u kome imaš samo trojicu,definitivno bi trebalo povećati osnovni broj ,jer kada se igra dva dana i prije se prv.igralo na dvije kuglane sa više igrača i sve bi bilo u redu.No kada je već sve ovako kako je ipak se vidi da smo zadnja regija po vrijednosti naročio kada se nije u stanju ni dva nastupa odigrati.A kada ni prvoligaški igrači ne žele nastupiti jer im to nije plaćeno onda smo zbilja na dnu.Dovoljno pitanja za analizu.
PS.Malo me iznenadio poziv danas pa pozdravljam prijatelje do kojih mi je stalo ,idem urediti koljeno u Lovran.A sada mi dolaze na AD Turres oni koji bacaju kugle pokraj daske položnice. Biti će valjda još dana i igara.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 18 vel 2015

Baš me zanima koja četiri para iz regije Zapad će prijaviti voditelj za prvenstvo RH u kategoriji U-23. Prvenstvo regije nije niti održano u ovoj
disciplini kao još i mnoga druga.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 26 vel 2015

Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.
Što je sa parom KK "Mlake", što je sa mladima iz Ogulina, Delnica, Skrada i Slunja. Da li KK "Velebit" ne bi trebao imati mlade igrače kao prvoligaš.
Pitanja koliko hoćeš ali nema odgovora. Je li to još jedna od "kolača" iz kuhinje Nikole Majnarića. Možda kada nije održano prvenstvo regije Zapad nitko
ne treba ići na prvenstvo RH.
Ova godina je izborna u RH ali izgleda da u RZ to nije potrebno. Jednom voditelj, uvijek voditelj. Kao drug Tito. Neuništiv.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 27 vel 2015

zeljar je napisao/la:Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.
Što je sa parom KK "Mlake", što je sa mladima iz Ogulina, Delnica, Skrada i Slunja. Da li KK "Velebit" ne bi trebao imati mlade igrače kao prvoligaš.
Pitanja koliko hoćeš ali nema odgovora. Je li to još jedna od "kolača" iz kuhinje Nikole Majnarića. Možda kada nije održano prvenstvo regije Zapad nitko
Ova godina je izborna u RH ali izgleda da u RZ to nije potrebno. Jednom voditelj, uvijek voditelj. Kao drug Tito. Neuništiv.

nevjerovatno! ja ne vjerujem :lol:
zar neće doći onaj cekević iz njemačke baciti sa još nekim iz mlake ili iz slovenije?
julio
Raspisani lik

PostPostao/la Krunoslav » 27 vel 2015

julio je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.

nevjerovatno! ja ne vjerujem :lol:
zar neće doći onaj cekević iz njemačke baciti sa još nekim iz mlake ili iz slovenije?

Ma vjerojatno će se samo tamo pojaviti, bez najave
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la zeljar » 15 lis 2015

Da l će se uopće održati natjecanje u parovima za seniorke i seniore na nivou regije Zapad koje bi se trebalo održati prema Kalendaru natjecanja
RZ 24./25.10.2015.godine u Puli. Još nije niti objavljen raspis za to natjecanje a prostalo je još devet dana. Tko je zakazao. Voditelj RZ ili Natjecateljska
komisija RZ. Stvarno sramota.
zeljar
Raspisani lik

PrethodnaSljedeća

Natrag na Regija Zapad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.