3. LIGE REGIJE ZAPAD

Natjecanja i novosti iz regije
Milan B.
Tek protipkao

Re: 3. LIGE REGIJE ZAPAD

Post Postao/la Milan B. » 18 tra 2014, 21:01

Svim sportašima i sportskim funkcionerima koji se tako osjećaju i tako djeluju u svojim i širim sredinama,čestitam
sretan Uskrs.
Neda mi vrag mira a da se ne javim na temu "nepriznavanje" očite GREŠKE SUDAČKE EKIPE NA KUGLANI U PULI,
počev od sudaca na stazi do glavnog suca utakmice i do konačnog -izgleda kuglačkog Boga u ovoj regiji-voditelja
svih liga zapad pa i ove 3-e, a na njegove odluke NA NAŠU ŽALOST nadovezuje se i novi predsjenik NK-e nacionalnog saveza!
Nažalost svih kuglača i kuglačkih funkcionera u regiji zapad, i novoimenovani predsjednik Natjecateljske komisije HKS
nesmije,nemože i nema morala ni hrabrosti postupiti po načelu pravde i mogućeg ispravljanja OČITE ljudske-sudačke
greške na upitnoj utakmici u Puli.Samo osoba (nažalost i sam aktivni sportaš) sa pomanjkanjem sportskog morala,sportske
kulture i želje za sportskim nadmetanjem,može izgovoriti riječi kao što su u popratnim razgovorima oko ove utakmice
izgovorene: "e, nećeti biti prvi".To je zbilja DNO,DNA i nema ama baš nikakve poveznice sa sportom a kamoli sa -žalosti
naše-godišnjom nagradom regije.Mila majko kuda plovi ovaj brod?
Tražiti,držati se kao pijan plota u predmetu u kojem nije mogla biti iz tehničkih,objektivnih razloga na vrijeme i u roku
pismeno najavljena žalba- zbrajati zapisnike,kontrolirati suce na stazi i glanog suca (to zahtijevati je nesportski od domaćina)
hitrost u završetku zapisnika i beganje sudaca sa kuglane dok su igrači izlazili mokri ispod tuša,
je NIZAK nesportski udarac protivniku i GLE ČUDA, držati se Pravilnika,Propozicija, a ISTINA-PRAVEDNOST-SPORTSKI MORAL,
"malo morgen" - to nije za kuglače KK Vinodola, to je rezervirana partija za "naše prijatelje i naše glasače na plenumu¨" i inim
kvazi sastancima.
Kako će igrači pulskog trećeligaša imati sportske hrabrosti gledati u oči protivnika,jer ostaju obadvije ekipe u istoj ligi, kada su im
na domaćoj kuglani UKRALI rezultat i pobjedu? Kakav je to sporski moral i koje su tu pobude bavljenja ovim sportom ?
Tražiti da se igra nova utakmica je ista glupost kao i tvrditi da je trebalo NAJAVITI PISMENO eventualnu žalbu.Na kraju nažalost,
gledajući pojedine utakmice u raznim ligama na području cijele Hrvatske,mogu zaključiti da je sudački rad i kvaliteta obavljanja
funkcija sudaca na utakmicama otišla UNAZAD za dva dobra koraka.Uz to i poznavanje najosnovnijih pravila sportske igre-kuglanja
od strane aktivnih sudionika-igrača od treće do prve lige kao i njihovih sekundanata-trenera, je vrlo diskutabilno i očito nedovoljno.
Pravila u kuglačkom sportu na nivou HKS-a NE PRATE zbivanja i izmjene,promjene i novoizglasana pravila na nivou međunarodne
kuglačke asocijacije ili bolje rečeno,HKS ni ne posjeduje određena i potrebna Pravila i Pravilnike a pogotovo neusklađena prema
međunarodnim Pravilima,što je obaveza nacionalnog saveza po Statutu svjetske kuglačke federacije (WNBA i NBC).
Pravilniko kuglanju na devet čunjeva - usvojen 1997g. stupio na snagu 1998 g- kada se igralo 200 hitaca, je podatak za zamisliti se i
vrlo poražavajući za vodeću garnituru funkcionera.Koliko je promjena i izmjena od tada do danas donijeto i gdje su,gdje igrači ili
ostali mogu doći do njih i saznati što je novo na međunarodnoj sceni?
Ali,izgleda po svim pruženim nam mogućnostima,ovo što sad imamo je realnost i stvarnost koji su za nas izabrali naši i od nas odabrani
delegati.Živjeli!

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 19 tra 2014, 15:11

Poštovani!
Bravo Milan B.Ma uostalom dosadan si sa pisanjem o pravilima.Koga to briga .Oprosti ali trebaš vidjeti na Plenumu kako reagira i ponaša se više od polovice delegata gledajući u dragom Vođi samoga boga i to ne sa malim slovom pa se pitam ne jedanput kakvi su to ljudi.Cvile da ostanu u ligi dodvoravaju se a jednom će i njih to lupiti po glavi ( pa dobe drugi postav)i glavno da je voditelj iz njihovog kraja a onda im ekipu neću spominjati ime baci u našu ligu.Hoće li naplatiti kaznu za nedolazak na Mali Lošinj.Po ovome I delegati bi trebali imati potvrđen liječnički svakih 6 mjeseci.

mrbean
Raspisani lik

Post Postao/la mrbean » 21 tra 2014, 12:12

a se more znati u čemu je bila sudačka greška?? kaj su to tak grdo skrivili...

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 23 tra 2014, 20:51

Poštovani!
E moj M.Bean kada sudiš na ručni zapisnik i koliko toliko razmišljaš kako uopće odigrati a semafor ne valja, uvijek možeš protivniku za fulani hitac ne upisati crticu nego pričekati i u slijedećem samo nastaviti dalje.A semafori u Istri nikada nisu radili ni onda kada sam igrao prije 30 i više godina a tako je i danas.Valjda je klima tamo čudna.A kada ti u zapisniku ne zbroje cijelu jednu postavu koja je u škatulice uvedena i izgubiš za 3 čunja e onda se osjećaš ko budala.I predsjednik HKS a zna za ovo ali neće ništa da poduzme a dragi vođa je već poslao raspis za odigravanje kvalifikacija ove subote.Ovo bi moglo i na sudu završiti a valjda će i dragi Bog uzeti stvar u svoje ruke da više nemamo posla sa ovakvim štetočinom.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 25 tra 2014, 09:52

Heku nije mi jasno ovo sa raspisom za subotu (vjerovatno sutrašnju) za kvalifikacije za ulazak u 2. HKL RZ. Tko igra kvalifikacije ako vaša
žalba još do današnjeg dana nije rješena.
Nemoj prizivati Boga jer ga očito nema. Da ga ima već bi odavno napravio reda u RZ pa makar nekoga morao i žrtvovati.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 25 tra 2014, 10:28

zeljar je napisao/la:Heku nije mi jasno ovo sa raspisom za subotu (vjerovatno sutrašnju) za kvalifikacije za ulazak u 2. HKL RZ. Tko igra kvalifikacije ako vaša
žalba još do današnjeg dana nije rješena.
Nemoj prizivati Boga jer ga očito nema. Da ga ima već bi odavno napravio reda u RZ pa makar nekoga morao i žrtvovati.
Bog se ne želi miješati u taj nered - ima pametnijeg posla.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 27 tra 2014, 13:12

Poštovani!
Sve ovo je postalo jedno veliko s....e.Posebno će me veseliti ako uđe u drugu ligu Lošinj.A zašto? Pa dragi vođa (možda će opet on raditi raspored)stavlja da se utakmice igraju u Lošinju u 11 sati , a sa trajekta nikako ne možeš stići barem pola sata prije utakmice.I onda sa mora-trajekta i iz auta sudac forsira da se igra po satnici.Vidjet ću kako će reagirati ekipe koje dolaze iz Karlovca i Gorskog kotara.A za kvalifikacije samo ovo-neće da pošalju pismeni odgovor jer znaju da su onda naje.... no naći ćemo načina za satisfakciju.A o bogu.Jedanput sam napisao da tko na visu stoji itd.... neće biti veći sve ostalo neka im bude. Svakog mora gledat ozdola prema zgoru.ki je razumel je, neću objašnjavat dalje.Barba Gruden bi to bolje objasnil(inače tko nezna on je psihijatar).O ovome dosta.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 29 tra 2014, 13:58

heku je napisao/la:Poštovani!
E moj M.Bean kada sudiš na ručni zapisnik i koliko toliko razmišljaš kako uopće odigrati a semafor ne valja, uvijek možeš protivniku za fulani hitac ne upisati crticu nego pričekati i u slijedećem samo nastaviti dalje.A semafori u Istri nikada nisu radili ni onda kada sam igrao prije 30 i više godina a tako je i danas.Valjda je klima tamo čudna.A kada ti u zapisniku ne zbroje cijelu jednu postavu koja je u škatulice uvedena i izgubiš za 3 čunja e onda se osjećaš ko budala.I predsjednik HKS a zna za ovo ali neće ništa da poduzme a dragi vođa je već poslao raspis za odigravanje kvalifikacija ove subote.Ovo bi moglo i na sudu završiti a valjda će i dragi Bog uzeti stvar u svoje ruke da više nemamo posla sa ovakvim štetočinom.

Koga ćete tužit na sud HKS ?

Dejo
Nevini

Post Postao/la Dejo » 09 lip 2014, 11:29

http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/

TRI PRVO PLASIRANE EKIPE NAGRAĐUJU SE POKALIMA
DEVET POJEDINACA IZ TIH EKIPA MEDALJAMA :?

Na svu sreću naš 10. igrač nije odigrao nijednu utakmicu.

Pozdrav

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 09 lip 2014, 20:28

Dejo je napisao/la:http://free-ri.t-com.hr/nmajnaric/

TRI PRVO PLASIRANE EKIPE NAGRAĐUJU SE POKALIMA
DEVET POJEDINACA IZ TIH EKIPA MEDALJAMA :?

Na svu sreću naš 10. igrač nije odigrao nijednu utakmicu.

Pozdrav
A što bi ti htio da svi prijavljeni igrači za ligu dobiju medalje 8-) Pa vidiš da svi nešto režu i uskraćuju do sad je bilo 10 medalja po ekipi pa mora i veliki voditelj nešto srezati valjda je pofalilo za telefon. Budimo sretni da sam ne određuje tko će u kojem klubu dobiti medalju jer heku i ja sigurno ne bi dobili ništa a bogani ni ti nisi daleko :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite