Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Natjecanja i novosti iz regije
Odgovorite
devetka987
Zna gdje su sva slova

Re: Pojedinačna prvenstva Kuglačkih saveza Regije Zapad

Post Postao/la devetka987 » 04 sij 2015, 13:09

Mlaka?

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 04 sij 2015, 15:38

devetka987 je napisao/la:Mlaka?
Pun pogodak od prve. A pitanje teško da boli glava. Imaš kavu kada se nadjemo.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 04 sij 2015, 19:23

:idea: :idea: :idea: :idea:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 sij 2015, 12:50

ja vam cijelo vrijeme tvrdim da je mikac veće zlo za kuglanje od mezaka i lulića zajedno , nije trebalo puno vremena da se vidi na koji način funkcionira

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 14 sij 2015, 22:18

Poštovani!
Što reći nakon odigranog prv.Hrvatske.Za analizu je ovakav sistem u kome imaš samo trojicu,definitivno bi trebalo povećati osnovni broj ,jer kada se igra dva dana i prije se prv.igralo na dvije kuglane sa više igrača i sve bi bilo u redu.No kada je već sve ovako kako je ipak se vidi da smo zadnja regija po vrijednosti naročio kada se nije u stanju ni dva nastupa odigrati.A kada ni prvoligaški igrači ne žele nastupiti jer im to nije plaćeno onda smo zbilja na dnu.Dovoljno pitanja za analizu.
PS.Malo me iznenadio poziv danas pa pozdravljam prijatelje do kojih mi je stalo ,idem urediti koljeno u Lovran.A sada mi dolaze na AD Turres oni koji bacaju kugle pokraj daske položnice. Biti će valjda još dana i igara.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 18 vel 2015, 12:24

Baš me zanima koja četiri para iz regije Zapad će prijaviti voditelj za prvenstvo RH u kategoriji U-23. Prvenstvo regije nije niti održano u ovoj
disciplini kao još i mnoga druga.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 26 vel 2015, 17:09

Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.
Što je sa parom KK "Mlake", što je sa mladima iz Ogulina, Delnica, Skrada i Slunja. Da li KK "Velebit" ne bi trebao imati mlade igrače kao prvoligaš.
Pitanja koliko hoćeš ali nema odgovora. Je li to još jedna od "kolača" iz kuhinje Nikole Majnarića. Možda kada nije održano prvenstvo regije Zapad nitko
ne treba ići na prvenstvo RH.
Ova godina je izborna u RH ali izgleda da u RZ to nije potrebno. Jednom voditelj, uvijek voditelj. Kao drug Tito. Neuništiv.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 27 vel 2015, 13:05

zeljar je napisao/la:Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.
Što je sa parom KK "Mlake", što je sa mladima iz Ogulina, Delnica, Skrada i Slunja. Da li KK "Velebit" ne bi trebao imati mlade igrače kao prvoligaš.
Pitanja koliko hoćeš ali nema odgovora. Je li to još jedna od "kolača" iz kuhinje Nikole Majnarića. Možda kada nije održano prvenstvo regije Zapad nitko
Ova godina je izborna u RH ali izgleda da u RZ to nije potrebno. Jednom voditelj, uvijek voditelj. Kao drug Tito. Neuništiv.
nevjerovatno! ja ne vjerujem :lol:
zar neće doći onaj cekević iz njemačke baciti sa još nekim iz mlake ili iz slovenije?

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 27 vel 2015, 13:48

julio je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Znam da mi mnogi neće vjerovati ali mi je došlo da zaplačem. Da li na PH za parove U-23 nece nastupiti niti jedan par iz regije Zapad.
nevjerovatno! ja ne vjerujem :lol:
zar neće doći onaj cekević iz njemačke baciti sa još nekim iz mlake ili iz slovenije?
Ma vjerojatno će se samo tamo pojaviti, bez najave

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 15 lis 2015, 13:46

Da l će se uopće održati natjecanje u parovima za seniorke i seniore na nivou regije Zapad koje bi se trebalo održati prema Kalendaru natjecanja
RZ 24./25.10.2015.godine u Puli. Još nije niti objavljen raspis za to natjecanje a prostalo je još devet dana. Tko je zakazao. Voditelj RZ ili Natjecateljska
komisija RZ. Stvarno sramota.

Odgovorite