3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

Post Postao/la kulen »

zeljar je napisao/la:Slavonac, nešto mi nije jasno sa tumačenjem da ste vi na istoku kao Zbor sudaca donijeli odluku da utakmicu sudi samo jedan sudac a sve ostalo
da obavljaju domaćini. Pa vi ste onda kao i naš voditelj NM koji krši sva Pravila, ........
Dobro ti slavonac govori, ti si isfrustriran teorijom zavjere NM i njegovih sudaca :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

E moj Kulune ali ti lupetaš pa lupetaš. Daj mi objasni koji su to suci NM. Nisam znao da on ima svoje suce. Daj me malo nešto nauči. Tko
ima suce a tko nema suce.
Možda nama u RZ i netrebaju suci kada neznamo ni kuglati.

pjetao
Tek protipkao

Post Postao/la pjetao »

Zbog takvih dokonih ljudi kao Cezar, Zeljar više nitko ovaj forum i ne otvara a kamoli čita

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Pjetao da li istina boli. Čudi me da kada si nabrajao nisi spomenuo i Heku-a jer on najviše spominje pobočnike voditelja lige.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Heku čestitke tvojim dečkima i tebi na pobjedi u Rijeci. Ako se žalba uvaži, a ne vidim kako bi se drugčije mogla rješiti, evo vas u
kvalifikacijama za 2.ligu.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
E moj Zeljar,prvo hvala na čestitki za pobjedu.Vidiš pokušavamo konačno nešto riješiti ali ne ide.Komisija pri HKS-u vraća slučaj na prvostupanjsko tijelo uz napomenu da prema pisanom materijalu je vidljivo krivo zbrajanje.Pametnome dosta.Ali na upit dragom voditelju kako misli privesti kraju slučaj citiram njegov odgovor:Vi bi sada bili prvi, e nećete i ponovljeno nekoliko puta nećete nećete nećete ne može i zaboravite.Toliko o poštenju.A neka znaju svi da se nismo samo žalili preko e-maila nego imamo potvrdu pošte da je zaprimljena koverta poslana natjecateljskoj komisiji kojoj ista nije i predana.A da smo na divljem zapadu brzo bi to riješili kod OK korala.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Heku samo budite ustrajni. Kao što si rekao pametan sve vidi. Imate dokaze i idite do kraja. Ako neće milom hoće silom.
Mislim ako neće to rješiti regija Zapad hoće redovni sud. A on neka priča što želi. Zna se kako su prolazili svjetski diktatori.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Heku što je sa vašom žalbom ..............
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Cezare mislim da sve znaš ali ipak ću još jednom ponoviti.Na upit što i kako dalje tajnik HKS a govori da 4 i 4 mogu biti samo osam.Pametnome dosta.E ali novi bos takmičarske tvrdi da žalba nije u pisanom obliku najavljena pa da od toga nema ništa.Od ovog bivšeg po funkcijama ne možeš drugo ni očekivati od one njegove izjave "da možda ne želite biti prvi" nema ništa.Iskreno i nije mi stalo, pehar za treće je dovoljan.Mislim da više ni neće ništa klub osvojiti.A u ovim našim lokalnim komisijama su sve direktno zainteresirane osobe kojima nije stalo da se nešto riješi .Da idem u Pulu moreš mislet pa da se tamo iživljavaju na nama, ja neću sigurno poć.Pitanje trebaš li igrača? Bog.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

heku je napisao/la:Poštovani!
...E ali novi bos takmičarske tvrdi da žalba nije u pisanom obliku najavljena pa da od toga nema ništa...
Zar je uopće potrebna žalba? Suludo...
Luko Del Ponte

Odgovorite